Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Arçelik A.Ş.’ye Büyük Ödül

16.11.2017 - 16:08

Arçelik A.Ş.’nin, tedarikçilerini sürdürülebilirlik alanında geliştirmek üzere yürüttüğü “İş’te Şeffaflık Projesi” Avrupa’nın en iyi satınalma uygulamalarını değerlendiren lider kuruluşu Chartered Institute of Procurement &Supply–CIPS tarafından “Kurumsal Sorumluluğa En İyi Katkı” büyük ödülüne layık görüldü.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm iş süreçlerini sürdürülebilirlik odağıyla şekillendiren Arçelik A.Ş., Avrupa’nın en iyi satın alma uygulamalarını değerlendiren lider kuruluşu Chartered Institute of Procurement & Supply – CIPS tarafından “Tedarik Yönetimi Ödülleri - “Kurumsal Sorumluluğa En İyi Katkı” dalında birincilik ödülüne layık görüldü. 
Arçelik A.Ş. “Kurumsal Sorumluluğa En İyi Katkı” dalında, birçok uluslararası büyük şirketi geride bırakarak birinci oldu. 
Şirketin sorumlu satın alma uygulamalarıyla, “Kurumsal Sorumluluğa En İyi Katkı” ödülüne layık görülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Arçelik A.Ş. Finansman ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Polat Şen “Sürdürülebilirlik alanında uluslararası standartlarda yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde böylesine değerli ödüller almak bizi gururlandırıyor. Arçelik A.Ş. geçtiğimiz günlerde dünyanın en prestijli platformlarından Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi (DJSI)’ne, sektöründen bu yıl giriş yapan tek sanayi şirketi oldu, şimdi de çalışmalarımızı yeni bir ödülle taçlandırdık” dedi.

nara

Yukarı