Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

En Canlı ve Renkli Karne Hediyeleri Koton’dan

08.06.2018 - 10:02

Öğrencileri sevindirecek karne hediyesi seçenekleri Koton’dan geliyor. 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun en canlı ve renkli tasarımlarından oluşan hediye seçenekleri Koton Kids Koleksiyonu’nda yer alıyor.

Koton, geniş renk ve model seçeneğini sunduğu tasarımlardan oluşan kids koleksiyonuyla öğrencileri mutlu edecek karne hediyelerinin adresi oluyor. Enerjik ve dinamik tasarımların yer aldığı koleksiyon karne hediyeleri için yüzlerce seçenek sunuyor.

Koton Kids İle Tatil Zamanı

Karne heyecanı yaşayan çocukların eğlencesi yaz tatilleri için hareket özgürlüğü tanıyan canlı ve çok renkli bir koleksiyon sunan Koton, yaz mevsiminin simgesi meyve ve palmiye ağacı desenleriyle de dikkat çekiyor. Farklı çiçeklerin birbiriyle harmanlanması ve düz çizgilerle ekosenin karıştırılması ile yazın en eğlenceli tasarımlarını koleksiyona taşıyan Koton, erkek çocuklar için tasarlanan şortlar, tulumlar, tişörtler ve bermudalar ile de ön plana çıkıyor.

Şeker gibi görünen şeritlerin ve renklerin yanı sıra fıstık yeşili, buz ve gök mavisinin pastel ve açık tonlarının da kullanımıyla yaz tadında bir koleksiyon sunan Koton, çocuk denim tasarımlarında da baskılarla fark yaratıyor.

Çocukları sevindirecek karne hediyelerinin yer aldığı Koton Kids 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, Koton Kids mağazalarının yanı sıra seçili Koton mağazaları ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

n

Yukarı