Ana içeriğe atla

S

 

“EĞLENMEK HERKESİN HAKKI”

26.06.2018 - 16:04

Şubelerinde sürekli yenilikler yaparak eğlence merkezlerine gelen misafirlerin aile ortamında eğlenmelerini sağladıklarını belirten Kılınç Lunapark  Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kılınç, aktif olan 8 şubelerinin bulunduğunu ve yeni projelerinin de yakın zamanda hayata geçirileceğini söyledi. 

YATIRIMLAR HIZLA DEVAM EDİYOR
“Kılınç Lunapark olarak şirket anlayışımız tamamen yaptığımız yatırımlar, sağlamlık ve yenilikler üzerine hızla devam ediyor. Eğlence yerlerimize gelen ailelerin ve gençlerin rahat edebileceği şekilde bir ortam hazırlayıp mutlu olmalarını sağlamak öncelikli prensiplerimiz olup, misafirlerimiz mutlu olunca bizde kendimizi mutlu hissediyoruz.” diyen Kılınç Lunapark  Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kılınç,“Kılınç Lunapark faaliyete 1969’da babam Tevfik Kılınç tarafından başladı. Daha sonra iki kardeşimle birlikte uzun bir süre il il gezdikten sonra şu an kalıcı iş yerleri tasarlayıp şubelerimizi çoğaltarak eğlence sektöründe gelişiyoruz ve babamızdan aldığımız bayrağı daha ileri taşımaya gayret gösteriyoruz.” dedi. 

YENİ PROJELER YOLDA
Şubelerinde sürekli yenilikler yaparak eğlence merkezlerine gelen misafirlerin aile ortamında eğlenmelerini sağladıklarını söyleyen Kılınç, aktif olan 8 şubelerinin bulunduğunu ve yeni projelerinin de yakın zamanda hayata geçirileceğini açıkladı.
Tüm şubelerinde ziyaretçi sayılarının çok iyi durumda olduğunu ve gün geçtikçe artış gösterdiğini ifade eden Kılınç, “Bizim anlayışımız eğlence yerlerimize gelen misafirlerimizin memnun bir şekilde buradan ayrılıp tekrar gelmesini sağlamak. Bu durumda şirketimize daha çok oyuncak alıp daha güzel alanlarda yatırım yapmalıyız.” dedi.
Yeni açılan Gaziantep Şahinler Vadisi şubelerinde 3 bin metrekare alana, 15 aileye yönelik oyuncak grubu yerleştirdiklerini belirten Kılınç, “Bu ürünler aşırı ilgi görüyor. Tüm eğlence yerlerimizde olduğu gibi burada da ilerleyen günlerde ilave oyuncaklar tasarlayıp misafirlerimizin istek ve arzu ettikleri şekil de yenilikler yapacağız.  Burada aile ye ve çocuklara yönelik bir uygulamayla yenilik yaptık ve çok memnunuz. Bu şekilde yeni şubeler düşünüyoruz.” ifadelerinde bulundu.

“BİZİM İŞİMİZ, GÜCÜMÜZ EĞLENCE”
Kılınç , “8 şubemize yeni oyuncaklar ilave edip kalite, ilgi ve alakadan ödün vermeyerek eğlence sektöründe aranan marka olmayı hedefliyoruz. Gelen misafirlerimize daha iyi bir hizmet sunarak, yaptığımız işin öneminin farkında olarak, devamlı gelişime, değişime ve yeni fikirlere saygı duyarak eğlence sektörüne katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bizim işimiz, gücümüz eğlence.  Çünkü eğlenmek herkesin hakkı.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Kılınç Lunapark faaliyette olan şubeler
1-Gaziantep M1 AVM
2-Gaziantep Şahinler Belediye Parkı
3-Gaziantep Yeşil Vadi 1. Etap Belediye Parkı
4-Gaziantep Yeşil Vadi 2. Etap Belediye Parkı
5-Mardin Mova Park AVM 
6-Hatay Prime Mall AVM
7-Malatya Macro  AVM
8-Sivas Belediye Parkı

n

Yukarı