Ana içeriğe atla

 

AVM

AVM festivalleri başlıyor

17.11.2017 - 09:17

Ajans BoraakeR’in yeni projesi AVMfest doğuyor. Her AVM’ye uygun tasarlanmış alternatif çözümlerle uygulanan projeyi tanıtıyor. 

Ajans BoraakeR, PROFESYONEL İHTİYAÇLAR
Ajans BoraakaR; organizasyon, prodüksiyon, reklam, tasarım, menajerlik, ses, ışık, görüntü, sahne, AVM, fuar, kongre sistemleri sektörlerinde uzman, 1998 yılının ilk aylarında kurulan ve kısa sürede hızla büyüyen İstanbul merkez ofisi ile tüm Türkiye ve dünya geneline hizmet veren bir yapıdır. Ajans BoraakeR, sektörde 20 yıllık tecrübeli profesyonel kişiler tarafından kurulmuş ve sayısız profesyonel çalışmalar gerçekleştirmiş, KOSGEB destek katılımlı bir organizasyon ajansı markasıdır. 

TÜM PROJELERİN İHTİYAÇLARI BORAAKER İLE TEK FATURADA
Organizasyon, prodüksiyon, reklam, tasarım, menajerlik, ses, ışık, görüntü, sahne, fuar hazırlama ve kongre hazırlama çalışmalarında tecrübe sahibidir. Ajans BoraakeR kendi bünyesinde çok sayıda ajans ihtiyaçlarını tek bir isim altında toplayarak, gerektiğinde çözüm ortakları ile çalışmalar gerçekleştiren, kurumsal ve son kullanıcı için sonuç üretip uygulayan bir ajanstır. Çok sayıda ürünlerin ve sistemlerin üretimini satışını ve kiralamasını ayrıca devam ettirmektedir.  Kısaca tüm projelerin ihtiyaçları ilk fikir aşamasından sonlandırılmasına ve sürekliliğine kadar Ajans BoraakeR hizmetleri ile tek faturada… 

UZMAN BİR ÇÖZÜM ORTAKLIĞI 
Ajans BoraakeR sloganında da belirttiği gibi profesyonel ihtiyaçlar üzerinde uzman bir çözüm ortağıdır. Kaliteli ve profesyonel çalışmaların zorunluluğuna çözüm üreten ve bu ihtiyaçların karşılanması gereken tüm alanlarda yaptığı çalışmalarla tektir.  

AVMFEST İLE UZUN SOLUKLU ZİYARETÇİLER
Ajans BoraakeR ailesinin yeni üyesi AVMfest; 2015 yılında fikir aşamasındayken 2016 yılında çalışmalarına başlanan, her biri dünyada sesi duyulabilecek düzeyde farklılıklar içeren aşamalarla hazırlanmış bir kız çocuğu! Neden çocuk? Sürekli büyümesi ve gelişmesi planlanan, kendi gelişimini tamamlarken daha büyük projelere hayat verebilecek bir yatırım. Büyüyüp serpildikçe yarının farklı projelerine zemin hazırlayacak, tohum atacak anaç bir öncü. İçerisinde şu ana kadar yapılmış AVM etkinliklerinden uzak, bazense tam içinde, fakat tek bir amaç için hazırlanan sürdürülebilir ve etkili bir çalışma. Amacımız AVM’lere uzun soluklu ziyaretçiler kazandırmak.
AVMfest, insanların AVM’lere gitmediği veya daha az gittiği süreler içerisinde orada bulunmaları gerektiği düşüncesine kapılacakları gerçek bir organizasyon. Günlük program içinde katılımcılara mağazaları tanıtma ve o gün değilse de tekrar uğraması için bilgilendirilmeleri esastır.  
AVMfest, AVM etkinliklerinde gürültülü işlerin sonlandırılmak istenmesi veya yoğun kalabalıkların alışverişten uzaklaştığı gibi dezavantajlı durumların öngörüsüyle kurgulanmıştır.  Kurumsal problemleri AVM yönetimleri ile ele alarak alternatif çözümler sunmaktadır.

AVMFEST PROGRAM AKIŞI 
-Okul Öncesi Gruplarla Başlayan Çocuk Etkinlikleri
-Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencilerine Yönelik Aktiviteler
-Ev Hanımları ve Moda Meraklılarına Özel Etkinlikler
-Teknoloji ve Bilim Meraklıları
-Tüm Yaş Gruplarının İlgisini Çeken Gösteriler
-Ünlü Müzik Gruplarının Konser ve Gösterileri,
-Gürültülü Değil Kazançlı İşler

ASDAS

Yukarı