Ana içeriğe atla

OPSCO REKLAM

sistem9

Perakende

Kiğılı erkekleri bu yıl hem hafifliyor hem de renkleniyor

15.06.2017 - 15:04

Bu ayki özel konularımızdan biri de perakende markalarının yatırımları ve yeni koleksiyonları… Yazın kendini hissettirdiği bugünlerde markalar hazırlıklarını tamamlayarak, yeni ürünlerini tanıtmaya başladı bile. Bu markalardan biri de Kiğılı tabii ki… Rahatlığın ve hafifliğin ön planda tutulduğu ve yılın favori renklerin kullanıldığı yepyeni bir koleksiyon hazırlamış Kiğılı… Bu bilgiyi aldıktan sonra hemen Kiğılı Kreatif Direktörü Sayit Çakışı ile röportaj yapmak ve koleksiyon detayları hakkında bilgi sahibi olmak istedik. Kendisi de bizi kırmadı ve sorularımızı yanıtladı. 

Flormar yepyeni konseptiyle tüketicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

15.06.2017 - 15:01

Eylül ayından itibaren yepyeni konseptiyle tüketicisinin karşısına çıkacak olan Flormar’ın yatırım planlarını Flormar Pazarlama Direktörü Can Dilek masaya yatırdık. Dilek, yatırımları dört ana başlık altında toplayarak bizlere aktardı. Yeni koleksiyonlardan dijitalleşmeye kadar her şeyi konuştuğumuz röportajımızı keyifle okumanız dileğiyle…

Yatırımların üçte biri modaya yapıldı

15.06.2017 - 14:57

Koton olarak 2016’da durmak yerine hızlanmayı tercih ettiklerini ve yapmış oldukları yatırımlarla yüzde 35 büyüdüklerini belirten Koton Pazarlama Direktörü Esra Süzme, “2017’de hedeflediğimiz yüzde 42 büyüme oranı için yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi. 

Sesli Durak’a BOYNER’le destek verin

15.06.2017 - 14:53

Boyner Grup’un sosyal girişimcilere kitlesel fonlama sağlamak amacıyla kurduğu Buluşum, toplumsal fayda odaklı projeler ile hayatları değiştirmeye devam ediyor. Sosyal girişimcileri destekçileriyle bir araya getiren Buluşum’un yeni projesi Sesli Durak, görme engelli bireyler için günlük hayatta ulaşım engellerini ortadan kaldırmayı hedefliyor. 

Subscribe to Perakende

OPSCO REKLAM

Yukarı