Ana içeriğe atla

S

 

Hannah'ın Hikayesi

25.11.2019 - 16:23

Geçtiğimiz yaz, ABD Wisconsin’de yaşayan 5 yaşındaki Hannah, ailesi ile birlikte   Amerika’nın en büyük su parkı olan Wisconsin Dell’deki Noah's Ark Su Parkı’nı ziyaret etti. Parkta geçirdiği zamandan oldukça etkilendiğinden evine döner dönmez kendi hayal gücünde tasarladığı su kaydırağını boya kalemleriyle bir kağıda dökmeye başladı.

Babası Jason, Hannah’nın tasarladığı su kaydırağını Noah’s Ark’a göndermeye karar verdi ve birkaç ay içinde Noah’s Ark Su Parkı’ndan hiç beklemediği bir cevap aldı. Noah’s Ark, Hannah’nın hayal ettiği su kaydırağını bir fotoğrafa dönüştürerek Hannah’yı da bu hayale dahil ettiklerini ve bu kaydırağa da Hannah Havoc adını verdiklerini belirten el yazısı bir mektup gönderdi. Bunun ardından Jason da sosyal medya üzerinden böyle bir cevap almayı beklemediklerini, çok mutlu olduklarını belirten bir paylaşım yaptı. Jason’ın bu paylaşımı ardından Noah’s Ark, dünyanın en büyük üç su kaydırağı üreticisi olan firmaları da bu paylaşımlara dahil ederek hayal etmek, tasarlamak ya da ilham almak için asla yaşlanmadığımızı, Hannah’nın hayali gibi ziyaretçilerinden aldıkları bu tarz etkileşimlerin yaptıkları işi daha değerli kıldığını  belirten bir paylaşım daha yaptı.

Noah’s Ark’ın konuya dahil ettiği Polin, Hannah’nın bu hayalinden çok etkilenerek onun hayalini gerçekleştirmeye karar verdi ve Hannah’nın çizdiği su kaydırağını profesyonel olarak modelleyip bir maket haline getirdi.

Dünyanın en büyük eğlence fuarı olan ve her yıl Kasım ayında Orlando, ABD’de düzenlenen IAAPA Expo, Hannah’nın hayalini gerçeğe dönüştürmek için güzel bir fırsattı ve Polin, Hannah’ya ulaşmak ve ona bu maketi hediye etmek için ailesi ile birlikte fuara davet etti.

21 Kasım 2019 Pazar günü 5 yaşındaki Hannah ailesiyle Polin’in standına geldiler. Hannah’nın ve ablası Madalynn’in büyük bir sürpriz ile karşılaşacaklarından  haberleri yoktu. Noah’s Ark’ın da katılımıyla Polin’in standında basının ve misafirlerin önünde Hannah’nın hikayesi anlatıldı. Ardından Hannah için hazırlanan hayalinin modellenmiş haliyle su kaydırağı maketi kendisine Polin Grup Pazarlama ve İletişim Direktörü Şöhret Pakiş ve Noah’s Arc Genel Müdürü Mark Witfierld tarafından takdim edildi. Bir sonraki hafta Hannah’nın doğum günü olduğunu öğrenen Polin, bu güzel sürprizi bir de doğum günü kutlamasıyla unutulmaz hale getirdi. 42,000 kişinin ziyaret ettiği bu dev fuarda küçük bir kızın hayaline ortak olmak Polin standındaki herkesin basının ve tüm katılımcıların anılarına unutulmaz bir anı olarak yerleşti. 

 

2

playpark

Yukarı