Ana içeriğe atla

d's

 

ATLANTİS FUN CITY EMİN ADIMLARLA BÜYÜYOR

13.11.2019 - 16:36

2019 yılını kendi markaları adına değerlendiren Atlantis Fun CIty Genel Müdürü Sedat Dönmez, 2020’de yine en doğru lokasyonlarda açılış planları bulunduğunu belirtti.

Atlantis Fun City olarak 2019 sizin için nasıl bir yıl oldu? 
Yeni yıla, yeni açtığımız Arena Park şubesi ile başlangıç yaptık. Çabalarımız, özenimiz sonuçsuz kalmadı, kısa sürede şubemiz bölgenin bilinen ve tercih edilen bir oyun salonu haline geldi. Bu şubemizin açılışı ile İstanbul’da 6 şube olduk. Yurt dışında da 2 salonumuz bulunuyor. 
Mall Of İstanbul, Torium AVM, Kale Outlet Center, Canpark AVM, Kadıköy şubemiz ve son olarak da Arena Park AVM salonumuz ile birlikte büyüme grafiğimize ekleme yaptık ve önümüzdeki günlerde de yine açılış yapabileceğimiz Anadolu Yakası, Avrupa Yakası olarak doğru nokta arayışlarımızı devam ettiriyoruz.
2020 iş planlamamızda yine en doğru lokasyonlarda olmak üzere açılış planımız bulunuyor. Her konuşmamızda ifade ettiğimiz gibi güvenli büyüme için deneyimlerimizin getirdiği tüm stratejik planlamaları göz önünde bulundurarak emin adımlarla ilerliyoruz.

Atlantis Fun City salonuna gelen hangi yaş aralığı misafir, nasıl bir eğlence modeli ile karşılanıyor? 
Şube bazlı cevap vermek gerekirse, ‘Büyük Eğlence’ diye tanımladığımız bir model var ki bu daha çok Kadıköy, Mall Of İstanbul ve Torium salonlarımızda kendini dinamik gösteriyor.
Salonlarımızda bowling ön planda. Üniversite öğrencilerine ve şirket bowling turnuvalarına ev sahipliği yapıyoruz. Bu 3 salonumuzda soft play alanlar, top havuzu vs. yok fakat biz her zaman bunu önemle vurguluyoruz ki biz;  7’den 70’e bütün misafirlerin ağırlanacağı, mutlu ayrılacağı salonlar kurgulamak üzere yola çıkıyoruz. 
Arena Park AVM, Kale AVM ve Canpark AVM içindeki muhteşem play ground alanlarımızda  4-11 yaş tüm çocuklar inanılmaz güzel vakit geçiriyorlar.
Yine belirtmek isterim ki hem Kale hem de Arena Park AVM’de 7D, Karaoke ve Bowling’te bulunuyor.

Şubelerinizde ne gibi değişiklikler yaptınız?
Torium salona kum havuzu kurulumu yaptık, Canpark salonumuzda sayısız revize ve yeniliğe gidildi, Kadıköy salonumuzda redemtion alanı kurduk, oyun makinalarına ağırlık verdik, 7D konumlandırdık, Kale Center içinde şahane bir oyun eğlence alanı ilavesi yaptık. 
Müşterilerimiz bitmesi için günlerce beklediler. Hala salonumuzda başka parkurlarda yenileme tadilatlarımız devam ediyor.
Arena Park AVM yeni açıldı fakat geri bildirimlere göre burada da sıklıkla değişikliklere gidiyoruz, kum havuzumuzu da hızlıca büyüttük.
Mall Of İstanbul salonumuzda ise; FunCafe kuruldu, bizim MOI salonumuz gerçekten çok leziz unutulmaz yemekler yiyebileceğiniz bir salon. Yine Mall Of İstanbul da büyük bir bilardo alanı kurduk, sonuçlarına bakıldığında tüm revizelerde doğru kararlar aldığımızı da başlangıç itibariyle gözlemliyoruz.
Salonlarımızda revizeler ve yenilikler için sıkı takipteyiz. Dünyadaki gelişmeleri büyük özenle uygulamak adına her yıl olduğu gibi Fransa’da ki Mapic Fuarı’na ziyaretçi olacağız. Başarılarımıza yenilerini eklemek için çaba, özveri ve çalışkanlık başlıkları ile yolumuza devam ediyoruz. 

d's

Yukarı