Ana içeriğe atla

S

 

İŞ HAYATINDA İLETİŞİM VE MOTİVASYONUN GIDASI MÜZİK

13.09.2018 - 18:10

PROFESYONELLERİN MÜZİK YARIŞMASI “9. OFİSTEN SAHNEYE” İÇİN BAŞVURULAR BAŞLIYOR.

“9. Ofisten Sahneye Müzik Yarışması” profesyonellere yakışır müzik performansları ve bol eğlence ile yine coşturmaya hazırlanıyor. Kendi tarzında Türkiye’nin tek ve en büyük organizasyonu olan ve 2019 Nisan ayında maksimum 30 şirketin katılımıyla gerçekleştirilecek “Ofisten Sahneye” IF Performance Hall Beşiktaş’ta müzikle keyifli geceler yaşatacak. 
“Ofisten Sahneye” yarışmasında geçen yıl birinci olan Anadolu Efes – Esaslı Band ekibi, 3 Ekim tarihinde Cote D’Azur’un incisi Cannes’a doğru enfes bir seyahate çıkıyor ve Hollywood yıldızlarını ağırlayan tarihi Intercontinental Carlton Cannes Oteli’nde konaklıyor. 2019 “Ofisten Sahneye” yarışmasını kazanacak ekip ise yine  müzik ağırlıklı muhteşem bir yurtdışı seyahati bekliyor. 

MÜZİK GRUPLARI ŞİRKET ÇALIŞANLARINDAN OLUŞUYOR
Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarışabildiğI “9. Ofisten Sahneye”şirketler arası müzik yarışmasına başvurular, şirketlerin İnsan Kaynakları departmanları aracılığıyla 22 Mart 2019 tarihine kadar yapılabiliyor. Detaylı bilgi ve başvuru için www.ofistensahneye.com sitesi ziyaret edebilir.
“Ofisten Sahneye” müzik yarışmasına şimdiye kadar 202 şirket katıldı, 72 gece müzik performansları sergilendi, bin 200 şirket çalışanı müzisyen sahne aldı ve 57 bin şirket çalışanı izleyici olarak katıldı ve şirketlerini oylarıyla destekledi.
Yarışma Citibank, Astra Zeneca, Pirelli, ABank, Nestle, Abbott, Anadolubank,ING Bank, Jotun, Avea, Tüpraş, Netaş, İpsos KMG, TTNET, Turkcell, Ford, Microsoft, Doğuş Oto, Şişe Cam, Hürriyet, Eczacıbaşı İlaç,Ericsson, 3M, McCann Erickson, T-Bank, TUSAŞ, Ipsos KMG, Vodafone, Cocacola, KPMG,Vestel, Bosch, Anadolu Sigorta, Finansbank, Alcatel lucent, Odeabank, AkçanSA, Kaya Grubu, Garanti Teknoloji, Beymen, Dumankaya, Vestel, Pernod Ricard, ATU, Avivasa, BDH, Çelebi Holding, GFK, Işık Üniversitesi, İTÜ, Kariyer.net, Logo Yazılım,Mercedes- Benz, P&G,Pegasus, Roche, Sahibinden.com, Tüv Rheinland, Tüyap, Roketsan, Man, Anadolu Efes, Sanofi, Cisco, Amcor, Yataş gibi şirketleri sahnede ağırladı.

ŞİRKETLER ARASI REKABET EĞLENCEYE DÖNÜŞÜYOR
Proje Sahibi ve Yarışma Genel Koordinatörü Hakan Yanar “Şirketler artık çalışanlarının motivasyonunu artıran ve “biz” kültürünü yaygınlaştıran etkinlikleri seçiyor. Biz de bu yarışma ile şirketler arası rekabeti eğlenceli bir boyuta taşıyoruz. İş dünyası profesyonelleri arasında takım ruhunu ateşlemek amacıyla düzenlediğimiz yarışmada, her yıl birbirinden başarılı performanslar izledik. Bu yıl da 7 hafta boyunca, yine iş dünyasının resmiyeti yerini eğlencenin yükselen sesine bırakacak. Şirket çalışanları iş arkadaşlarını sahnede şarkı söylerken ya da yöneticilerini gitar solosu yaparken görebilecek ” diyerek bu tür etkinlikler düzenlemeyi sürdüreceklerini belirtti.

GGG

Yukarı