Ana içeriğe atla

ds

 

MÜŞTERİLERİMİZE BİRÇOK FARKLI KAMPANYA VE İNDİRİM FIRSATI SUNUYORUZ

11.09.2020 - 10:30

LOFT Jeans Ticari Direktörü Aydın Süha’dan, pandemi döneminde müşterilerine daha konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için hayata geçirdikleri uygulamaları hakkında bilgi aldık. “Müşterilerimize birçok farklı kampanya ve indirim fırsatı da sunarak onları mutlu etmeyi hedefledik.” diyen Süha’nın açıklamaları şöyle:

ÇAĞIN İHTİYAÇLARINA UYGUN ÇÖZÜMLERLE EN İYİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİ SUNUYORUZ

11.09.2020 - 10:17

Tepe Home, pandemi döneminde hayata geçirdiği dijital çözümlerle müşterilerden tam not aldı. Yeni uygulamaları ve müşterilerin dönüşleri hakkında konuştuğumuz Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Son zamanda yaptığımız teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı yeniliklerimizle müşterilerimizden oldukça olumlu geri bildirimler almaktayız.” dedi.

İNOVATİF ÜRÜNLERİMİZLE SEKTÖRE DAMGA VURMAYA DEVAM EDECEĞİZ

11.09.2020 - 10:14

Yenilikçi yapısı ve müşteri memnuniyetini konuştuğumuz Kiğılı CEO'su Halil Suerdem, yol haritalarını şöyle anlattı: “Kiğılı olarak teknoloji ve inovasyona oldukça önem veriyoruz. Artık insanlar daha inovatif ürünlere yöneliyorlar. Biz de Nano care ve Non iron gömleklerimiz, travel süit takım elbiselerimiz, ayağı terletmeyen ayakkabılarımız ve çok yakında açıklayacağımız yeni iki ürünümüz ile de sektörde bir ilke daha damga vurmuş olacağız.”

METRO'DAN ALIŞVERİŞ DENEYİMİNDE SON NOKTA: DİJİTAL ÇÖZÜM EKOSİSTEMİ

11.09.2020 - 09:55

MÜŞTERİ DENEYİMİNİ MERKEZE KOYDUĞUMUZ DİJİTAL ÇÖZÜM EKOSİSTEMİ OLUŞTURACAĞIZ

Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai, dijitalleşme konusunda yeni projelerini şöyle anlattı: “Metro Türkiye olarak müşterilerin geri bildirimleriyle her an geliştirilebilecek bir dijital çözüm ekosistemi oluşturmayı hedefliyoruz.  Bu dijital alışveriş deneyimini de müşterinin mağazaya ilk adımı attığı andan itibaren başlayarak, ürün seçiminden faturalamaya hatta kasa ödemesine kadar tüm sürecin fiziksel ortamda dijitalleşmesi için yenilikçi çözümler üzerinde çalışıyoruz.”

MARKETLERDE ÜST DÜZEY SAĞLIK ÖNLEMLERİNE DEVAM EDİYORUZ

11.09.2020 - 09:52

TPF Başkanı Ömer Düzgün, Covid-19 vaka sayısındaki artış nedeniyle Türkiye'nin dört bir yanındaki yerel zincirlerdeki önlemlerin esnemeden devam ettirildiğini belirtti. Düzgün, "Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Bakanlıkların talimat ve tavsiyelerinin yanı sıra marketlerimizde uygulamamız için yayımlanan 'Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi' doğrultusunda hizmetlerimize üst düzey önlemlerle devam ediyoruz” dedi.

CİRO ARTIŞINDA AVM’LERDE TOPARLANMA BAŞLADI

11.09.2020 - 09:49

BMD Başkanı Sinan Öncel: “AVM’lerdeki mağazaların cirolarında iyileşme var. AVM’lerdeki mağazalarında yüzde 81 ve üzerinde ciroya ulaşan üyelerimizin oranı yüzde 7’den yüzde 38’e çıktı.”

PROFİLO YAZAR KASA ALIMLARINDA PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT İMKÂNI PROFİLO’DAN EKONOMİYE DESTEK, ESNAFA NEFES

12.08.2020 - 10:23

Profilo Ödeme Sistemleri temassız, hızlı ve güvenli ödeme özellikleriyle öne çıkan geniş ürün ailesi ve sağlamış olduğu taksitli ödeme kolaylığı ile özellikle pandemi döneminde ekonomik zorluklar yaşayan işletmelere destek oluyor. 31 Ağustos tarihine kadar Kuveyt Türk kredi kartlarıyla Profilo Yazar Kasa alan işletmeler peşin fiyatına 9 taksit fırsatından faydalanıyor.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE HEM CİROYU HEM DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ YÜKSELTİYORUZ

12.08.2020 - 10:06

Dijital pazarlama stratejilerini konuştuğumuz Daffari Genel Koordinatörü Harun Karakaya, “Geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla, dijital pazarlama faaliyetlerinin sonuçlarını daha doğru ve hızlı ölçmek mümkün,  elde edilen sonuçlarla markanızı doğru bir şekilde konumlandırmak fırsatını elde edebiliyorsunuz. Elde ettiğiniz veriler doğrultusunda, izlediğiniz pazarlama stratejiniz başarılı sonuçlar verecektir.” dedi.

ZARA, TÜRKİYE'DEN ÇEKİLİYOR MU? İŞTE CEVABI

12.06.2020 - 09:01

Inditex'in korona virüs salgını sonucu tarihinde ilk kez zarar ettiğini açıklayarak bin 200’den fazla küçük mağazasının kapatılacağını duyurulmuştu. Bu açıklama, ‘Zara, Türkiye'den çekiliyor mu?’ sorusunu gündeme getirdi.

Subscribe to Perakende

ds

Yukarı