Ana içeriğe atla

playpark

 

Organizasyon

Aidat ve Yönetim Fuarı Açılıyor

07.05.2018 - 14:35

TRFMA TESİS YÖNETİM DERNEĞİ VE DEMOS FUARCILIK tarafından organize edilen FM EXPO BİNA VE TESİS YÖNETİM FUARI VE TÜRKİYE TESİS YÖNETİN KONFERANSI 9 -11 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında gerçekleşecek.

Güneş içinizi ısıtırken etkinliklerin keyfine varacaksınız!

10.04.2018 - 14:54

KIŞ DÖNEMİNİ, KAPALI MEKAN ETKİNLİKLERİYLE GEÇİREN ŞİRKETLERİN VE BİREYSEL ZİYARETÇİLERİN DIŞ ALAN AKTİVİTELERE YÖNELİM GERÇEKLEŞTİRMEYE BAŞLADIĞINI BELİRTEN AŞKIM ORGANİZASYON YÖNETİCİSİ AŞKIM BAYUK, “PROFESYONEL ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ, İÇ MEKAN AKTİVİTELERİNDE GEREK KONSEPT GEREK GÖRSEL TASARIMLARIYLA BAHARIN GELDİĞİNİ HİSSETTİREBİLECEK ÖZEL AKTİVİTELER VE PROJELER HAZIRLIYOR” DEDİ.

Yaz aylarında etkinliklere katılım oranı yüksek…

10.04.2018 - 14:53

4Team Organizasyon Şirket Sahibi Ali Kolcu, yazın gerçekleştirdikleri etkinliklerde; birlikte olma duygusu, takım çalışmaları ve eğlencenin ön planda olmasından dolayı katılımın oldukça yüksek olduğunu ifade etti.

Çocuklar bizim geleceğimiz

02.03.2018 - 17:31

Varyasyon Event Ajans Başkanı Eyüp Bolat, etkinlik düzenlerken göz önünde bulundurdukları unsurlar hakkında konuştu.

PROMASAJ İLE EN SIRA DIŞI AVM HİZMETİ

02.03.2018 - 17:26

PROFESYONEL MASAJ HİZMETİNE ULAŞMA GÜÇLÜĞÜNÜ PRO-MASAJ KIOSK KONSEPTİ İLE ORTADAN KALDIRDIKLARINI İFADE EDEN PR PARTNERS FİRMA SAHİBİ ALTAN UZUN, MÜŞTERİLERİNİN UZAK MESAFELERDEN MASAJ HİZMETİ ALMAK İÇİN GELDİĞİNE DİKKAT ÇEKTİ.

En büyük hedefimiz “Dünyaya gülen gözlerle bakan çocuklar

02.03.2018 - 17:22

Çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerinin  gelişimi için birçok projeye imza attıklarını söyleyen Sütlaç Prodüksiyon firma sahibi Songül Bağcı, “Planladığımız çeşitli atölye çalışmaları ve workshop’lar  ile çocukların ince motor becerilerini  geliştirirken aynı zamanda sosyalleşmelerini sağlıyoruz. Böylece yapılan her etkinlik çocuklarda kalıcı izler bırakıp, onlara kazanım sağlıyor” dedi.

Çocuklarda pozitif hayal gücü oluşumu sağlanıyor

02.03.2018 - 17:15

Düzenledikleri etkinliklerle çocukların hayal gücünü pozitif yönde etkilediklerine yönelik geri bildirimler aldıklarını belirten Petek Sanat Organizasyon Firma Sahibi Şaban Taşçı, çocukların hatıralarına güzel izler bıraktıklarını ifade etti.

Hayalgücü ve yaratıcılık etkinliklerin olmazsa olmazı

02.03.2018 - 17:10

Çocukların hayal güçlerini geliştirecek, zihinsel, duygusal ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, eğlenirken öğrenip bakış açılarını geliştirecek etkinlikler düzenlediklerini söyleyen Yoyo Event Kurucu Ortağı Burcu Erkin Yıldızak, bir çocuğun gelişim döneminde yaşadığı her deneyimin, onun gelecekte nasıl bir birey olacağını belirlediğini vurguladı.

Subscribe to Organizasyon

playpark

Yukarı