Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

Ashley Joy ile Sevgililer Günü’nde ışıldayın

31.01.2017 - 15:23

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez markası Ashley Joy ürünleriyle sevgilinize en güzel hediyeyi siz verebilirsiniz. ‘Kendine iyi bak’ mottosuyla yola çıkan Ashley Joy, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde hem sevgilisine hediye arayışında olanlar için hem de bu özel günde sevgilisinin karşısına bakımlı çıkmak isteyenler için 4 özel ürün sunuyor.
Doğal formülleriyle dikkat çeken ürünler arasında yer alan saç bakım yağı, 24 özel bitkisel yağ içeriğiyle boyalı ve yıpranmış saçlara derinlemesine bir bakım yapıyor. Argan ve zeytinyağlı şampuan saçlarınızı nemlendirerek kırılmaları önlüyor, saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. İçerisinde havuç yağı bulunan saç bakım serumu, kuru, nemini yitirmiş ve yıpranmış saçların daha sağlıklı ve güçlü görünmesini sağlıyor. Badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş saç bakım spreyi ise duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlıyor ve saçları besleyerek kırık uçları yeniden yapılandırıyor.
Sağlığına ve bakımına özen gösteren sevgilinize Ashley Joy ürünlerinden hediye etmek isterseniz, bu çok özel 4 ürüne Watsons mağazalarının yanı sıra Harvey Nichols ve Brandroom’dan da ulaşabilirsiniz.
 

ff

Yukarı