Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Crate and Barrel’ın Cavett serisi ile 1950’lerin etkisi yaşam alanlarına taşınıyor

27.12.2016 - 15:23

Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel’ın Cavett serisi, 1950’lerin tarzını yansıtırken aynı zamanda yüzyıl ortasının modern çizgilerini de evlere taşıyor. Cavett serisinin koltukları, hafif geriye yatan formu ve kolçakları ile sunduğu konforla yaşam alanlarının ilgi odağı oluyor.

Masif Amerikan ceviz ağacından üretilen Cavett serisi, üç farklı desen alternatifi ile sunuluyor. Cavett Deri Koleksiyonu’nda, yumuşak parlaklığı ve zengin lüks görünümü nedeniyle seçilmiş Güney Amerika derisi, kullanıldıkça daha da güzel bir dokuya sahip oluyor. Bukle ve şenil karışımlı döşeme kumaşına sahip Cavett Koleksiyonu, çok yakın tonların uyumuyla doğallık sunuyor.

En üst kalite, anilin deriden yapılan koyu kahverengi Cavett Deri Puf ve retro havası taşıyan döşeme kumaşıyla kaplanan Cavett Puf, koltukların tamamlayıcısı olarak yaşam alanlarında yerini alıyor.

Crate and Barrel’ın 20. yüzyılı evlerinize taşıyacak Cavett serisi, Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarında sizi bekliyor.

ASDAS

Yukarı