Ana içeriğe atla

ops

Perakende

SPX iki ayda 7 mağaza açarak sektörde rekor kırdı

15.08.2017 - 14:00

Spor perakendesinde adrenalin ve doğa sporları kategorisine liderlik yapan SPX, son iki ayda 7 mağaza açarak sektörde rekor kırdı. Mall of İstanbul, Mall of Antalya, Optimum AVM, Bursa Marka AVM' de ve Bursa Vadi AVM’ de toplam 7 mağaza açan SPX, bu yatırımlarla 80'ye yakın kişiye istihdam sağladı. SPX mağazaları, adrenalin ve doğa sporlarının öncü şirketi Olgar’ın bünyesinde faaliyet gösteriyor. 2017 yılının sonunda toplam 50 mağazaya ulaşmak hedefleniyor.

KIRTASİYE KIRTASİYECİDEN ALINIR

11.08.2017 - 09:50

Okul dönemi öncesi velileri ve öğrencileri uyaran Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet F. Şendil, “Merdiven altından, ne olduğu belli olmayan, ucuz ürünleri almayın. Çünkü bunlar çok sağlıksız. Güvenli kırtasiye kırtasiyeciden alınır” diye konuştu

E-ticarette Güven Damgası hakkında bilmeniz gerekenler

02.08.2017 - 11:26

E-Ticaret ve İnternet Hukuku Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Gökhan Uğur Bağcı, yürürlüğe yeni giren Elektronik Ticarette Güven Damgası ile ilgili hem sektörün hem de tüketicilerin merak ettiği soruları yanıtladı.

H&M Vakfı, ‘’Foundation 500” listesini açıkladı

02.08.2017 - 11:20

En zorlu şartlarda şirketlerini başarıya taşıyan 500 sıradışı lider. Hayır, Silikon Vadisi’nden bahsetmiyoruz. Gelişmekte olan pazarlardan 500 kadın liderin yer verildiği Foundation 500 listesiyle H&M Vakfı ve uluslararası yardım kuruluşu CARE iş dünyasının liderlerini yeniden tanımlamak ve kalıpları yıkmak istiyor. Neden? Çünkü kadınların iş dünyasında güçlendirilmesi yoksulluğa karşı mücadelede çok önemli bir adım ve BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nden bir tanesi olan Kadınların Güçlendirilmesi ve Cinsiyet Eşitliği’ne ulaşmak için temel rol oynuyor. 
 

DEFACTO’DAN AKILLI ÇÖZÜMLER

02.08.2017 - 11:16

PERAKENDEDE STANDARTLARI DEĞİŞTİRECEK YENİ NESİL UYGULAMALAR ÜZERİNE GÖRÜŞLERİNİ ALDIĞIMIZ DEFACTO CGO’SU SERDAR ERSOY, AYRICA YENİ NESİL MAĞAZACILIK MODELİ ÜZERİNE VE DEFACTO MAĞAZALARINDA UYGULANACAK PEK ÇOK SİSTEME DAİR DE BİLGİLER VERDİ.  

Teknoloji destekli pazarlama stratejileri kazandırıyor

02.08.2017 - 11:14

Teknoloji her geçen gün gelişiyor, gelişirken de etrafındaki her şeyi adeta dönüştürüyor. Haliyle pazarlama stratejileri de bundan nasibini almış gözüküyor. Öyle ki teknolojik gelişmeyle birlikte birçok pazarlama stratejisinin ortaya çıktığını görüyor ve bu duruma şahit oluyoruz. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Naramaxx Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Özkarakaşlı, “Geleneksel pazarlama anlayışına göre teknoloji destekli pazarlama stratejilerinin dikkat çeken bir tutundurma aracı olmasından kaynaklı daha çok müşteri kazandırdığının ve satış artırdığının hepimiz farkındayız” dedi.

Markalı ve kaliteli oyuncakların adresi; Adore Oyuncak

02.08.2017 - 11:10

“BİZİM İŞİMİZ ÇOCUKLARLA VE ONLARI SEVİNDİRMEK EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ...” AÇIKLAMASINDA BULUNAN ADORE OYUNCAK MAĞAZACILIK GENEL MÜDÜRÜ ESİN YÜRÜR İLE MARKALI OYUNCAKLAR ÜZERİNE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİK.  MARKALI OYUNCAĞA TÜKETİCİLERİN KISA ZAMANDA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİĞİNİ  DİLE GETİREN YÜRÜR, BU İLGİYE BAĞLI OLARAK PEK ÇOK AVM’DE MAĞAZA AÇTIKLARINI VE BU MAĞAZALARIN DEVAMININ GELECEĞİNİ BELİRTTİ. 

Subscribe to Perakende

ops

Yukarı