Ana içeriğe atla

22

214 Event Co. ile “sadece lüks” davetler

10.03.2017 - 10:22

Düğünler, kurumsal organizasyonlar, partiler bundan böyle deneyimli ellere emanet! Türkiye’nin en önemli etkinlik ajanslarından AdStation’ın “only luxury” mottosuyla kurduğu 214 Event Co., her detayda lüksü hissedeceğiniz davetlere imza atıyor. 

Türkiye’nin en önemli etkinlik ajanslarından AdStation, organizasyonun her alanındaki deneyimini “only luxury” mottosu ile yola çıkarak 214 Event Co. şirketiyle A plus davetlere taşıma kararı aldı. Lüks kavramını yeniden tanımlayan 214 Event Co., en seçkin ve şimdiye kadar alışılagelmiş lüks kavramının ötesindeki davetlere imza atıyor. Düğün, kurumsal organizasyon, parti gibi düzenlediği A Plus davet organizasyonlarıyla daha şimdiden konuşulmaya başlayan 214 Event Co.’nun portföyü Türkiye sınırlarını da aştı. Avrupa ve Ortadoğu’dan da geniş bir portföye sahip 214 Event Co., sizi günlük yaşamınızdan alıkoymadan bir davete ait her şeyi en lüks ve kusursuz şekliyle A’dan Z’ye gerçekleştiriyor. 
Sektörün uzman isimlerini kendi ekibinde bulunduran 214 Event Co., en şık ve en prestijli organizasyonları hayata geçiriyor. Siz isteklerinizi 214 Event Co.’ya söylüyorsunuz, onlar düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyorlar. 214 Event Co.’dan gelen yetkililer önce sizinle görüşerek isteklerinizi dinliyorlar. Daha sonra size en uygun konseptleriyle tüm planlamaları gerçekleştiriyorlar. Adeta ailenizden bir yakınınız gibi tüm süreçlerde yanınızda olan 214 Event Co., söz, nişan, kına, düğün öncesinden başlayarak, davetli listesinden balayı seyahatine kadar uzmanlığını sizlerle paylaşıyor. Böylece size sadece mutluluğa odaklanmak kalıyor. 
Düğün, nişan, kına, söz, kurumsal organizasyon, parti başta olmak üzere her türlü organizasyon ihtiyacına cevap veren 214 Event Co. hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitesini incelemeniz yeterli!
 

ff

Yukarı