Ana içeriğe atla

S

 

MERAK VE HEYECAN UYANDIRAN OYUN ALANLARI OLUŞTURUYORUZ

17.01.2020 - 16:46

Çocukların içinde hayal dünyalarını geliştirebileceği tasarımlar gerçekleştirdiklerini belirten Funexagon Satış Müdürü Samet Pak, klasik soft play alanlarından farklı olarak merak ve heyecan uyandıran bir hizmet sunduklarını söyledi.

YENİ JENERASYON EĞLENCENİN ADRESİ

26.12.2019 - 15:04

Çocuklara yeni jenerasyon eğlenceyi keşfetme fırsatı sunduklarını belirten Playland Oyuncak Genel Müdürü Muhammet Taş, oyun alanları hakkında bilgiler verdi.

KONSEPT GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINA AĞIRLIK VERİYORUZ

26.12.2019 - 15:02

Konsept değiştirme ve geliştirme yatırımlarına yöneldiklerini söyleyen Enbo Enjoy Bowling İşletmecisi Halil Keçebir, “Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmemiz ve kalıcı olabilmemiz için AVM kiralama unsurlarının çok dikkatli planlama yapması gerekir.” dedi.

EĞLENCE MERKEZLERİNDE BULAŞICI HASTALIK RİSKİ ARTIK YOK

26.12.2019 - 14:59

Oyun ve eğlence merkezlerinde uyguladıkları nano teknolojik ürünleri hakkında bilgi veren Safemic Genel Müdürü İmat Emili, insan ve çevre sağlığına hiçbir zararı olmayan “Antimic®” adlı ürünlerinin sadece bakteri ve mevcut virüsleri öldürmekle kalmayıp, aynı zamanda uygulama yapılan yüzeyde zararlı mikroorganizmaların üremesini ve çapraz bulaşmayı 90 gün boyunca engellediğini söylüyor.

TEMA PARK KÜLTÜRÜNÜ KAPALI ALANLARDA YAŞATMAK İSTİYORUZ

13.11.2019 - 16:42

Açık hava tema park kültürünü kapalı alanlarda yaşatmak istediklerini belirten Dal Temapark Genel Müdürü Mustafa Dal, “Kapalı alanlarda bulunan eğlence merkezleri artık misafirlerin isteklerini tam olarak karşılayamıyor. Bizler klasik lunapark algısını yıkıp orman temalı eğlence merkezlerine yöneliyoruz.” dedi.

JOYPARK’TA HER YAŞ İÇİN EĞLENCE

13.11.2019 - 16:34

Şubelerinin konseptini belirlerken amaçlarının, büyük küçük demeden aile üyelerinin hepsinin eğlendikleri ve tekrar gelmek isteyecekleri bir alan yaratmak olduğunu söyleyen JoyPark Genel Koordinatörü Tevfik Bıkmaz, “Her yaş için eğlence sloganımızı konseptimizle ve eğlence ünitelerimizle yaşattığımızı düşünüyoruz.” dedi.

Subscribe to Eğlence

GGG

Yukarı