Ana içeriğe atla

 

AVM

“Alanında en iyilerle çalışıyoruz”

16.11.2017 - 18:05

PROFESYONEL DESTEK ALAN FİRMALARIN ETKİNLİKLİKLERİN TADINI ÇIKARDIĞINI SÖYLEYEN İYİBİRŞEY ETKİNLİK DİREKTÖRÜ SERKAN İNCU, “BİZE İHTİYAÇ DUYULDUĞU ZAMAN, DESTEK VEYA ÖNERİLERİ GÜNDEMİMİZE ALIYOR VE HER ZAMAN ALANINDA EN İYİLERLE ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

Günümüzde pek çok alışveriş merkezi ve perakende firmaları; şirket içi organizasyonlarını, basın toplantılarını, lansmanlarını ve daha pek çok işini bu işin profesyonellerine yani organizasyon firmalarına bırakmayı yeğliyor. Peki, bu tür etkinliklerin profesyonellerce yürütülmesinin avantajları neler?
Öncelikle, markalara yapılan dokunuşların çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Profesyonel destek alan firmalar, organizasyonları sırasında efor sarf etmek ve strese girmek yerine etkinliklerinin tadını çıkarıyorlar. Bize ihtiyaç duyulduğu zaman, destek veya önerileri gündemimize alıyor ve her zaman alanında en iyilerle çalışıyoruz.

MARKANIN KİMLİĞİNE UYGUN ÇALIŞARAK FARKI ORTAYA ÇIKARIN
Organizasyon sektöründe farklılık nerede ortaya çıkıyor?

Günün sonunda aslında herkes aynı işi yapıyor. Çalışan ekipler, kullanılan ekipmanlar, özel tasarım ürünler bile benzerlik gösterebiliyor. Burada markanın kimliğine uygun çalışmayı seçen, bu çalışmaları kendi tecrübeleri, iş disiplini ve samimiyeti ile müşterisine aktarabilen firmalar farkını ortaya koyuyor.

Organizasyon sektörü gelişime açık mı?
Sektörümüz, farklı disiplinleri aynı ortamda buluşturma avantajı ile her konuda gelişime açık. Bu nedenle; bilişim, hizmet, eğitim ve tasarım dünyasında süregelen inovasyon, organizasyon sektörünün dinamik ve yeniliklere açık olmasını sağlıyor.

SEKTÖRÜN PASTA PAYI YETERLİ
Son olarak sektörde rekabet ederken doğru bilinen yanlışlar neler?

Rekabet güzeldir, ancak sadece iş yapabilmek adına agresif rekabete girilmesi doğru bilinen yanlışları da beraberinde getiriyor. İş alabilmek için yapılan ciddi iskontolar etkinlik kalitesini olumsuz yönde etkilerken, tedarikçilerin ve sektörün temel taşı olan emekçilerin ucuz fiyatlara çalıştırılması gibi birçok hatayı tetikliyor. Sektörün pasta payı yeterli, firmalar kendi hareket alanını belirler ve iş kültürünü ortaya koyabilirse sonuç herkes için pozitif olacaktır.

ASDAS

Yukarı