Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

70’leri sevenler kulübü

16.11.2016 - 10:23

Tüm koleksiyonunu 38 bedenden 52 bedene kadar geniş bir yelpazede hazırlayan Faik Sönmez, asi ve bohem 70’leri, minimal bir yorumla 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na taşıdı.
Retro rüzgarlarının estiği sonbahar-kış modasında,  tüm zamanların en stil sahibi dönemi 70’lerin vazgeçilmez desen ve renkleri bu sezon Faik Sönmez koleksiyonunun en trend parçalarından… Puantiyelerden çizgilere, hardal sarısından karamel tonlarına, 70’lerin duygusunu günümüze taşıyan birbirinden zarif ve zamansız parçalar, Faik Sönmez’in yeni koleksiyonunda moda severleri bekliyor. 
Faik Sönmez’in yorumladığı 70'ler modasında; çan etekler, uzun botlar, platform topuk ayakkabılar, maksi boy etek/elbiseler, bohem veya hippi stilde şapkalar, desenler ve daha fazlası hakim. 
Birbirinden farklı parçaların birleştirilmesiyle yeni kombinlerin oluşturulacağı tasarımlarla sade ve rahat bir koleksiyon hazırlayan Faik Sönmez’in 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na büyük tokalı kemerler, İspanyol paçalar, uzun çizmeler, püsküller ve Amerikan yerli tarzının yansıması güderiler eşlik ediyor.

ff

Yukarı