Ana içeriğe atla

S

 

PROFİLO YAZAR KASA ALIMLARINDA PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT İMKÂNI PROFİLO’DAN EKONOMİYE DESTEK, ESNAFA NEFES

12.08.2020 - 10:23

Profilo Ödeme Sistemleri temassız, hızlı ve güvenli ödeme özellikleriyle öne çıkan geniş ürün ailesi ve sağlamış olduğu taksitli ödeme kolaylığı ile özellikle pandemi döneminde ekonomik zorluklar yaşayan işletmelere destek oluyor. 31 Ağustos tarihine kadar Kuveyt Türk kredi kartlarıyla Profilo Yazar Kasa alan işletmeler peşin fiyatına 9 taksit fırsatından faydalanıyor.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE HEM CİROYU HEM DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ YÜKSELTİYORUZ

12.08.2020 - 10:06

Dijital pazarlama stratejilerini konuştuğumuz Daffari Genel Koordinatörü Harun Karakaya, “Geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla, dijital pazarlama faaliyetlerinin sonuçlarını daha doğru ve hızlı ölçmek mümkün,  elde edilen sonuçlarla markanızı doğru bir şekilde konumlandırmak fırsatını elde edebiliyorsunuz. Elde ettiğiniz veriler doğrultusunda, izlediğiniz pazarlama stratejiniz başarılı sonuçlar verecektir.” dedi.

ZARA, TÜRKİYE'DEN ÇEKİLİYOR MU? İŞTE CEVABI

12.06.2020 - 09:01

Inditex'in korona virüs salgını sonucu tarihinde ilk kez zarar ettiğini açıklayarak bin 200’den fazla küçük mağazasının kapatılacağını duyurulmuştu. Bu açıklama, ‘Zara, Türkiye'den çekiliyor mu?’ sorusunu gündeme getirdi.

MARKALAR, PİYASAYI CANLANDIRMAK İÇİN ‘İHTİYACINI ERTELEME EKONOMİYE SAHİP ÇIK’ KAMPANYASI BAŞLATTI

09.06.2020 - 14:23

Perakende ve yeme içme sektörlerinde ortalama cironun yüzde 25-35 düzeylerinde kaldığını bildiren BMD Başkanı Sinan Öncel, “Ertelenen her ihtiyaç bir mağazanın kapanması, bir insanımızın işsiz kalması anlamına geleceği için insanlarımıza ‘İhtiyacını erteleme ekonomiye sahip çık’  çağrısı yapıyoruz. Bu süreçte arkadaşımıza hediye etmek için alacağımız bir kitabın, boyatacağımız bir ayakkabının bile çok önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

HAZIR GİYİMDE 2 MİLYAR DOLARLIK ÜRÜN DEPOLARDA

08.06.2020 - 09:16

İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe: Koronavirüs nedeniyle üretimi tamamlanmış ürünler teslim alınmadığı için depolarımızda kaldı. Aralık 2019’da yüzde 85.6’ya ulaşan kapasite kullanımımız Nisan 2020’de yüzde 30’un altına geriledi.

Subscribe to Perakende

playpark

Yukarı