Ana içeriğe atla

S

 

Organizasyon

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE YEPYENİ BİR ETKİNLİK VE KAZANÇ KAPISI ARALADIK

13.11.2019 - 16:18

Türkiye genelinde, 9 yılda 300’ün üzerinde alışveriş merkezi etkinliği gerçekleştirdiklerini ifade eden Orijin PR Halkla İlişkiler Ajansı Sahibi Hülya Sevinç, kurumsal firmaları bir araya getirerek festival ve tanıtım etkinlikleri yaptıklarını ve sonrasında geleneksel gıda stantlarını bir araya getirerek alışveriş merkezlerine hem kiralama hem de etkinlik oluşturduklarını söyledi. 

ZAMANSIZ ORGANİZASYONLAR SÜRPRİZ NİTELİĞİNDE

18.09.2019 - 09:50

Zamansız organizasyonlardan bahseden Varyasyon Event Ajans Başkanı Eyüp Bolat, “Masal tadında, maskotlu müzikal tiyatro oyunlarımız uygulanabilirliği en kolay ve zamansız organizasyonlarda günü kurtarmak anlamında en ideal organizasyonlarımızdır.” dedi.

SEYİRCİ KALMA DÖNEMİ BİTTİ ARTIK HİKAYEYE DAHİL ETME ZAMANI

12.07.2019 - 17:12

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ ETKİNLİKLERDE HEDEF KİTLEYE FARKLI DENEYİMLER YAŞATARAK KALICI ANILAR BIRAKMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTEN KROMOZOM EVENT GENEL MÜDÜRÜ AYŞENUR KRANDA, “AVM ZİYARETÇİLERİ ARTIK HİKAYESİNİ DİNLEYECEKLERİ ETKİNLİKLERDEN ZİYADE BU HİKAYEYE DAHİL OLACAKLARI ETKİNLİKLERE KATILMAK İSTİYOR.” DİYOR.

BAŞARILI BİR ORGANİZASYON İÇİN YETENEKLİ BİR EKİP OLMALI

12.07.2019 - 17:10

BİR ORGANİZASYONUN İYİ OLARAK NİTELENDİRİLMESİ İÇİN SAHİP OLUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLERDEN BAHSEDEN TURNAGÖL TİYATROSU FİRMA SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, AYNI ZAMANDA TÜRKİYE’NİN EN ÇOK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ YAPAN TİYATROSU OLDUKLARINI DA BELİRTTİ.

Yapılmayanı yapmak ve cesur olmak çok önemli

12.07.2019 - 17:07

AVM’lerin sadece özel günlerde değil beklenmedik anlarda da öne çıkmak amacıyla etkinlikler yapması gerektiğini söyleyen Marketing Toys Şirket Sahibi Koray Özdemir, “Zamansız olarak yapılan ve ses getiren büyük bütçeli etkinlikler her zaman büyük fark yaratır.” diyor.

Subscribe to Organizasyon

GGG

Yukarı