Ana içeriğe atla

22

SONSUZ İNDİRİMİN ADRESİ: DEPOSİTE OUTLET MALL

07.04.2021 - 14:57

2017 yılında büyük bir yenilenmeye giden Depoisite Outlet Mall, birbirinden değerli markaların outlet mağazalarına ev sahipliği yapıyor. Güçlü marka karmasının ve sınırsız indirimlerinin yanına Lezzet Bahçesi, çocuk oyun parkı Parky, çevre düzenlemesi ve lokasyon avantajını ekleyen Deposite Outlet, Başakşehir'in yanı sıra tüm İstanbulluların uğrak noktası haline geldi. Bu dönüşümün mimarı Deposite Outlet Genel Müdürü Burak Aydoğan ile yenilenme süreci ve hedefleri hakkında konuştuk.

PANDEMİYE RAĞMEN BÜYÜMEYE DEVAM ETTİK

10.03.2021 - 13:59

25 yılı aşkın iş tecrübesiyle gıda sektörünün güvenilen isimlerinden olan Banu Arıduru, 2014’ten bu yana Çelebi Holding Gıda A.Ş - Little Caesars Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Göreve gelir gelmez büyük bir değişim ve dijital dönüşüm sürecini başlatan Arıduru, Little Caesars’ın her yıl çift haneli büyümesine öncülük ediyor. Çevik ve esnek çalışan takımlardan oluşan şirkette hem işletmeci hem de çalışan ve yönetici pozisyonlarında daha fazla kadının yer almasına da özen gösteriyor. “Dijital dönüşüm gıda sektörü için daha da artan verimlilik ve kalite olarak etkisini gösterecek.” diyen Arıduru ile yeme içme sektörünü ve başarılarının sırlarını konuştuk.

SADECE MODA DEĞİL, TEKNOLOJİ DE ÜRETİYORUZ

05.02.2021 - 09:57

Türk hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından DeFacto, teknolojiye yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Fijital Akıllı Mağaza konseptiyle fiziksel perakendeyle dijital satın alma fırsatı birleştiren DeFacto, e-ticarette de hızlı bir şekilde büyüyor. DeFacto, dijital altyapısını kurarken, yazılımlarını kendi üretiyor. “Biz sadece moda üreten değil, aynı zamanda teknoloji de üreten bir şirketiz.” diyen DeFacto CGO ve COO’su Serdar Ersoy ile büyüme stratejilerini ve hedeflerini konuştuk.

BATMAN’IN KALBİNE AÇILAN KAPI: PETROL CİTY AVM

17.12.2020 - 14:07

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nde yer alan ilk 4. nesil AVM özelliğini taşıyan Batman Petrol City AVM, açılış için gün sayıyor. 160 seçkin markaya ev sahipliği yapacak Petrol City, bin 500 kişiye doğrudan istihdam sağlayacak. Sinema ve eğlence alanlarıyla, cafe-restoranlarıyla, konser ve sanatsal etkinlikleriyle sadece Batman’ın değil bölgenin kalbinin atacağı Petrol City hakkında AVM Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş ile konuştuk.

DEĞİŞİMİN VE İLKLERİN ALIŞVERİŞ MERKEZİ: ANKAMALL

18.11.2020 - 12:09

 

Türkiye’nin köklü alışveriş merkezlerinden ANKAmall, alışverişte sunduğu kalite ve çeşitlilik yanında, gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinliklerle ziyaretçilerin gözdesi konumunda. Yeni yıl yaklaşırken araç kampanyası başlatan ANKAmall, temas ve bulaşı riskini ortadan kaldırmak amacıyla çekilişi mobil uygulama üzerinden gerçekleştirecek. ANKAmall AVM Müdürü Evren Kırcalı ile hem söz konusu uygulama hem diğer sosyal aktiviteler hem de Covid-19 önlemleri hakkında konuştuk.

AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

23.10.2020 - 14:21

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi KUMSmall Factory, kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyetiyle Anadolu’nun kalbi Kayseri’de kurulan KUMSmall Factory, klasik alışveriş ve yaşam merkezi ile mobilya ve dekorasyon konseptlerini bir araya getiriyor. Son hazırlıklara ilişkin konuştuğumuz KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla, “Yoğun, planlı ve organize çalışma düzenimiz sayesinde Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük AVM’si olacak KUMSmall Factory AVM’yi 29 Ekim Perşembe günü açacağız.” diyor.

METROMALL 3. YAŞINA 3 ÖDÜL İLE BİRLİKTE GİRDİ

10.09.2020 - 16:52

Üstü açılabilen çatısı ile Ankara’ya yeni bir nefes getiren Metromall AVM, 3’üncü yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. 200’e yakın markasıyla Metromall AVM’nin kiralama ve yönetimini yapmakta olan KA Danışmanlık Kurucu Ortağı Esra Filiz Kösoğlu ile Metromall hakkında merak edilenleri konuştuk. Pandemi döneminde de en gözde alışveriş merkezlerinden olan Metromall AVM'nin temiz havalı, bol oksijenli ve gün ışığı eşliğinde bir alışveriş deneyimi sunduğunu belirten Kösoğlu, “Metromall AVM’de temiz hava ve gün ışığı eşliğinde bir alışveriş deneyimi için yolunu uzatan ya da değiştiren değerli ve yeni misafirlere sahibiz.” dedi.

AVM YÖNETİMİNDE ESAS OLAN HİZMETTİR

12.08.2020 - 10:36

AVM ve turizm sektörünün tecrübeli ismi Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü ile hem 25 yıllık kariyerini hem de 5’inci yaşını kutlayan Venezia’nın gelişimini konuştuk. AVM sektöründe, turizm ve otelcilik vizyonuyla farklı bir yönetim yaklaşımı sergilemeye çalıştığını belirten Isıgöllü, “Bu yaklaşım belki de, öncesinde perakende formasyonuyla gelen yöneticilerden farklı olarak, esas olanın hizmet olduğu ve AVM’lerin de oteller gibi yönetilmesinin daha doğru olduğu gerçeğini gösterdi.” dedi. Isıgöllü, bu vizyonla Venezia’nın en çok tercih edilen AVM’lerden biri haline geldiğini kaydetti.

ESAS GAYRİMENKUL YENİLİKÇİ UYGULAMALARIYLA EZBER BOZUYOR

20.07.2020 - 10:15

Pandemi sürecinin hem AVM’lere hem de perakende sektörüne etkisini Esas Holding ‎Chief Asset Management Officer Nevzat Yavan ile konuştuk. Covid-19’un dijital dönüşüm projelerini hızlandırdığını belirten Yavan, “Esas Gayrimenkul olarak, değişime netlik kazandırmaya odaklanmanın dışında, yeni fırsatlara da eğilmek gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü şimdi, yenilikçi olmanın ve ezber bozmanın tam zamanı.” dedi.

"YATIRIMI DOĞRU KONUMLANDIRMAK ÖNEMLİ"

09.03.2020 - 14:46

Apleona, gayrimenkul yönetiminde 360 derecede hizmet veren bir kiralama ve yönetim şirketi.   Uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerini ve uluslararası tecrübelerini Türkiye’ye aktardıklarını ifade eden Apleona Real Estate Management Türkiye Ülke Müdürü Onur Akyol, kiralama ve yönetimini yaptıkları yeni açılacak olan Şimal AVM hakkında bilgi vererek aynı zamanda AVM’lerde kiralama yaparken dikkat ettikleri unsurlara da değindi.

Subscribe to Kapak Konusu

ff

Yukarı