Ana içeriğe atla

S

 

AMEGA TARAFINDAN ÜRETİLEN KONTEYNER SİMÜLATÖRÜ İLK KEZ ATRAX’TA

13.02.2020 - 18:10

Eğlence endüstrisi başta olmak üzere pek çok sektör için hareket teknolojileri ve simülasyon alanında üst düzey projelendirme, üretim ve mühendislik çözümleri sunan AMEGA, kendi ürettiği heyecan dolu ürünlerine bir yenisini daha ekliyor! “E-Racıng Container” ATRAX 2020 Fuar’ında ilk kez sahne alıyor.

Yeni nesil eğlence anlayışını esas alan özel konsept ve çözümleriyle, sektöre yönelik uluslararası standartlarda ürünler ortaya koyan AMEGA, uzmanlığını 6 kıtada sergilemeye devam ederken, en yeni ürünü olan “E-Racing Container” ürününü 13-14-15 Şubat tarihlerinde düzenlenen ATRAX 2020 Fuar’ında görücüye çıkaracak. 


E-RACING CONTAINER
Türkiye’de simülatör ve hareket teknolojileri denince akla gelen ilk firmalardan olan AMEGA, eğlence sektörü için geliştirdiği birbirinden ilgi çekici birçok yarış simülatörü modelini bu fuarda tanıtacak. Ürettiği simülatörler ile yarış heyecanını zorlu pistlerden eğlencenin merkezine taşıyan  AMEGA, yepyeni bir tema projesiyle karşımıza çıkıyor. “E-Racing Container” adı verilen bu ürün, yarış ve eğlence merkezi konseptinin tek parça ve taşınabilir versiyonu olarak ilk kez ATRAX 2020’de sahne alacak.
E-Racing Container’da Amega tarafından geliştirilen özel hareket sistemi ile desteklenmiş 4 yarış simülatörü olacak ve bu simülatörler kıyasıya birbiri ile aynı anda yarışacak. Bu heyecanlı rekabet, yine AMEGA tarafından geliştirilen bir yazılım sayesinde dev ekranlardan canlı yayında izlenebilecek. Bu esnada yarışmak için sırada bekleyen yarışmacılar ve meraklı izleyiciler konteyner barında keyifle vakit geçirebilecek, bolca yarışın kritiğini yapacaklar. 


BÜYÜK İLGİ GÖRMESİ BEKLENİYOR
ATRAX 2020 Fuar’ı kapsamında düzenlenen “Attraction Star Awards” yarışmasının en başarılı yeni ürün kategorisinde en güçlü adaylardan biri olan “E-Racing Container” ürününün, pazarda da büyük ilgi görmesi bekleniyor.AMEGA bununla da kalmayarak, bu yarışta elde edilen tüm yarış sonuçlarını, kendi mühendislerinin geliştirdiği “PlaymotionManager P2M” mobil yazılımı ile tüm takipçileri ile paylaşacak. Eğlence ve rekabeti sosyal platforma taşıyarak ve bu konuda da bir ilk olan “PlaymotionManager P2M ” yazılımını ATRAX 2020 Fuarı'nda ziyaretçilerine sergileyecek.

GGG

Yukarı