Ana içeriğe atla

S

 

ESAS GAYRİMENKUL YENİLİKÇİ UYGULAMALARIYLA EZBER BOZUYOR

20.07.2020 - 10:15

Pandemi sürecinin hem AVM’lere hem de perakende sektörüne etkisini Esas Holding ‎Chief Asset Management Officer Nevzat Yavan ile konuştuk. Covid-19’un dijital dönüşüm projelerini hızlandırdığını belirten Yavan, “Esas Gayrimenkul olarak, değişime netlik kazandırmaya odaklanmanın dışında, yeni fırsatlara da eğilmek gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü şimdi, yenilikçi olmanın ve ezber bozmanın tam zamanı.” dedi.

"YATIRIMI DOĞRU KONUMLANDIRMAK ÖNEMLİ"

09.03.2020 - 14:46

Apleona, gayrimenkul yönetiminde 360 derecede hizmet veren bir kiralama ve yönetim şirketi.   Uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerini ve uluslararası tecrübelerini Türkiye’ye aktardıklarını ifade eden Apleona Real Estate Management Türkiye Ülke Müdürü Onur Akyol, kiralama ve yönetimini yaptıkları yeni açılacak olan Şimal AVM hakkında bilgi vererek aynı zamanda AVM’lerde kiralama yaparken dikkat ettikleri unsurlara da değindi.

TÜRKİYE’NİN ALIŞVERİŞ MERKEZİ “ANKAMALL”

17.01.2020 - 15:13

“Hayata dair her şey” sloganıyla ziyaretçilerinin tüm yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitliliğe sahip olan ANKAmall; Ankara ile bütünleşmiş, Ankara denildiğinde başta gelen değerlerden biri haline gelmiştir. Alışverişte sunduğu kalite ve çeşitlilik yanında, gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinliklerle insanların bireysel ihtiyaç ve beklentilerine de cevap veren bir alışveriş merkezi olduklarını vurgulayan ANKAmall AVM Müdürü Evren Kırcalı ile etkinlik ve kampanyaları hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

SEKTÖRÜN 2019-2020 DEĞERLENDİRMELERİ

27.12.2019 - 11:35

2019’un son günlerini geçirdiğimiz ve 2020 yılına giriş yapacağımız şu günlerde AVM ve perakende sektörünün yöneticilerinden 2019 yılı değerlendirmelerini, 2020 yılı beklentilerini ve planlarını öğrendik.

METROMALL AVM’YE 2. YAŞINDA 2 ÖDÜL BİRDEN

13.11.2019 - 16:55

Ankara Eryaman’da 2 yıl önce kapılarını açan, Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Metromall Alışveriş Merkezi, 2. yıllarında prestij ve mükemmelliğin simgesi Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri tarafından European Property Awards 2019-2020’de ‘’Retail Development’’ ve Retail Architecture’’ kategorilerinde iki önemli ödüle layık görüldü. Henüz ikinci yaşlarındayken iki ödül birden kazanmanın gurur verici olduğunu ifade eden KA Danışmanlık Kurucu Ortağı  Esra F. Kösoğlu, “Üzeri açılabilir konseptimiz  ile misafirlerimize ferah bir alışveriş deneyimi sunarak  Metromall’u vazgeçilmez hale getiriyoruz.” dedi.

“2020 YILINDA TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİ”

10.10.2019 - 16:05

TAVADA TAVUK İLK ŞUBESİNİ 2015 YILINDA AVCILAR PELİCAN MALL ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE AÇTI. ŞU AN TÜRKİYE GENELİNDE 50 ŞUBE, YURT DIŞINDA 3 ÜLKE İLE YOLLARINA DEVAM ETTİKLERİNİ BELİRTEN TAVADA TAVUK FRANCHISE KOORDİNATÖRÜ AKIN GÜRBÜZ, “2020 YILI İÇİN TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİMİZE ULAŞMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ. AYRICA YURT DIŞINDA AVRUPA, BALKANLAR VE ORTADOĞU'DA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERLE BERABER BAYRAĞIMIZI DAHA FAZLA ÜLKEDE DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ.” İFADELERİNDE BULUNDU.
 

AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİ AÇILIYOR

20.08.2019 - 09:44

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi ‘KUMSmall Factory’ 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyetiyle Anadolu’nun kalbi Kayseri’nin ilk Factory AVM’si olarak hayata geçiyor. Klasik bir alışveriş merkezi ile mobilya ve dekorasyon konseptini bir araya getireceklerini ifade eden KUMSmall Factory'nin kiralama ve yönetim çalışmalarını yürüten GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik, “Kayseri'nin ve bölge illerin cazibe merkezi olmayı hedefliyoruz.” diyor.

AHTAPOT EĞLENCE MERKEZLERİ’NDE ÇOCUKLAR ÖZGÜRCE EĞLENİYOR

16.07.2019 - 09:40

ÇOCUKLARIN DOYASIYA, RAHAT VE ÖZGÜR BİR ŞEKİLDE EĞLENEBİLDİĞİ BİR EĞLENCE MERKEZİ AHTAPOT… TOP HAVUZLARININ ELEKTRONİK MAKİNALARLA ENTEGRE EDİLMESİYLE OLUŞTURULAN KONSEPTTE YALNIZCA ZAMAN SATARAK ÇOCUKLARIN İYİ VAKİT GEÇİRMESİ SAĞLANIYOR. OYUN ALANLARININ KONSEPTİNDEN BAHSEDEN AHTAPOT EĞLENCE MERKEZİ KURUCUSU SONEL TAŞAN, ÇALIŞAN PERSONELLERİN AKADEMİK EĞİTİM ALMIŞ ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNLARINDAN OLUŞTUĞUNU SÖYLÜYOR.

“KAZANDIĞIN KADAR ÖDE” KİTABININ YAZARI DR. AYDOĞAN SÜER: 2019, MİLLİ ÇIKARLARA ODAKLANILMASI GEREKEN BİR YIL

13.06.2019 - 17:41

ERZURUM MNG’NİN MİSAFİRLERİ, MAYIS AYINI RAMAZAN COŞKUSU VE BAYRAM HAZIRLIKLARI İLE GEÇİRDİ. TASAVVUF DİNLETİLERİNDEN ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZ GÖSTERİLERİNE VARINCAYA DEK, HER HAFTA SONU PEK ÇOK ETKİNLİĞİN YER ALDIĞI MERKEZDE, HAZİRAN AYINDA DA KONUKLARI YİNE İLGİ ÇEKİCİ KAMPANYALAR VE HER YAŞA HİTAP EDEN RENKLİ AKTİVİTELER BEKLİYOR. 

ANKARA’NIN EN PRESTİJLİ ADRESİ: NEXT LEVEL AVM

12.04.2019 - 09:44

NEXT LEVEL AVM PRESTİJLİ KONUMU VE ÖDÜLLÜ MİMARİSİ İLE ANKARA’NIN İLK KARMA YAŞAM PROJESİ. ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİN YANI SIRA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ OLARAK ZİYARETÇİLER İÇİN ÖNEMLİ BİR BULUŞMA NOKTASI HALİNE GELDİKLERİNİ SÖYLEYEN NEXT LEVEL AVM MÜDÜRÜ ZEYNEP TARHAN, BULUNDUKLARI KONUM İTİBARİYLE DE ŞEHRİN TÜM BÖLGELERİNDEN ZİYARETÇİLERİ AĞIRLADIKLARINI İFADE ETTİ. 

Subscribe to Kapak Konusu

playpark

Yukarı