Ana içeriğe atla

S

 

TURNAGÖL TİYATROSU FARKINDALIK YARATAN PROJELERE DEVAM EDİYOR

14.09.2018 - 09:39

TURNAGÖL TİYATROSU FİRMA SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, FINDIKLI ROTARY KULÜBÜ’NÜN DESTEĞİ İLE YİNE BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Turnagöl Tiyatrosu’nun yapmış olduğu organizasyon ve Fındıklı Rotary Kulübü’nün desteği ile Yaşar Salt, “Senin hayatında bende varım.” diyerek katılımcılara Türkiye’de engelli olmanın ne kadar zor olduğunu anlattı. Ikea Türkiye Ceosu Fuat Atalay’ın desteklediği Yaşar Salt uzun bir süredir Ikea’da çalışıyor. Maalesef tıpta çaresi olmayan Spino Serebellar Ataksi Hastası. Ancak hayata bu yazdığı kitap ile yeni bir pencereden bakıyor.  
Turnagöl Tiyatrosu Firma Sahibi Cihan Turnagöl, “Kitabını özellikle tavsiye ediyorum. Turnagöl Tiyatrosu ve Fındıklı Rotary ailesi olarak Yaşar Salt’a imza günleri planlayarak destek oluyoruz. Eylül ayında da Flo Ayakkabıcılık çalışanlarına güzel bir sunum ile imza günü yapacağız. Türkiye’de farkındalık yaratan projelere ve ilham kaynağı olmaya devam edeceğiz. Sizler de Yaşar’ın kitabını alarak destek olabilirsiniz. Hayatta  küçük şeylerden bile mutlu olmasını bilmemiz gerektiğini öğrenebiliriz. Ayrıca yapmış olduğum bu projelerden dolayı Fındıklı Rotary Kulübü şahsıma özel bir ödül takdim etti.” dedi.

“İLHAM KAYNAĞI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Turnagöl Tiyatrosu olarak sosyal sorumluluk projelerine devam ettiklerini ve saygın firmaları İhtiyaç sahipleri ile buluşturduklarını söyleyen Turnagöl, “Hizmet Komite Başkanlığını yapmış olduğum Fındıklı Rotary Kulübü’nün değerli üyesi Sevda Arıkan, Uzay Kimya olarak KAÇUV(Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) evine önemli bir destekte bulundu. KAÇUV evine çevre dostu temizlik malzemeleri bağışında bulunan Arıkan önemli bir projeye katkı sağlamış oldu. Sevda Arıkan birçok projesi ile ödül almış kadınların iş dünyasında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göstermiş bir iş kadınıdır.” diye belirtti. Turnagöl Tiyatrosu olarak Uzay Kimya ile ortak projelere devam edeceklerini ifade eden Turnagöl, “Bu projede bize destek olan Fındıklı Rotary Kulübü Başkanı Özgür Demirdöven’e de teşekkür ediyoruz. Projelerimiz Ekim ayından itibaren yoğun bir şekilde devam edecek. İlham kaynağı olmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

n

Yukarı