Ana içeriğe atla

22

KARİYER

09.03.2017 - 15:29

-Kadın üst düzey yönetici sayısı ile öne çıkan ve kadın çalışanların kariyer yapmak için tercih ettiği firma olarak tanınan PepsiCo Türkiye’de başarılara imza atmış olan Yiyecek Pazarlama Kıdemli Müdürü Gizem Turan, PepsiCo Türkiye Dönüşüm Direktörü olarak görevine devam edecek.
-Mobilya sektörünün çatı kuruluşu olan MOSDER’in 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda oyların büyük çoğunluğunu alan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, MOSDER Başkanı olarak seçildi.
-Sektörde 17 yıllık deneyimi bulunan Suna Sarıkurt, Koton’un Medya ve Uluslararası Pazarlama Müdürü olarak yeni görevine başladı.
-Tescilli Markalar Derneği’nin (TMd) geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulunda Füsun Kuran, başkanlık görevini Hülya Aslantaş’a devretti. Yeni dönemde TMd Başkanı Hülya Aslantaş olurken, Füsun Kuran Başkan Yardımcısı olarak dernek faaliyetlerine destek vermeye devam edecek.
-Gıda Perakendecileri Derneği (GPD) Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. GPD’nin 2017-2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Songör oldu.
-Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Genel Kurul sonrasında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. KMD’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar Cosmetics Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar oldu.
-Türkiye’de varlık yönetimi şirketlerini aynı çatı altında buluşturan Varlık Yönetim Şirketleri Derneği’nin (VYŞD) yönetiminde bayrak değişimi yaşandı. Dernekte Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, finans sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Selçuk Tuncalı getirildi.
 

ff

Yukarı