Ana içeriğe atla

S

 

GREEN CLEAN İLE ÇOCUKLAR “GELECEK BENİM” DİYOR

12.02.2019 - 11:02

TURNAGÖL TİYATROSU’NUN UZAY KİMYA SPONSORLUĞUNDA YAPTIĞI “GREEN CLEAN” ETKİNLİĞİ YARIYIL TATİLİNDE KOZYATAĞI CARREFOR AVM’DE BAŞLADI.

Etkinlik alanına gelip eğlenceli aktivitelere katılan çocuklar, çevre temalı etkinlikte Green Clean çarkında bulunan sorulara cevap verip hediyeler kazandılar ve boyama aktivitesi ile nasıl bir çevrede yaşamak istediklerini kağıda döktüler. Etkinlikte çevre temalı kukla tiyatrosu izleyen çocuklar eğlenirken öğrendi.
  
ÇOCUKLAR GELECEKLERİNE SAHİP ÇIKACAKLAR
Yarıyıl tatili boyunca devam eden bu proje yarıyıl tatilinden sonra da devam edecek. Çocuklar, “Gelecek Benim” sloganı ile geleceklerine sahip çıkacaklar.  Projeye destek veren Uzay Kimya Kurucusu Sevda Arıkan, “Çocuklar bizim geleceğimiz, onlara yaşanabilir bir dünya bırakmalıyız.” diyor.
 
“HEDEFİMİZ SANAT YOLUYLA GELECEĞİ AYDINLATMAK”
Turnagöl Tiyatrosu Firma Sahibi Cihan Turnagöl ise şu şekilde konuştu: “Herkesi Green Clean etkinliğine davet ediyoruz.  Turnagöl Tiyatrosu olarak sosyal sorumluluk yanı güçlü olan etkinliklerimize ve projelerimize devam edeceğiz. Öncelikli hedefimiz sanat yoluyla geleceğimizi aydınlatmak. Green Clean etkinliği Türkiye genelinde bulunan AVM’lerde hız kesmeden devam edecek.”

n

Yukarı