Ana içeriğe atla

S

 

Dünyaca ünlü dondurma markası Mado, Optimum AVM’de

02.07.2018 - 11:44

Kahramanmaraş’ın dünyaca ünlü dondurma markası Mado, alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her çeşidini ziyaretçilerine sunan  Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde hizmete açıldı. 

Türkiye’nin en sıcak illlerinden Adana’da, Optimum ziyaretçileri,  yaz sıcaklarının ferahlatan lezzeti dondurma keyfiyle serinlemeye başladı. AVM’nin misafirleri, 150 yıllık damak zevki Maraş dondurması ile buluşmanın ayrıcalığını yaşananın yanı sıra eşsiz Maraş lezzetlerini de bir arada bulma imkanına kavuştular. 

Kahramanmaraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütü ve bölgedeki yabani orkidenin kökünden elde edilen sahlebin verdiği lezzet ile üretilen dondurmanın her çeşidi Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Tarihi Taş Köprü, Seyhan Nehri ve Merkez Camii’nin eşsiz güzelliğinin görsel bir şölen sunduğu Mado terasında konuk olanlar, ferah ve rahat ortamda yorgunluk atma fırsatı bulmaya başladılar.

Mado, geleneksel, dövme, şekersiz,  diyabetik, atıştırmalık, mevsimsel, tartufo ve vegan dondurma çeşitlerinin yanı sıra, zengin pasta seçenekleri, sütlü tatlı, börek, şerbetli tatlı, salep, ve çeşitli içecekleriyle farklı tercihlere de cevap veriyor.

n

Yukarı