Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

BABALARI MUTLU EDECEK EN ÖZEL HEDİYELER BOYNER'DE

13.06.2019 - 17:40

Alışverişin en zengin seçenekli ve en renkli destinasyonu 
Boyner, Babalar Günü için hediye alışverişini kolaylaştırıyor. Boyner, babasına ya da babası gibi sevdiği yakınlarına en güzel hediyeyi almak isteyenler için geniş ürün yelpazesiyle farklı seçenekler sunuyor. 

YAZIN ENERJİSİNİ YANSITAN SEÇENEKLER
Ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarından en trend ürünler, favori hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Her tarza uygun tişörtler, rengârenk gömlekler, farklı kesimlerde şortlar, sandalet ve aksesuarlar yazın enerjisini yansıtan hediye seçenekleri olarak dikkat çekiyor.

SPORTİF BABALAR ÇOK SEVİNECEK
Boyner, hem rahatlık hem de şıklıktan vazgeçemeyen babalar için aktif spor ve jean seçeneklerini öneriyor. Boyner’de, sportif şıklığın en önemli yardımcısı jean'ler, spor ayakkabılar, eşofmanlar, t-shirt ve sweatshirt’ler dünyaca ünlü markalardan geniş bir seçki ile sunuluyor. 

BOYNER’LE BABALAR HER ZAMAN ŞIK
Takım elbiseler, ceketler, gömlekler, ayakkabılar da babaların beğenisine sunuluyor. Ayrıca cüzdanlar, kravatlar, kemerler, saatler, gözlükler ve şapkalar hem pratik hem de şık seçenekler olarak öne çıkıyor.

BOYNER’LE BABALAR HER ZAMAN MİS KOKUYOR
Babalar Günü’nde babasına mis gibi bir hediye almak isteyenlerin adresi de Boyner oluyor. Dünyaca ünlü markaların binlerce parfüm çeşidinin yanı sıra, bakımına özen gösteren babalar için tıraş makinelerinden erkek bakım kitlerine kadar en güzel hediye seçenekleri Boyner 
mağazalarında.

GGG

Yukarı