Ana içeriğe atla

 

AVM

Organizasyonlar tüketici ile olan ilişkileri sağlamlaştırıyor

06.09.2017 - 09:55

Animax Animasyon Stüdyoları Sahibi Barış İslamoğlu, çok boyutlu fantastik bir sinema filmi hazırladıklarını belirterek, organizasyon sektörünün ikinci yarıyıl etkinlik planları ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Öncelikle 2017 yılının ilk etabının değerlendirmesini alalım sizden. Nasıl geçti ilk altı ay? Neler yaptınız?
Yapımına 2016 yılında başladığımız Keloğlan Çalınmış Masallar isimli sinema filmimize 2017 yılının ilk altı ayında da devam ettik. Keloğlan Çalınmış Masallar filmi sadece Animax için değil, Türkiye’nin de önemli bir değeri olduğu için çalışmalarımızda büyük bir özveride bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz.

Peki, ikinci yarıya yönelik olarak event takviminizde neler var?
Keloğlan Çalınmış Masallar isimli sinema filmimizi bitirip, izleyici ile buluşturmak şu an öncelikli planlarımız dahilinde. Bunun yanı sıra fantastik hikayesiyle öne çıkan, tüm dünyayı Ankara’da buluşturacak bir projede yer alan çok boyutlu sinema filmi hazırlıyoruz.

“ORGANİZASYON KAVRAMININ ÖNEMİ ANLAŞILIR HALE GELDİ”
Organizasyon kavramı gün geçtikçe daha çok oturuyor diyebilir miyiz? Gerek kurumlar gerekse kişiler bu konuda daha bilinçli sanırım. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir?
Kesinlikle bilinçli diyebiliriz. Türkiye’de kurumsallaşma sürecinin bir sonucu olarak organizasyon kavramının önemi daha iyi anlaşılır hale geldi.  Özellikle teknoloji ve sosyal ağların gelişmesiyle birlikte firmaların tüketici ile olan ilişkileri daha da arttı. Bu aşamada gerçekleştirecek olan organizasyonlar bu ilişkileri sağlamlaştırmak adına faydalı bir araç.

ASDAS

Yukarı