Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Beko konsept mağaza ağını genişletiyor

16.11.2017 - 15:58

Mayıs ayında İstanbul’a 3 günde 12 mağaza açan Beko, Ekim’de de 11 yeni mağazayı 3 günde hizmete soktu. 

Beko, İstanbul’daki konsept mağazalarını hızla genişletiyor. Beko; Çekmeköy, Ümraniye, Pendik, Başakşehir, Bahçeşehir Ispartakule, Avcılar, Beylikdüzü, Vadi İstanbul AVM, Bahçelievler ve Sultangazi’de toplam 11 yeni mağaza açılışı yaptı. Açılışa Beko Satış Direktörü Oğuzkan Şatıroğlu ve diğer Beko yöneticileri katıldı. 
Beko’nun global trendler ışığında dijital teknolojileri Türkiye’deki tüketicisiyle buluşturduğu yeni mağazaları, geniş ürün yelpazesi ve sınırsız müşteri deneyimi ile öne çıkıyor. Konsept mağazacılık anlayışıyla tasarlanan mağazalarda, en yenilikçi ürünler ve deneyim odaklı alanlar yer alıyor.
Beko müşterilerinin yeni mağazalarda bulunan inovasyon ve deneyimleme alanları ile ürün özelliklerini tam ve eksiksiz olarak öğrenme fırsatı yakaladığını söyleyen Beko Satış Direktörü Oğuzkan Şatıroğlu, “Ev teknolojilerinin her alanında sunduğumuz ürün ve hizmetlerle tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyoruz. Dijital dünyanın tüm imkanlarıyla mağazalarımızda müşteri deneyimini ön plana çıkararak yeni neslin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Yeni trendler ışığında bir yandan tüketicilerimize en iyi deneyimi sunuyor, diğer yandan da sektörümüzü dönüştürüyoruz. Yeni nesil mağazacılık modelimiz ile tüketici odaklı, dijital perakende dönüşümü yolculuğumuzda çok önemli adımlar atıyoruz” dedi. 
Son 2 yılda İstanbul’da 32 yeni konsept mağaza açan Beko, yıl sonuna kadar hem İstanbul hem de Türkiye genelinde konsept mağaza ağını genişletmeyi planlıyor.

nara

Yukarı