Ana içeriğe atla

22

TİYATROLAR ONLİNE OLARAK ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

05.04.2020 - 12:05

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok sanat etkinliği iptal edildi, tiyatrolar ertelendi. Ancak bu süreçte dijital olarak takip edebileceğiniz birçok etkinlik var. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, perdelerini online olarak seyirciye açtı. Bunların arasında birçok çocuk tiyatrosu da yer alıyor.

FESTİVAL VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI İLE AKILLARDA İZ BIRAKILIYOR

14.02.2020 - 15:21

AVM’ler ile yapmış oldukları çalışmalardan bahseden Fikrin Atölyesi Genel Müdür YARDIMCISI ERKAN KARABULUT, “Amacımız AVM’lere yapılan ziyaretleri kalabalıklaştırmak ve yeni kitleler kazandırarak gelen kişilere festivaller ve atölye çalışmalarıyla eğlenceli, akıllarda iz bırakacak anlar yaşatabilmek.” dedi.
 

AVM’LER ALIŞVERİŞİN DEĞİL EĞLENCENİN MERKEZİ OLUYOR

14.02.2020 - 09:20

Günümüzde alışveriş merkezleri eğlencenin de merkezi haline geldi. Gelişen teknoloji ve artan rekabet ortamı ile sektörde farklılaşmak isteyen firmalar, yeni konseptlerle farklılaşmaya çalışıyor. Bu kapsamda ise AVM’lerde çocuklara ve yetişkinlere özel eğlence hizmeti veren şirketlerin sayısı her geçen gün artıyor.

ÇOCUĞA BİREY OLDUĞUNU HİSSETTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

17.01.2020 - 16:33

Düzenledikleri etkinliklerde öncelikli olarak çocuğa bir birey olduğunu hissettirmeye çalıştıklarını söyleyen Ün Yapım Gösteri ve Sahne Sanatları Firma Sahibi/Sanat Yönetmeni Yavuz Ünlütürk, ailelere etkinlik seçerken yaş grubunu göz önünde bulundurmaları gerektiğini tavsiye etti.
 

Çocuklara farkındalık kazandırmayı amaçlıyoruz

17.01.2020 - 16:30

Sömestr tatili boyunca Türkiye’nin birçok ilinde düzenleyecekleri etkinlik ve aktivitelerle çocukları mutlu etmeyi hedeflediklerini ifade eden Sütlaç Prodüksiyon Şirket Sahibi Ümit Bağcı, “Lisanslı etkinliklerimizde minik izleyicilerimizi eğlendirirken, onlara birçok konuda farkındalık kazandırmayı amaçlıyoruz.” dedi.

ÇOCUKLARIN GELİŞİM SÜREÇLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ

17.01.2020 - 16:28

Varyasyon Şirket Sahibi Eyüp Bolat: “Sosyal Sorumluluk hissiyle hazırladığımız etkinliklerimizde, çocuklar yaşamın temel ilkeleri olan doğa insan, insan doğa ilişkisini deneyimleyerek yeni öğretilere imza atıyorlar.”

TÜRKİYE VE GLOBAL MICE SEKTÖRÜ ACE of M.I.C.E. EXHIBITION by TURKISH AIRLINES’TA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR!

31.12.2019 - 14:06

22-24 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde  kongre, toplantı ve etkinlik sektörü profesyonelleri ACE of MICE kapsamında 7. Kez bir araya geliyor olacak. Fuar, sektör profesyonellerine benzersiz bir MICE deneyimi yaşatırken sektörünün ticari hacmini arttırmaya hazırlanıyor. Fuar kapsamında ICC Üsküdar salonunda düzenlenecek Vestel Production Talks ve İstanbul MICE Zirvesi konferans programlarıyla da MICE sektörünün geleceğine damga vurmaya devam edecek.

Subscribe to Organizasyon

ff

Yukarı