Ana içeriğe atla

22

Dünyanın en ışıltılı yılbaşı rotaları

15.12.2016 - 13:27

Yeni yıl beraberinde yeni umutları ve yeni keşifleri de getirir! Kişiye özel seyahat danışmanlığıyla, tatilleri unutulmaz anılara dönüştüren “Boutique Style” yeni yılda dünyanın en ışıltılı ve büyülü rotalarıyla adeta bir yılbaşı masalı yaşamaya davet ediyor!

Kişiye özel tercihler ve seçimlerle şekillenen, ayrıcalıklı seyahat danışmanı “Boutique Style”, yeni yılda heyecan verici, benzersiz, büyüleyici ve masalsı tatil deneyimleri yaşatmak için sizi bekliyor. Tamamen sizin hayalleriniz ve taleplerinizle şekillenen seyahatlere doğru yelken açacağınız “Boutique Style” ile 2017’yi karşılarken, yepyeni yerler, farklı kültürler keşfedecek, ışıl ışıl sokaklarda rengarenk yılbaşı pazarlarıyla, eşsiz müzik şovlarıyla ve vazgeçilmez yılbaşı balolarında yeni yıla girmenin keyfini yaşayacaksınız.
“Boutique Style” ile bu yılbaşında dünyanın en özel rotalarının kapılarını aralayacak, seyahat etmenin keyfini unutulmaz deneyimlerle keşfedeceksiniz!
Avrupa’nın en özel şehirlerinde, renkli yılbaşı pazarlarını keşfetmek ve masalsı kutlamalara ortak olmak isteyenler için üç gün süren yeni yıl festivaliyle şatolar diyarı Edinburgh, 16. yüzyıldan beri “Noel’in başkenti” olarak tanınan Strasbourg, Almanya’nın sanat şehri, nam-ı diğer Küçük Paris Leipzig öne çıkıyor. 31 Aralık gecesi, geçen tüm seneyi yılbaşının klasikleşmiş Avrupa şehirlerinde geride bırakmak isteyenler için popüler yeni yıl rotalarından Paris, Londra, Barcelona, Berlin, Prag, Roma-Vatikan ve Viyana’yı da Boutique Style’ın sizin için özel olarak hazırladığı turlar ve servislerle daha önce hiç keşfetmediğiniz deneyimlerle yaşayacaksınız. 
Yeni yıl coşkusunun ünlü festivallerini yaşamak ve eğlencesi bol bir kutlama yapmak isterseniz, her sene dünya çapında partilere ev sahipliği yapan New York, Rio, Sydney ideal… 2016’yı hızla geride bırakmak ve 2017’ye de yepyeni umutlarla, hızlı bir giriş yapmak diyenler içinse, coğrafi konumu itibariyle dünyada yeni yıla ilk giren Pasifik Adalar size benzersiz bir deneyim yaşatacak.
Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile fark yaratan ve ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin tercihi “Boutique Style” ile yeni yılda sadece size özel anılar, benzersiz deneyimler yaşamak için tek yapmanız gereken hayallerinizi anlatmanız ve sizin için hazırlanan tatilin tadını çıkarmak!
 

ff

Yukarı