Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

ANNEDUKKAN.COM ANKARALI ANNELERLE BULUŞACAK

21.09.2017 - 15:06

Annedukkan.com, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü etkinliği kapsamında Ankaralı annelerle buluşmaya hazırlanıyor. 24 Eylül Pazar günü 13:00’da Anadolu Hotels Downtown Ankara’da gerçekleşecek buluşmada ünlü blogger anneler Ankaralı annelerle deneyimlerini paylaşacak.

Her ay bir şehirdeki annelerle buluşarak binlerce anneye dokunan, annelerin bebekleri ya da çocukları ile sosyal hayatta daha fazla yer alabilmeleri için cesaretlendirerek farklı konulardaki deneyimlerini paylaşmayı amaçlayan Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü’nün, 24 Eylül Pazar günü saat 13:00’da Anadolu Hotels Downtown Ankara’da gerçekleşecek buluşmasına anne bebek kategorisinin hızla yükselen adresi annedukkan.com da eşlik ediyor.

Hamileler, yeni anneler, çocuğunu büyütürken başka annelerin ve uzmanların bilgilerine ihtiyaç duyanlar için Türkiye’nin en sevilen blogger annelerinden Hassas Anne Etkinlik Merkezi’nin Kurucusu Ece Kumkale (@hassasanne), Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt @uzm.ozgeselcukbozkurt), Blogger Yeliz Yılmaz (@ollaluna), Blogger Senem Uysal (@to_be_semy) ve Uzman Hemşire, Hamile ve Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul’un (@bebeimgeliyor) Ankaralı annelerle bir araya geleceği Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü etkinliği, 24 Eylül Pazar günü saat 13:00’da Anadolu Hotels Downtown Ankara’da gerçekleşecek. Ücretsiz ve kayıt gerektirmeyen etkinlikte tatlı, samimi ve bilgilendirici bir sohbet ve annedukkan.com’un özel hediyeleri Ankaralı anneleri bekliyor.

ASDAS

Yukarı