Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Arzum OKKA, Sehr Gut’ta kategorisinin en iyisi seçildi

14.02.2017 - 17:22

Türk kahvesi makinası Arzum OKKA, Haus&Garten’ın zorlu testlerinden başarıyla geçip Sehr Gut’ta kendi kategorisinin en iyisi oldu. 

Teknolojisiyle olduğu kadar tasarımıyla göz dolduran Arzum OKKA, Almanya’nın prestijli kurumlarından Haus&Garten tarafından gerçekleştirilen testlerde geleneksel pişirme yöntemi, kullanım kolaylığı, güç tüketimi ve elde edilen kahvenin ideal sıcaklığı gibi farklı kriterlerde yapılan değerlendirme sonucunda kategorisinin en iyisi olarak tanımlanan ‘Sehr Gut’ (En iyi/başarılı) kahve makinesi oldu.

ARZUM OKKA İLE DOĞRUDAN FİNCANA TÜRK KAHVESİ KEYFİ
Türk kahvesinin makinalaşması ve globalleşmesi konusunda önemli bir gelişim sağlayan Arzum OKKA, “Doğrudan Fincana Servis” özelliğiyle her seferinde mükemmel ölçüde okkalı Türk kahvesi deneyimi sunar. Arzum OKKA ile kahvenin köpüğü tüm fincanlara eşit olarak dağılır. Yavaş pişirme özelliğiyle közde Türk kahvesi keyfini yaşatır. Ayrıca 2 farklı fincan boyutu seçeneği ve tek tuş ile kendini temizleme özelliği ile size sadece kahvenizi yudumlayıp keyfini çıkarmak kalır.

Red Dot Product Design Award 2014 ödüllü Arzum OKKA’nın tasarımında, Türk kahvesi kültürünün önemli ögelerinden olan bakır rengi ve desenler bir arada kullanıldı.

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız Arzum OKKA ile ilgili olarak “Yarım asırdır tüketicilerimizin nabzını tutuyor, hayatlarına dokunuyor; yenilikçi teknolojilerimizle hem onların hem de Ürünlerimizin üstün performansının yanında işlevsellik, kullanım kolaylığı ve yaratıcı tasarım özellikleri ile de müşterilerimizin hayatlarına değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türk kahvesinin globalleşmesi vizyonumuzdan hareketle ürettiğimiz Arzum OKKA, Türk kahvesinin yaygınlaşmasında ve farklı coğrafyalarda da kolaylıkla hazırlanmasında önemli bir rol alıyor. Aldığı Red Dot ödülünün yanı sıra şimdi de Haus & Garten tarafından aldığı bu derece bizi çok mutlu etti. Türk kahvesinin globalleşmesi vizyonumuz paralelinde çalışmalarımızı sürdürmeye ve OKKA ailesini daha da geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

ASDAS

Yukarı