Ana içeriğe atla

dd

23 NİSAN'IN 100. YILINDA UMUT OLMAK İÇİN ÇIKTIK YOLA

23.04.2020 - 10:14

Dünya eğlence sektörünün global oyuncularından biri olan ve bugüne kadar 108 ülkede 4000'i askın proje gerçeklestiren Polin Group, dünyaca pandemi ile karsı karsıya olduğumuz bugünlerde umudu yaymak için yola çıktı.

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılında Cumhuriyetimizin birlestiriciliğini hatırlatmak, her ne kosulda olursak olalım bayramımızı coskuyla kutlayabilmek ve çocuklarımızın hem ailelerine hem de tüm ülkemize umut olmasını hayal ederek, canları pahasına, yorulmak bilmeden gece gündüz emek veren sağlık çalısanı anne ve babalarımız için Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız 23 Nisan'ın 100. yılına özel bir video hazırladı. insanlık tarihinin en büyük bestecilerinden Ludwig van Beethoven'ın 9. Senfonisinden kısa bir korolu bölümü, sağlık çalısanlarımızın çocukları çevrim içi ortamda seslendirdi.

 

Orkestra Sefi Murat Cem Orhan'ın 13 Nisan'da yayınladığı çağrıdan sonra; 6 gün içerisinde Türkiye'nin 36 farklı ilinden 148 umut elçisi, evlerinde kendi imkanlarıyla amatör kayıtlar yapıp internet üzerinden bizlere ulastırdılar. Polin Group sponsorluğunda ve Türkiye Acil Tıp Derneği desteğiyle hayat bulan bu umut projesi için; 6 kisilik bir ekip sadece 72 saat içerisinde bu amatör kayıtlardaki özgün sesleri ve görüntüleri düzenleyip birlestirerek çocuklarımızın umutlarını tek ses, tek yürek yaptılar.

 

Hep beraber umutla güzel günlere!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

Çok değerli sağlık çalısanlarımız ve çocukları; SİZLERE MİNNETTARIZ!

ff

Yukarı