Ana içeriğe atla

 

AVM

Güneş içinizi ısıtırken etkinliklerin keyfine varacaksınız!

10.04.2018 - 14:54

KIŞ DÖNEMİNİ, KAPALI MEKAN ETKİNLİKLERİYLE GEÇİREN ŞİRKETLERİN VE BİREYSEL ZİYARETÇİLERİN DIŞ ALAN AKTİVİTELERE YÖNELİM GERÇEKLEŞTİRMEYE BAŞLADIĞINI BELİRTEN AŞKIM ORGANİZASYON YÖNETİCİSİ AŞKIM BAYUK, “PROFESYONEL ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ, İÇ MEKAN AKTİVİTELERİNDE GEREK KONSEPT GEREK GÖRSEL TASARIMLARIYLA BAHARIN GELDİĞİNİ HİSSETTİREBİLECEK ÖZEL AKTİVİTELER VE PROJELER HAZIRLIYOR” DEDİ.

BAHARIN GELDİĞİNİ HİSSETTİREN ÖZEL AKTİVİTELER…
Yoğun geçen kış döneminin ardından havaların ısınmaya başlamasıyla; kış dönemini, kapalı mekan etkinlikleriyle geçiren şirketlerin ve bireysel ziyaretçilerin dış alan(outdoor)aktivitelere yönelim gerçekleştirmeye başladığını belirten Aşkım Organizasyon Yöneticisi Aşkım Bayuk, “Kış ayında hava koşulları gereği şirket içi aktiviteler(indoor) ön planda olmak zorundadır. Çocuk etkinliklerinde de belli konsept aktiviteler iç mekan düzenlemesiyle gerçekleştiriliyor. Baharın gelmesi, havaların ısınması, insanların güneşin tadını çıkarmak ve bol oksijenden yararlanmak istemesiyle şirketimiz outdoor aktivitelere yönelim gösteriyor. Bahar festivalleri, açık hava konserleri, açık alan sanat festivalleri, konseptli ve eğlenceli çocuk aktiviteleri, lisanslı çocuk aktivite ve müzikalleri vb. çalışmalar güneş içimizi ısıtırken; firmamızın baharın gelişi ile planladığı etkinliklerden birkaçı… Bunun yanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız, iç mekan aktivitelerinde de gerek konsept gerek görsel tasarımlarıyla size baharın geldiğini hissettirebilecek özel aktiviteler ve projeler hazırlıyor” dedi. 

ORGANİZASYONLARDA ENERJİK BİR YOL ÇİZİLİYOR
Baharın gelişiyle birlikte organizasyonlarda enerjik bir yol çizdiklerini söyleyen Bayuk, sosyal aktivitelerin arttığı bahar aylarında, interaktif ve gösteri bazlı etkinliklerle eğlence dolu zamanlar sunduklarını ifade etti. Bahar ayına enerji dolu girip yazı kucaklamak ve aynı enerjiyi yaz ayına taşıyıp kışın yorgunluğunu atmanın temel hedefleri olduğuna değinen Bayuk, “Aktivitelerimizi bol eğlence, öğreti ve gösteriler üzerine planlıyoruz” diye belirtti.

ZİYARETÇİLERİN İSTEKLERİ ÖN PLANDA
“Ziyaretçilerimizle ortak paydada oluşturduğumuz aktivite çalışmalarımız bugüne kadar hep istenilen başarıyı yakaladı” diyen Bayuk, bahar ve yaz aylarında da ziyaretçilerin istek ve görüşlerini ön planda tutup aktivitesel projeler üreterek, lisanslı çalışmalarını ziyaretçilerle paylaşmak için ekipçe hazır olduklarını söyledi.

“ÇALIŞMALARIMIZ FİRMALARA ÖZEL”
Bayuk, konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Ekibim ve ben yıllardır bu sektöre hizmet veriyoruz. O sebepten ziyaretçilerimizin ve çalıştığımız veya çalışacağımız firmaların beklentilerini, bu beklentileri karşılayabilecek aktiviteleri iyi biliyoruz. Çalışmalarımız firmalara özel projeler olduğu için ziyaretçilerin ilgisini çekip katılımı yoğun bir noktaya taşıyor. Bugüne kadar hep olumlu dönütler aldık ve bundan sonrada aynı dönütleri almak için aynı özveriyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

ASDAS

Yukarı