Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

4 milyar dolarlık sektör, Ideal Homex 2018’de buluşuyor!

15.02.2018 - 12:15

Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından düzenlenen Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı Ideal Homex, sektör profesyonellerini 13. defa İstanbul Tüyap’ta bir araya getirecek. Yıllık 4 milyar dolarlık ticaret hacmine sahip sektörün en önemli buluşmalarından birisi olan Ideal Homex, gördüğü yoğun ilgiyi daha da artırarak, dünyanın dört bir yanından katılımcı firma ve profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un küresel gücünü de arkasına alan Ideal Homex, 29 Mart’ta kapılarını açıyor. Grup bünyesindeki Life Media tarafından düzenlenen Ideal Homex 2018, züccaciye ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı, ithalatçı ve distribütör firmaları, başta perakende mağazaları ve horeca ekipmanı ihtiyacı bulunan turizm yatırımcıları olmak üzere, alışveriş merkezleri, zincir mağazalar, toptancılar ve profesyonel alıcılarla buluşturacak.  

2018’İN YENİ TRENDLERİ VE BİNLERCE ÜRÜN TEK ÇATI ALTINDA SERGİLENİYOR!
Katılımcı ilgisinin çok yoğun olduğu Ideal Homex fuarında ‘sofra ve mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları ve hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, plastik ev gereçleri, çelik mutfak eşyaları, cam, porselen ve seramik’ kategorilerinde binlerce üründe 2018 tasarımları ve sezonun yeni trendleri sergilenecek.
Geçen yıl yurt içi ve yurt dışından toplam 211 firmanın ürünlerini sergilediği Ideal Homex fuarını, 64 ülkeden 18 bin 456 profesyonel ziyaret etti. 29 Mart-01 Nisan tarihlerinde 13.’sü düzenlenecek fuar, gördüğü yoğun ilgiyle bu yıl rekor sayıda profesyoneli bir araya getirmeye hazırlanıyor.
 

ASDAS

Yukarı