Ana içeriğe atla

S

 

TÜRKİYE PERAKENDECİLER FEDERASYONU BAŞKANI ÖMER DÜZGÜN: ÇALIŞANLARA MİNETTARIZ

20.05.2020 - 12:19

Türkiye Perakendeciler Federasyonu, umut ve inançla geçen Ramazan ayında, Türkiye’nin dört bir yanındaki üyeleri ve çalışanları ile beraber, vatandaşların öncelikle sağlıklarını korumaya ve tüm ihtiyaçlarını kesintisiz gidermeye özen gösteriyor. Federasyon Başkanı Ömer Düzgün, süreç boyunca hizmet veren tüm sektör çalışanlarına teşekkür etti.

HEPSİBURADA'DAN HAZIR GİYİM MARKALARINA DESTEK

19.05.2020 - 11:51

Perakende Dayanışma Hareketi başlatan e-ticaret platformu Hepsiburada, COVID-19 salgını nedeniyle tüketicilere ulaşmakta zorluk çeken hazır giyim markalarına finansal desteğin yanı sıra pazarlama, lojistik ve e-ihracat desteği vereceğini açıkladı.

'ASKIDA İYİLİK' İLE İYİLİK HAREKETİ ÇOĞALIYOR

18.05.2020 - 19:58

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının daha yoğun olarak yaşandığı, büyük heyecanla beklediğimiz bayram yaklaşırken Boyner, “Askıda İyilik” paketlerini ihtiyaç sahiplerine destek olmak isteyen iyilik severlerle buluşturuyor. Boyner mağazalarının yanı sıra boyner.com.tr’den 30 TL karşılığında satın alınan iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

PERAKENDE CİROLARI ERİYOR

15.05.2020 - 09:34

Salgın, perakende satış hacmini düşürdü, ciroların azalmasına yol açtı. Perakende satışlar mart ayında önceki yıla göre yüzde 0.2 azaldı. Satışlarda aylık bazda ise yüzde 8.1 düşüş dikkat çekti.

BEYMEN'DEN RANDEVULU ALIŞVERİŞ DÖNEMİ

11.05.2020 - 20:06

Beymen CEO'su Elif Çapçı, koronavirüse karşı mağazalarında özel alışveriş deneyimi yaşamak isteyen müşterilerine, Randevulu Özel Alışveriş için özel hat kurduklarını söyledi.

TURYİD'DEN DAYANIŞMA VE DESTEK ÇAĞRISI

08.05.2020 - 11:41

Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD), Kovid-19 nedeniyle zor günler geçiren yeme-içme sektörünün, yaşadığı krizi aşabilmesi için tüm paydaşlara ve kamu yönetimine yönelik dayanışma ve destek çağrısı yaptı.

Subscribe to Perakende

GGG

Yukarı