Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

SONBAHAR MODASI TCHİBO’DA

14.11.2019 - 13:48

Tchibo yeni “Tarzın Konuşsun/ Sonbahar Koleksiyonu“ ile sonbaharda da şıklıktan ve rahatlıktan taviz vermeyenlere etkileyici öneriler sunuyor.

Rengarenk yaprakları üzerinizde taşıyacağınız elbiseler, yeşil, kahverengi ve sarının eşsiz uyumunu hissedeceğiniz bluzlar ve etekler; sizi hem “bugün ne giyeceğim?“ sorusundan kurtaracak hem de kendinizi doğayla uyum içinde hissetmenizi sağlayacak. 
Tchibo’nun “Tarzın Konuşsun/Sonbahar Koleksiyonu“nda yer alan elbiseler; işte veya hafta sonu aktivitelerinde sonbahar renklerini üzerinizde taşıyacağınız birbirinden şık alternatifler sunuyor. Bu yılın modasına damgasını vuran, rahat gömlek elbise, rengarenk ve rahatlık vaat eden volanlı elbise, sade ama şık görünmek isteyenler için cepli elbise ve desenli elbise gün boyu zarif ve göz alıcı görünmenizi sağlayacak. Hayat kurtaran klasik pantolon ile kombinleyebileceğiniz desenli gömlek ve puantiyeli gömlek de koleksiyonda dikkat çeken ürünler arasında.
Koleksiyonda renk renk ve desen desen etekler öne çıkıyor. Sonbahar romantizmini yansıtan desenli midi etek, çizme ya da botla country tarzına uyarlayabileceğiniz düğmeli etek, sonbaharda düşen yaprakların sarı-sıcak rengini yansıtan midi etek ve pileli etek koleksiyonun öne çıkanları arasında. 

d's

Yukarı