Ana içeriğe atla

 

AVM

GEZEGENİN ÇILGIN SPORCULARI, SPOR TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

14.04.2020 - 16:43

Eğlence, mücadele, rekabet ve macerayı ruhunda taşıyan spor, eğlenceli dünyasının kapılarını spor sevdalıları için ardına kadar açıyor. Hüseyin Keleş'in kaleme aldığı 'Gezegenin Çılgın Sporcuları' kitabı, spor tutkunları ile dünyanın en fazla takip edilen spor branşlarının efsane sporcularını buluşturuyor.

KUZEY IŞIKLARINI İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN İYİ 6 YER

17.01.2020 - 17:13

Kuzey Işıkları yani diğer ismi ile Aurora Borealis, açık ara bu gezegende meydana gelen en büyüleyici doğa olaylarından. Sanılanın aksine aurora kuzey ülkelerinde her gün görülebilen bir şey değil. Her yıl, kuzey ışıklarını görmeye binlerce turist gidiyor ama çoğu eli boş dönüyor. Görme şansınızı maksimuma yükseltecek bilgileri sizler için derledik.

ARALIK AYININ POPÜLER CRUISE ROTALARI

26.12.2019 - 12:04

Tatile çıkmak, seyahat etmek, yeni deneyimler yaşamak, yeni tatlar denemek ve güzel anılarla yurda dönmek herkesin ihtiyaç duyduğu bir şey. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tatil planları yapılmaya başlandıysa size daha farklı bir tatil önerimiz olacak. Gemi ile seyahat etmek… Üstelik kış mevsiminde benzersiz deneyimler yaşayarak ve muhteşem yerler görerek seyahat etmek. 

DÜNYANIN TERK EDİLMİŞ 10 HAYALET ŞEHRi

13.11.2019 - 14:04

Kimi savaşlardan sonra terk edildi, kimisi üretimin durmasıyla boşaldı. Kimisi nükleer kazalar sonucu, kimisinde ise hiç yerleşim olmadı. Her biri içinde barındırdığı etkileyici hikayeleriyle dikkatleri üzerine çeken yerler. İşte, aralarında Türkiye'nin de olduğu dünyanın dört bir tarafından talihsiz olaylar sonucunda terk edilmiş şehirler. 

SONBAHARI DOĞA İÇİNDE KARŞILAYABİLECEĞİNİZ İDEAL SEYAHAT ROTALARI

10.10.2019 - 09:52

Yaprakların sararmaya, havaların serinlemeye başladığı sonbahar mevsimi geldi de çattı bile! Doğanın günden güne dönüşümüne şahit olabileceğimiz ve insana huzur veren bir yanı olan bu mevsimi tam anlamıyla yaşayabilmek için bizi bekleyen onlarca seyahat alternatifi var. “Ben yaz insanıyım.” diyenleri bile yerinden kaldırıp seyahate teşvik edecek olan bu yerler, tüm güzellikleriyle doğa içinde seyahat severleri ağırlamayı bekliyor. 
 

Subscribe to KÜLTÜR&SANAT

ASDAS

Yukarı