Ana içeriğe atla

playpark

 

Perakende

SEFAMERVE.COM 6 YAŞINDA

20.04.2018 - 10:36

Türkiye’nin ilk küresel e-ticaret şirketi olma hedefine emin adımlarla yürüyen Sefamerve.com, 6.yılını kutlamanın heyecanını yaşıyor. Kurulduğu 2012 yılından bu yana online alışveriş deneyimini avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunan Sefamerve.com, yatırım almadan yoluna devam eden nadir e-ticaret markalarından biri.

TEKZEN LÜLEBURGAZ'DA İKİNCİ MAĞAZASINI AÇTI

20.04.2018 - 10:32

“Her ilde bir TEKZEN” hedefiyle büyümeye devam eden Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Lüleburgaz’daki ikinci mağazasını 39 Burda AVM’de hizmete açtı.

'Faruk Sağın' Markası Metrocity AVM’de

20.04.2018 - 10:10

Türkiye’de yalnızca online kanalda satışlar gerçekleştirerek, 2 yılda cirosunu 24 katına çıkaran Faruk Sağın markası, pazarlama stratejisinin yönünü değiştiriyor. İngiltere’den İtalya’ya, Amerika’dan Fransa’ya kadar bütün moda kentlerine online satış yapan marka, dokunarak alışveriş yapmak isteyenler için İstanbul’da ilk mağazasını açtı. Yıl sonuna kadar 5 tane yurt içinde, 5 tane de yurt dışında olmak üzere toplamda 10 mağaza daha açılması hedefleniyor.

DEĞİŞEN İŞ YAŞAMI, OFİSLERİ NASIL ŞEKİLLENDİRİYOR?

19.04.2018 - 15:59

21. yüzyılın dinamik ve inovasyon odaklı iş hayatında; çalışanı tanımak, farklı ihtiyaçlarına yönelik en uygun koşulları oluşturmak ve motivasyonunu sağlamak büyük önem arz ediyor. Bu anlayıştan hareketle ofis mobilyası sektörünün öncü markalarından Bürotime, yeni çalışma alanı konsepti Elements ile bugünün çalışanları ve çalışma hayatını; alışkanlıklar, ihtiyaçlar ve çalışma biçimleri üzerinden yarının ofislerini şekillendiren çözümleri ile kullanıcılarına ulaştırıyor. Solo, Social, Teamwork ve Meeting başlıklı dört kategori altında geliştirilen konsept, modern çalışma alanlarının standardize kavramlar yerine bireysel çözümler sunan, yaratıcı alternatiflere ihtiyaç duymasına odaklanıyor.

AVVA FRANCHISING’DE HASSAS

17.04.2018 - 11:04

Türkiye’nin en popüler erkek giyim markalarından AVVA, hassas franchising politikasıyla dikkat çekiyor. Franchising vereceği girişimciyi çok dikkatli değerlendiren AVVA, sektörde tecrübeli iş ortakları tercih ederek, sürdürülebilir bayilik operasyonları oluşturmayı hedefliyor.

"Hazır giyime 16 milyar dolar artı yazdıracağız"

16.04.2018 - 14:05

İHKİB Başkanı kimliği ile ilk basın toplantısını düzenleyen Mustafa Gültepe, 4 yıllık yol haritasını oluşturan eylemleri gerçekleştirmek için kolları sıvadıklarını söyledi. Gültepe, plandaki hedeflerin tutturulması halinde hala 17 milyar dolar olan hazırgiyim ihracatının 33 milyar dolara çıkacağını bildirdi.  

DEICHMANN İLE BU YAZ ÇOK RENKLİ

16.04.2018 - 14:00

Modern ve çarpıcı çizgilerle harmanlanan Deichmann 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, sezona enerjik bir giriş yapıyor. Orijinal parçalarla renklenen markanın sıra dışı modelleri, her atmosferde ayaklara şıklık ve özgürlük vadediyor. Gökkuşağı, pastel ve neon tonlarla hareketlenen tasarımlar, sokaklara cıvıl cıvıl bir esinti getiriyor.

Hotpoint’ten bir günde iki konsept mağaza

13.04.2018 - 18:01

Beyaz eşyada 100 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın bir numaralı beyaz eşya üreticisi konumunda bulunan Whirlpool Corporation, Konya’daki ilk Hotpoint konsept mağazalarını Konyalıların hizmetine sundu.

Subscribe to Perakende

playpark

Yukarı