Ana içeriğe atla

playpark

 

KÜLTÜR&SANAT

IŞIKLAR ŞEHRİNDE DISNEYLAND MOLASI

07.08.2018 - 18:09

1860 YILINDA AKŞAM OLUP DA KARANLIK ÇÖKÜNCE 50 BİNDEN FAZLA SOKAK LAMBASI İLE AYDINLANAN VE ‘IŞIKLAR ŞEHRİ’ ADINI ALAN PARİS, MODANIN, SANATIN VE ROMANTİZMİN ŞEHRİ OLARAK DA ÜN SALMIŞ DURUMDA. KISA SÜRELİ TATİLLERİN EN ÖNEMLİ DESTİNASYONLARINDA OLAN PARİS, 7’DEN 77’YE HER YAŞTAN GEZGİNİN ÇOK KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ, DÜNYACA ÜNLÜ EĞLENCE PARKI DİSNEYLAND’I DA BÜNYESİNDE BARINDIRIYOR.

BU YAZ HUZURLU BİR TATİL SİZİ BEKLİYOR

26.06.2018 - 15:49

BÜTÜN BİR YIL ÇALIŞIP, BİRİKTİRİP TATİL ZAMANI GELDİĞİNDE AYNI TATİL SEÇENEKLERİ ARASINDA SIKIŞIP KALMAKTAN SIKILDIYSANIZ, BU YIL ROTANIZI DEĞİŞTİRİP FARKLI MEKANLARA YOL ALMAK İÇİN EN DOĞRU ZAMAN!  SİZ DE EĞER BU SENEKİ İZNİMİ FARKLI BİR YER GÖRMEK VE GEZMEK İÇİN KULLANMAK İSTİYORUM DİYENLERDENSENİZ BİR GÖZ ATIN DERİZ.

İSTANBUL’UN KEŞiF ROTASI…

10.05.2018 - 12:17

DÜNYANIN EN BÜYÜK MEDENİYETLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMIŞ, “BÜTÜN YOLLAR İSTANBUL’A ÇIKAR” SÖZÜNÜ TARİHE KAZIMIŞ, UZUNCA BİR DÖNEM GERÇEKTEN DE ‘DÜNYANIN MERKEZİ’ OLMUŞ İSTANBUL’DA GEZİLECEK VE GÖRÜLECEK ÇOK FAZLA YER, YAPILACAK ÇOK FAZLA ŞEY VAR. İSTANBUL’U KEŞFETMEK ÖYLE BİRKAÇ GÜNE, BİRKAÇ HAFTAYA YA DA AYA SIĞDIRILABİLECEK GİBİ DEĞİL. GELİN ONU BERABERCE KEŞFEDELİM...

NOSTALJİ SEVERLER İÇİN BERGAMA RÜYA GİBİ GELECEK

10.04.2018 - 14:19

İZMİR BERGAMA’NIN UNESCO DÜNYA MİRAS LİSTESİ’NDEKİ BERGAMA ANTİK KENTİ’NİN ÜNÜNÜN GÖLGESİNDE KALMIŞ, TATLILIKTAN ÖLEN YERLEŞİMLERİ VARMIŞ. BERGAMA’NIN MAHALLELERİ NOSTALJİ SEVERLER İÇİN BİR RÜYA; HER YER DÖNEM DİZİSİ SETİ GİBİ…

“BEYNİNİZİ DEĞİŞTİRİN, SAĞLIĞINIZ DEĞİŞSİN!”

07.03.2018 - 15:53

Beynin ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkileri üzerine araştırmalar yapan M. Barış Muslu’dan kitapları hakkında bilgi aldık. Muslu, “Sorunların kaynağı beynimiz, sağlık sorunları da dahil hayatımızdaki sorunları çözmek için başlamamız gereken yer beynimiz ve travmalarımız. Kitapları işte bu paradigmayı milyonlara anlatabilme şansına kavuşabilmek için yazıyorum” diye ifade etti.

Subscribe to KÜLTÜR&SANAT

playpark

Yukarı