Ana içeriğe atla

 

AVM

Yılbaşında neredesiniz?

13.12.2017 - 18:21

Özel yurt dışı rotalarıyla seyahat trendlerini belirleyen Prontotour, 3 günlük yılbaşı tatilinde yeni yılı coşkuyla karşılamak isteyenlere keyifli alternatifler sunuyor.

Yeni başlangıçların yapılacağı, umutların yeniden tazeleneceği, gelecek yeni yılın coşkuyla karşılanacağı yılbaşına farklı bir coğrafyada “Merhaba” demek isteyenler, lider tur operatörü Prontotour ile dünyanın kapılarını aralıyor. Farklı kültürlerin kendine özgü ritüelleriyle kutladığı yeni yıl gecesi, havai fişek gösterileri, konserler ve çeşitli şovlarla muhteşem görüntülere sahne oluyor. 

KLASİK BİR YILBAŞI MASALI: ORTA AVRUPA 
Seyahatseverler, yılbaşı tatilinde Orta Avrupa turlarıyla Salzburg, Münih, Köln, Bratislava, Viyana, Prag ve Budapeşte’nin romantik sokaklarını keşfediyor. Gezginler, görkemli kaleleri, sarayları ve köprüleriyle Avrupa mimarisinin en güzel örnekleri arasında benzersiz fotoğraflar çekilirken, ünlü klasik eserleri yerinde dinleme şansı buluyor. Budapeşte’de folklorik Çigan Gecesi’ne katılıp lezzetli yemekler eşliğinde eğlencenin dibine vuran seyahat tutkunları yılbaşı gecesi şehrin muhteşem manzarasıyla büyüleniyor. Ayrıca yeni yılda Orta Avrupa’nın ünlü Noel pazarlarında alışveriş yapma fırsatı da bulunuyor. 

YILBAŞINDA EĞLENCE VE ROMANTİZM: BENELÜKS-PARİS 
Seyahatseverler yılbaşında eğlencenin merkezi Amsterdam’ın renkli gece hayatını deneyimlerken Paris’in romantizminin keyfini çıkarıyor. Prontotour’un Benelüks-Paris turlarının en önemli duraklarından biri olan Paris, etkileyici atmosferi ile baş döndürüyor. Panaromik şehir turunda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysees, Zafer Meydanı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı’nı görme şansına sahip olurken Paris By Night turu ile Paris’in renkli gece hayatının tadını çıkaracaksınız.

YILBAŞININ YAKIN ROTASI: BALKANLAR
Yılbaşında hem vizesiz hem yakın olsun diyen seyahatseverlere muhteşem doğası ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma tarihi eserleri ile Saraybosna, Üsküp, Ohrid, Belgrad’ın yer aldığı Balkan turları alternatif oluyor. Yılbaşı gecesi Balkan Mutfağı’nın eşsiz lezzetleri seyyah gurmelerin damaklarına hitap ediyor. 
Adriyatik’in İncisi Hırvatistan’ın başkenti Zagreb ve şirin Avrupa kenti Ljubljana yine Balkanlar’da yer alan keyifli rotalar arasında yer alıyor. Bu iki şehirde yer alan ünlü Noel pazarları yılbaşında sevdiklerine hediyelik eşyalar almak isteyenlere keyifli alternatifler sunuyor. Yakın destinasyonlar arasında otobüs ile Romanya, Bulgaristan, Kavala, Selanik ve kayak tutkunları için Bulgaristan’ın dünyaca ünlü kayak merkezi Bansko eğlenceli bir yılbaşı tatili geçirmek isteyenleri bekliyor. 

RENKLİ BİR YILBAŞI TATİLİ: DUBAİ VE BEYRUT
Beyrut yılbaşında vizesiz bir seyahat için tercih edilebilecek farklı rotalar arasında yer alıyor. Farklı kültürleri barındırmasıyla ve ünlü mutfağıyla seyyah gurmelere ilginç deneyimler yaşatıyor. Yine lüksün ve ihtişamın yeryüzündeki en çarpıcı örneklerinden olan Dubai misafirlerini büyülüyor. Gezginler, Guinness Rekorlar Kitabı’na giren yılbaşı havai fişek gösterileri ile muhteşem bir atmosfere tanık oluyor. Ayrıca Dubai ve Beyrut alışveriş tutkunlarının uğrak noktaları arasında yer alıyor. 

YENİ YILDA LONDRA BİR BAŞKA
Tarih ve kültürünün yanı sıra modanın başkenti de olan Londra, seyahat tutkunlarına yılbaşında benzersiz bir tatil sunuyor. Yılbaşı gecesi Big Ben saat ve çan kulesindeki muhteşem havai fişek gösterisini yaklaşık 2.5 milyon kişi izliyor. Prontotour’un Londra turunda eşsiz şehir manzarası sunan London Eye, pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi gibi mekanlar gezilirken, Thames Nehri üzerinden tarihi Londra’nın görülebileceği tekne turu yapılabiliyor. Alışveriş tutkunları Londra’da yer alan dünyaca ünlü markaların mağazalarından alışveriş yapma imkanı da buluyor. 

FARKLI KITADA FARKLI BİR YILBAŞI 
Yılbaşı tatilini farklı bir kıtada, uzak rotalı bir tatille değerlendirmek isteyenler, Prontotour’un Amerika turlarıyla Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, New York, Orlando, Miami gibi muhteşem şehirleri keşfediyor. Gezginler, ister yılbaşı gecesinin dünyada en renkli yaşandığı New York’ta eğlenceli anlar yaşıyor, ister Miami’de palmiyelerin arasında keyifli bir tatil yapabiliyor. Yılbaşını gemide karşılamak isteyenler ise Miami-Orlando rotalı cruise turlarıyla yaz tadında bir yılbaşı tatili geçirebiliyor. 
Yine uzak rotalı ve egzotik bir destinasyon tercih eden seyahatseverler, Phuket’te fil safarisi yapıp ünlü filmlerin çekildiği muhteşem adaları keşfedebiliyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra muazzam Thai yemekleri Phuket gezisini unutulmaz kılıyor. 

ASDAS

Yukarı