Ana içeriğe atla

https://atalian.com.tr/

Kapak Konusu

Dünya standartlarında eğlencenin profesyonel mekanı: Bowlingo & PlayPark

15.02.2018 - 14:30

8 YIL İÇERİSİNDE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATARAK,  SEKTÖRÜN ŞUBE SAYISI VE METREKARE BÜYÜKLÜĞÜ OLARAK İLK İKİ OYUNCUSUNDAN BİRİSİ HALİNE GELDİKLERİNİ DİLE GETİREN BOWLINGO&PLAYPARK ŞİRKET SAHİBİ FATİH KEÇEBİR, SÖZLERİNE ŞU ŞEKİLDE DEVAM ETTİ: “ELBETTE BURADA BAŞARI SADECE HIZLI BÜYÜMEK, SÜREKLİ YENİ MAĞAZALAR AÇMAK DEĞİL; AÇILAN MAĞAZALARI RANDIMANLI VE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İŞLETMEYE DEVAM ETMEK. ŞU ANA KADAR AÇTIĞIMIZ HİÇBİR ŞUBEMİZİ KAPATMAK YA DA KÜÇÜLTMEK DURUMUNDA KALMADIK. AKSİNE YENİ ŞUBE AÇILIŞLARIMIZA PARALEL OLARAK MEVCUT ŞUBELERİMİZİ DE SÜREKLİ GÜNCELLİYOR VE REVİZE EDEREK BÜYÜTÜYORUZ.”

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK FACTORY PROJESİ ANADOLU’DA YÜKSELİYOR

18.01.2018 - 14:22

PROJELERİNDE OLDUKÇA İDDİALI OLDUKLARINI DİLE GETİREN GLA GAYRİMENKUL YÖNETİM KİRALAMA DANIŞMANLIK A.Ş. CEO’SU VE KUMSMALL AVM GENEL MÜDÜRÜ TAHİR ÇELİK,  BUNU SADECE SÖZDE BIRAKMAYARAK ALTINI ÇOK GÜÇLÜ BAŞLIKLARLA DOLDURDUKLARINDAN SÖZ ETTİ VE SÖZLERİNE ŞU ŞEKİLDE DEVAM ETTİ: “AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİ OLMAMIZIN YANI SIRA TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK FACTORY ALIŞVERİŞ MERKEZİYİZ. ZİYARETÇİLERİMİZ BU KONFORA KISA SÜRE İÇERİSİNDE ALIŞACAK VE ÇOK ÇEŞİDİ UYGUN FİYATLARA BULMANIN KEYFİNİ YAŞAYACAK.”

OULET DEĞİL, PREMIUM OUTLET DENEYİMİ ŞİMDİ STARCITY OUTLET AVM’DE!

20.12.2017 - 12:26

35 milyon TL’lik yatırımla yeniden tasarlanan ve yeni bir dinamizm kazanan Starcity Outlet AVM, ayrıcalıklı alışveriş anlayışını misafirlerine sunuyor. Hem fiziksel hem de teknik alt yapı anlamında baştan sona yenilendiklerinden bahseden Gençoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu, “Belirlediğimiz hedef doğrultusunda; Starcity Outlet’i, Avrupa Yakası’nın en genç, en dinamik ve en prestijli outlet alışveriş merkezi haline getirmek amacıyla en ince detayına kadar yeniden kurguladık” dedi.

“Ziyaretçilerimize daha önce herhangi bir yerde görmedikleri ve yapılmamış aktiviteleri sunmaya gayret ediyor, onları AVM’mizden keyifle uğurlamak istiyoruz” diyen Gençoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu, “Burada geçirdikleri her an, edindikleri her deneyim bizim için çok önemli. Onların beğenilerini, taleplerini, dönemin popüler eğilimlerini göz önünde bulunduruyoruz” dedi.

Malatya’nın İlk ve Tek Alışveriş Merkezi 8 yaşında!

17.11.2017 - 13:59

BÜTÜN PROJELERİNİ ZİYARETÇİ PORTFÖYLERİNİN MEMNUNİYETİ DOĞRULTUSUNDA PLANLAYIP GERÇEKLEŞTİRDİKLERİNİ SÖYLEYEN MALATYAPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ YILMAZ ARSLAN, “MALATYAPARK MALATYALILARINDIR” SLOGANINDAN YOLA ÇIKARAK HAREKET ETTİKLERİNİ DİLE GETİRDİ.

ANKARA’YA YENİ BİR NEFES: “METROMALL AVM”

06.09.2017 - 11:16

AVM’lerin sadece alışveriş mekanı değil, aynı zamanda sosyalleşme merkezi ve buluşma noktası olduğunu göz önünde bulundurarak, uzun zamandır en ince ayrıntıya kadar titizlikle çalıştıklarını belirten KA Danışmanlık Kurucusu Esra Polat, alışveriş ve yaşam kültürünün bir araya geldiği, ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılayan çok büyük bir yaşam merkezi sunduklarını dile getirdi.

Westpark Outlet, Tan Kardeşlerin Başarı Öyküsüdür…

15.06.2017 - 17:17

Westpark Outlet’in alışverişte karlı, eğlencede mükemmel deneyimler sunmayı hedefleyen, aynı zamanda Ege Bölgesi’nin tamamına mutluluk ve heyecan veren mimari bir yapıya sahip olduğunu dile getiren Tankar Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan; Ege gibi sıcak, Ege gibi güzel görünümlü ve Ege gibi rengarenk bir projeyi hayata geçirdiklerini de belirterek sözlerine şöyle devam etti: “İçinde tüm renklerin barındığı kusursuz bir marka karmasına sahip, her yaşa hitap eden, Ege’nin atmosferini yansıtan, 4 mevsim yarı açık mimari konsepte hakim, konfor şartları yüksek, geniş oturma ve peyzaj alanları olan bir projeyi hayata geçiriyoruz.”

Alışverişin en doğru adresi; Highway Outlet AVYM

09.03.2017 - 11:44

2017 yılında; moda defileleri, konserler, imza günleri, çocuklara ve gençlere yönelik etkinlikler, hediye çekilişleri, araç kampanyaları,  indirim günleri ve bunun gibi birçok etkinliği gerçekleştireceklerini belirten Tuncer, “2017 Highway Outlet’in yılı olacak” dedi. 

Anadolu Yakası’nın Hatıra Fabrikası: Capitol

16.01.2017 - 13:52

“23 yılı geride bıraktık ve bu süreç içinde çok şey kazandık. Burası ziyaretçilerimiz için adeta bir hatıra fabrikası... ” açıklamasında bulunan Capitol  İcra Kurulu Üyesi Selda Eremsoy, “Konforumuza, hizmet kalitemize, yenilikçiliğimize ek olarak çok değerli bir şeye, ‘anılara’ sahibiz” dedi.

Bursa’nın yükselen “Marka”sı

15.12.2016 - 14:21

Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak inşasına hızla devam edilen Sur Yapı Marka projesi, Bursa’nın en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı ve lüksün Bursa’daki yeni simgesi olmaya aday!

Subscribe to Kapak Konusu

https://atalian.com.tr/

Yukarı