Ana içeriğe atla

 

AVM

6. ACE of M.I.C.E. AWARDS 2018 SAHİPLERİNİ BULDU

10.04.2018 - 14:49

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyilerini ödüllendiren ACE of M.I.C.E. Awards, Türk Telekom Ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Turizm Medya Grubu ve TETKİD(Türkiye Etkinlik, Toplantı ve Kongre Sektörü Yöneticileri Derneği) Başkanı Volkan Ataman’ın başkanlığında ve Turizm Medya Grubu organizasyonuyla gerçekleşen MICE ve Etkinlik sektörünün Oscar’ı kabul edilen törende Volkan Ataman tüm konuklarını kırmızı halıda karşıladı. Açılış konuşmasında tüm Türkiye MICE sektörünü kucaklayan Volkan Ataman, Türkiye ve İstanbul’u dünya MICE sektörünün lider destinasyonu haline getirmek için tüm sektörle el ele vererek çalışmalarına devam edeceğini açıkladı. Törende ayrıca Kore Turizm Organizasyonu ve Turizm Medya Grubu arasında, her iki destinasyonun MICE pazarında güçlendirilmesi amacıyla iyi niyet antlaşması imzalandı. 
Törenin açılışında bir konuşma yapan yeni TÜRSAB Başkanı, Değişim Harekatı’nın lideri Firuz Bağlıkaya’yı tüm salon ayakta alkışladı. Turizm ve MICE sektörünün gelişimi için yoğun bir çalışma içine girdiklerini açıkladı. Ödül takdimi sırasında sahneye TÜRSAB yönetim kurulu üyeleri tam katılım gösterdi.
Bir diğer başarı ödülü sahibi ise dünyada bir noktadan en fazla ülkeye uçan hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları Yurt İçi Satış Başkanı Halil İbrahim Polat oldu. Katılımcılar tarafından çok yoğun bir alkış alan Halil İbrahim Polat, MICE sektörünü yoğun olarak destekleyeceklerini açıkladı.
Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan, ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesine iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimler katıldı. 

ÖDÜLLER ÜNLÜ İSİMLERDEN
Sektörün Oscarları olarak bilinen törende, ödülleri sahiplerine ünlü sanatçı Gülben Ergen, sunucu Burcu Esmersoy, manken Çağla Şıkel ve pop müziğin sevilen isimlerinden Burak Kut, moda ikonu Ivana Sert ve organizatör Banu Noyan’ın da aralarında bulunduğu isimler verdi. 

GÜLBEN GÖZ KAMAŞTIRDI, ÇAĞLA HEYECANLANDI 
‘En İyi Incentive Etkinliği’ ödülünü takdim eden Gülben Ergen, şıklığıyla göz kamaştırdı. Sahneye siyah bir kostümle çıkan Çağla Şıkel, ‘En İyi Etkinlik’ ödülünü verdi. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Şıkel, “Neden bu kadar heyecanlandığımı bilmiyorum” dedi.
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ise ‘En İyi Davet Etkinliği’ ödülünü verdi.  Esmersoy, ödülü takdim etmeden önce “Eminim salonun yarısıyla birlikte çalıştık. Çalışmadıklarımızla da en kısa zamanda çalışmayı umut ediyorum” dedi. 

SEKTÖRÜN NABZI BU GECEDE TUTULDU
Bu yıl 6.’sı yapılan kongre, toplantı, etkinlik sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapan ACE of M.I.C.E. Awards; kongre, toplantı ve etkinlik ödülleri, etkinlik/toplantı yönetim firmaları ve proje uygulamaları olmak üzere 3 ana başlıkta 27 kategoride değerlendirildi. 
MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ bir kez daha sektörün nabzını tuttu.

ASDAS

Yukarı