Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

Rekabet farklılıklarla kolaylaşıyor

14.12.2017 - 10:47

Yeniliklere sıcak bakan bir firma olduklarını dile getiren Beyaz Eller Şirket Sahibi Emrah Ermiş, “Her zaman ve her sektörde olduğu gibi yaptığınız işte farklı değilseniz rakipleriniz ile mücadeleniz zorlaşır” açıklamasında bulundu.

“Her etkinlik kendi içinde ne kadar kompleks yapıya sahip olsa da her zaman bir ekip çalışması ile gerçekleştiriliyor” diyen Emrah Ermiş, “İşveren ve yüklenici ilk toplantıdan etkinlik sonuna kadar ne kadar koordine içinde olursa o kadar şeffaf bir ekip çalışması ortaya çıkıyor. Profesyonel çalışanlar olarak tansiyonu yükseltmenin kimseye fayda getirmediği, aksine ortada bir sorun var ise çözümü adına zaman kaybına yol açtığının da farkındayız. Bence yapılması gereken her zaman şeffaf ve net bilgilendirme ile minimum soru işaretine mahal vermek olmalı. Bu sayede tansiyonun yükselmesinin de önüne geçilebilmekte” açıklamasını yaptı. 
Tüm izleyici ve katılımcıları ilgilendiren olaylarda nasıl tutum sergiledikleri noktasında bilgi veren Ermiş,  “İşimin en sevdiğim yönlerinden biri beklenmedik olaylara karşı olabildiğince hazırlıklı olmak ve o durumlarda en efektif çözümü üretebilmek. Bunun için her etkinliğe iyi hazırlanmak şart! Etkinlik süresince akışı iyi gözlemlemek çok önemli. Tüm ekip arkadaşlarımızı da etkinlik içinde tutmak gerekli. Bu tür olaylarda genel tutumumuz soğukkanlı olmak ve en kısa zamanda normal akışa dönüş için adımlar atmak için çalışmak oluyor” dedi. 

İNİŞ VE ÇIKIŞLARIYLA 2017…
Organizasyon sektörü için 2017’nin nasıl bir yıl olduğu konusunda da düşüncelerini paylaşan Ermiş, “2017 yılı tüm sektörlerde olduğu gibi etkinlik firmaları için de inişli çıkışlı geçti diye düşünüyorum. Önceki yıllarda sektördeki hızlı gelişim ve yenilikler bu yıl biraz hız kesti. Kurlardaki belirsizlik, ayrıca organizasyonlar için ayrılan bütçelerde kısıtlamalara gidilmesi bunun en önemli sebebi olabilir. Biz kendi adımıza yeniliklere ve yeni ürünlere her zaman sıcak bakan bir firmayız. Bu senede tüm bu dalgalanmalara rağmen bünyemize yenilikler kattık. Hedeflerimize ulaşmak adına yeniliklerin, yeni ürünlerin şart olduğu düşüncesindeyim” dedi.

FARKLI DEĞİLSENİZ İŞİNİZ ZOR!
Son olarak 2018 yılı için öngörülerini dile getiren Ermiş, “2018 yılı çok kolay bir yıl olmayacak diye düşünüyorum. Maalesef bizim dışımızdaki nedenlerden dolayı sektörümüz çok etkileniyor. Beyaz Eller olarak çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. 2018 yılında hızlı ve eğlenceli yarış simülatörlerimiz ile yine AVM etkinliklerimiz devam edecek. Ayrıca 2016 yılında Ankara’da ilkini gerçekleştirdiğimiz Autofest organizasyonumuz çok ilgi gördü. AVM’lerde otomobil ve motor sporları tutkunlarını bir araya getirdiğimiz bu organizasyonu önümüzdeki senelerde başka illerde ve AVM’lerde de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Her zaman ve her sektörde olduğu gibi yaptığınız işte farklı değilseniz rakipleriniz ile mücadeleniz zorlaşır” diyerek sözlerine son verdi. 
 

ds

Yukarı