Ana içeriğe atla

 

AVM

Yaz aylarında etkinliklere katılım oranı yüksek…

10.04.2018 - 14:53

4Team Organizasyon Şirket Sahibi Ali Kolcu, yazın gerçekleştirdikleri etkinliklerde; birlikte olma duygusu, takım çalışmaları ve eğlencenin ön planda olmasından dolayı katılımın oldukça yüksek olduğunu ifade etti.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte etkinliklerde ona göre şekillenmeye başlıyor. Organizasyon şirketi olarak bahar ve yaz aylarında düzenlemeyi planladığınız etkinliklerden bahsedebilir misiniz? 
Havaların ısınması ile tabii ki aktivitelerin büyük bir çoğunluğunu outdoor alanlarda gerçekleştirmeye başladık. Özellikle İzmir’de erken yaz havasının yaşanması ve aktivite alanlarının erken hazırlanması ile bizlerin de açık hava etkinliklerinde çok hızlı yol almamızı sağladı. Her sene olduğu gibi bu senede nisan ve mayıs ayı içerisinde birçok firmanın bahar şenliği ve piknik organizasyonlarını şu andan itibaren hazırlamış bulunmaktayız. Mayıs ayının 2.haftası ile birlikte Ramazan aktiviteleri iş planımızda ön sırada olacaktır. Bu sene Ramazan Bayramı’nın haziran ortasına gelmesi ile birlikte, yaz aylarında daha uzun süre aktivite yapma zamanına sahip olacağız. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız firmalarla bu sene de Çeşme, Bodrum, Kuşadası ve Marmaris’teki beachlerde tanıtım aktiviteleri yapmak üzere anlaşmış bulunmaktayız. Tabii ki her sene gerçekleştirdiğimiz özel projelere de 2018 yılında devam edeceğiz.

Bahar ve yaz etkinliklerinde ön planda olan unsurlar nelerdir? 
Bahar ve yaz etkinliklerinde özellikle insanların katılımının üst düzeyde olabileceği ve katıldıklarında keyif alabilecekleri aktiviteler tasarlamaya çalışıyoruz.  Özellikle yaz aylarında birçok firmanın aktivite gerçekleştiriyor olması, rekabetin her geçen gün artmasına ve çok daha güzel organizasyonların ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Bahar ve yaz aylarında düzenlediğiniz etkinlikler ziyaretçiler tarafından nasıl karşılanıyor? Ziyaretçileri neler cezbediyor? 
Bu mevsimlerde gerçekleştirdiğimiz etkinlerde; birlikte olma duygusu, takım çalışmaları ve eğlencenin ön planda olmasından dolayı; birlikte hareket ettikleri bu aktivitelerde katılım oldukça yüksek oluyor. Katılımcıların ortak bir payda üzerinde yaptıkları aktivitelerde birlikte keyif alma duygusu üst düzeye çıkıyor. 

Bu etkinliklere ziyaretçi katılım yoğunluğunuz nasıl? Hedeflediğiniz katılım sayısına ulaşıyor musunuz? 
Doğru projelendirilmiş her organizasyon mutlaka katılımcısını bulur. Projenizi oluştururken; doğru  lokasyon ,doğru  hedef kitle, doğru aktivite ile birleştiğinde yoğun bir katılımı sağlamamanız için hiçbir sebebiniz olamaz. Bugüne kadar doğru planlama ile birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlarda hedefimizin çok üstünde katılımlar ile karşılaştık. 
 

ASDAS

Yukarı