Ana içeriğe atla

nara

KARİYER

16.01.2017 - 11:03

• Yoğun rekabetle geçmesi beklenen 2017 yılına tüm hızıyla hazırlanan LG Electronics'in yeni CEO'su Seong-jin Jo oldu. Ayrıca kararlaştırılan 58 yeni görevlendirme ve terfi işlemi de Aralık ve Ocak aylarından itibaren uygulanmaya başlandı.
• Türkiye'nin kültür-sanat ve eğlence sektörünün önde gelen şirketi D&R'da bir atama gerçekleşti. Murat Karakaş, D&R İnsan Kaynakları Direktörü görevine getirildi.
• Kim Grup’un yeni satınalma direktörü belli oldu. Perakende sektörüne hizmet veren Kim Grup’un yeni satınalma direktörü Ahmet Yıldız oldu. Ahmet Yıldız, sektöre Kim Market’in profesyonel olarak kurulduğu 1997 yılında mağaza yöneticisi olarak başladı. Sırasıyla satınalma uzmanı, satınalma müdürü ve genel müdür yardımcısı görevlerinin ardından, Makro-Uyum çatısı altında satınalma müdürü ve icra kurulu üyesi görevlerinde bulundu. Yıldız, son olarak Kim Grup Satınalma Direktörlüğü görevine getirildi.
• Türkiye’nin önde gelen gıda şirketlerinden Şölen, Ar-Ge Direktörü görevine Serdar Maraşlı’yı getirdi. Maraşlı, Şölen’in fark yaratan yenilikçi ürünlerinin geliştirilmesi konusunda tüm süreçten sorumlu olacak.
• HD Restoran İşletmeleri, yeni yılın ilk transferini gerçekleştirdi. Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörü Beste Şirin Petekçi, yeni yılın ilk gününde HD Restoran İşletmeleri’ne transfer edilerek İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirildi.
• Perakende sektörünün lider markası CarrefourSA, organize perakende mağazacılığında yürüttüğü ulusal ve uluslararası projelerle adından söz ettiren ödüllü direktör Ayşin Işıkgece’yi bünyesine kattı. Metro Toptancı Market’te 21 yıldır Gıda satınalma kategori grup müdürü olarak görev yapan Ayşin Işıkgece, CarrefourSA Gıda Kategori Direktörü olarak atandı.

nara

Yukarı