Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

KİP ERKEĞİ YENİ SEZONDA ŞIK VE DİNAMİK

10.10.2019 - 16:25

KİP, 2019-2020 Sonbahar-Kış sezonunda erkeklere hayatın her anında stilleriyle kendilerini rahatça ifade edebilecekleri özel bir koleksiyon sunuyor. 

KİP erkeğinin casual görünümüne uygun tasarımların güncel dokunuşlar ve lacivert, camel, haki, kahve, bordo, mor, petrol gibi renklerle buluştuğu “Expression” adı verilen koleksiyon; KİP mağazalarında ve web sitelerinde yerini aldı.
Micro ve dokulu desenlerin yanı sıra ekose, Prince de Galle gibi özel desen çalışmalarının hakim olduğu örme ceketler; petrol, bordo, mor gibi iddialı renkleriyle koleksiyonun anahtar parçası… Pantolonlarda baskılı kumaşlar, tek pili ile popülerliğini koruyan chino’lar, renk derinliği artırılan non-denim modellerle birlikte jogger pantolonlar, melanj görünümleri ön planda. Viskon, flanel ve jakarlı kumaşlarla hazırlanan gömlek grubunda ise ekoselerin ve çizgilerin yanı sıra kadife dokuların hakimiyeti var.
Koleksiyonun iddialı parçalarından trikolarda sezonun sürprizi; kendinden desenli süet ile zenginleştirilen, yün karışımlı özel iplikten dokunan 15 farklı renge sahip basic trikolar. 
Fit görünümleri destekleyen özel kalıpların kullanıldığı KİP takım elbise koleksiyonu ise “mix&match” kombin tekniğiyle hazırlandı. Çizgili, ekose, mikro ve güncel desen alternatiflerinin bulunduğu yelekli takım elbiselerde; farklı desen ve renk alternatifleriyle ceket, pantolon ve yelekler bir araya geliyor. Koleksiyonda ayrıca kırışmadan formunu koruyan Traveller özellikli takım elbiseler bu sezon da yerini koruyor.

GGG

Yukarı