Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

23.10.2020 - 14:21

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi KUMSmall Factory, kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyetiyle Anadolu’nun kalbi Kayseri’de kurulan KUMSmall Factory, klasik alışveriş ve yaşam merkezi ile mobilya ve dekorasyon konseptlerini bir araya getiriyor. Son hazırlıklara ilişkin konuştuğumuz KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla, “Yoğun, planlı ve organize çalışma düzenimiz sayesinde Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük AVM’si olacak KUMSmall Factory AVM’yi 29 Ekim Perşembe günü açacağız.” diyor.

METROMALL 3. YAŞINA 3 ÖDÜL İLE BİRLİKTE GİRDİ

10.09.2020 - 16:52

Üstü açılabilen çatısı ile Ankara’ya yeni bir nefes getiren Metromall AVM, 3’üncü yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. 200’e yakın markasıyla Metromall AVM’nin kiralama ve yönetimini yapmakta olan KA Danışmanlık Kurucu Ortağı Esra Filiz Kösoğlu ile Metromall hakkında merak edilenleri konuştuk. Pandemi döneminde de en gözde alışveriş merkezlerinden olan Metromall AVM'nin temiz havalı, bol oksijenli ve gün ışığı eşliğinde bir alışveriş deneyimi sunduğunu belirten Kösoğlu, “Metromall AVM’de temiz hava ve gün ışığı eşliğinde bir alışveriş deneyimi için yolunu uzatan ya da değiştiren değerli ve yeni misafirlere sahibiz.” dedi.

AVM YÖNETİMİNDE ESAS OLAN HİZMETTİR

12.08.2020 - 10:36

AVM ve turizm sektörünün tecrübeli ismi Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü ile hem 25 yıllık kariyerini hem de 5’inci yaşını kutlayan Venezia’nın gelişimini konuştuk. AVM sektöründe, turizm ve otelcilik vizyonuyla farklı bir yönetim yaklaşımı sergilemeye çalıştığını belirten Isıgöllü, “Bu yaklaşım belki de, öncesinde perakende formasyonuyla gelen yöneticilerden farklı olarak, esas olanın hizmet olduğu ve AVM’lerin de oteller gibi yönetilmesinin daha doğru olduğu gerçeğini gösterdi.” dedi. Isıgöllü, bu vizyonla Venezia’nın en çok tercih edilen AVM’lerden biri haline geldiğini kaydetti.

ESAS GAYRİMENKUL YENİLİKÇİ UYGULAMALARIYLA EZBER BOZUYOR

20.07.2020 - 10:15

Pandemi sürecinin hem AVM’lere hem de perakende sektörüne etkisini Esas Holding ‎Chief Asset Management Officer Nevzat Yavan ile konuştuk. Covid-19’un dijital dönüşüm projelerini hızlandırdığını belirten Yavan, “Esas Gayrimenkul olarak, değişime netlik kazandırmaya odaklanmanın dışında, yeni fırsatlara da eğilmek gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü şimdi, yenilikçi olmanın ve ezber bozmanın tam zamanı.” dedi.

"YATIRIMI DOĞRU KONUMLANDIRMAK ÖNEMLİ"

09.03.2020 - 14:46

Apleona, gayrimenkul yönetiminde 360 derecede hizmet veren bir kiralama ve yönetim şirketi.   Uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerini ve uluslararası tecrübelerini Türkiye’ye aktardıklarını ifade eden Apleona Real Estate Management Türkiye Ülke Müdürü Onur Akyol, kiralama ve yönetimini yaptıkları yeni açılacak olan Şimal AVM hakkında bilgi vererek aynı zamanda AVM’lerde kiralama yaparken dikkat ettikleri unsurlara da değindi.

TÜRKİYE’NİN ALIŞVERİŞ MERKEZİ “ANKAMALL”

17.01.2020 - 15:13

“Hayata dair her şey” sloganıyla ziyaretçilerinin tüm yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitliliğe sahip olan ANKAmall; Ankara ile bütünleşmiş, Ankara denildiğinde başta gelen değerlerden biri haline gelmiştir. Alışverişte sunduğu kalite ve çeşitlilik yanında, gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinliklerle insanların bireysel ihtiyaç ve beklentilerine de cevap veren bir alışveriş merkezi olduklarını vurgulayan ANKAmall AVM Müdürü Evren Kırcalı ile etkinlik ve kampanyaları hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

SEKTÖRÜN 2019-2020 DEĞERLENDİRMELERİ

27.12.2019 - 11:35

2019’un son günlerini geçirdiğimiz ve 2020 yılına giriş yapacağımız şu günlerde AVM ve perakende sektörünün yöneticilerinden 2019 yılı değerlendirmelerini, 2020 yılı beklentilerini ve planlarını öğrendik.

METROMALL AVM’YE 2. YAŞINDA 2 ÖDÜL BİRDEN

13.11.2019 - 16:55

Ankara Eryaman’da 2 yıl önce kapılarını açan, Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Metromall Alışveriş Merkezi, 2. yıllarında prestij ve mükemmelliğin simgesi Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri tarafından European Property Awards 2019-2020’de ‘’Retail Development’’ ve Retail Architecture’’ kategorilerinde iki önemli ödüle layık görüldü. Henüz ikinci yaşlarındayken iki ödül birden kazanmanın gurur verici olduğunu ifade eden KA Danışmanlık Kurucu Ortağı  Esra F. Kösoğlu, “Üzeri açılabilir konseptimiz  ile misafirlerimize ferah bir alışveriş deneyimi sunarak  Metromall’u vazgeçilmez hale getiriyoruz.” dedi.

“2020 YILINDA TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİ”

10.10.2019 - 16:05

TAVADA TAVUK İLK ŞUBESİNİ 2015 YILINDA AVCILAR PELİCAN MALL ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE AÇTI. ŞU AN TÜRKİYE GENELİNDE 50 ŞUBE, YURT DIŞINDA 3 ÜLKE İLE YOLLARINA DEVAM ETTİKLERİNİ BELİRTEN TAVADA TAVUK FRANCHISE KOORDİNATÖRÜ AKIN GÜRBÜZ, “2020 YILI İÇİN TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİMİZE ULAŞMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ. AYRICA YURT DIŞINDA AVRUPA, BALKANLAR VE ORTADOĞU'DA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERLE BERABER BAYRAĞIMIZI DAHA FAZLA ÜLKEDE DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ.” İFADELERİNDE BULUNDU.
 

AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİ AÇILIYOR

20.08.2019 - 09:44

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi ‘KUMSmall Factory’ 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyetiyle Anadolu’nun kalbi Kayseri’nin ilk Factory AVM’si olarak hayata geçiyor. Klasik bir alışveriş merkezi ile mobilya ve dekorasyon konseptini bir araya getireceklerini ifade eden KUMSmall Factory'nin kiralama ve yönetim çalışmalarını yürüten GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik, “Kayseri'nin ve bölge illerin cazibe merkezi olmayı hedefliyoruz.” diyor.

Subscribe to Kapak Konusu

ds

Yukarı