Ana içeriğe atla

playpark

 

Eğlence

ATRAX 2019 FUAR TEMASI “MUTLU ŞEHİRLER”

12.10.2018 - 10:48

BU YIL 14 -16 ŞUBAT TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞECEK EĞLENCE – ETKİNLİK, PARK – REKREASYON FUARI ATRAX’19’DA TEMA “MUTLU ŞEHİRLER” OLARAK BELİRLENDİ.

MARKA VE ZİYARETÇİ BAĞINI BAŞARIYLA KURDUK

13.09.2018 - 18:06

MÜŞTERİLER  İÇİN İDEAL EĞLENCE ALANLARI KURGULAYARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNDUKLARINI SÖYLEYEN OPS!CO GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ, MARKA VE ZİYARETÇİ BAĞINI BAŞARIYLA KURDUKLARINI İFADE ETTİ.

ÇOCUK EĞLENCE MERKEZLERİNDE GÜVENLİK, HİJYEN VE GÜLER YÜZ OLMAZSA OLMAZ

14.08.2018 - 12:05

KALİTEYİ SAĞLAYAN BAZI KRİTERLERİN OLDUĞUNU, BU KRİTERLERİN UYUM İÇİNDE VE EKSİKSİZ OLARAK HAYATA GEÇİRİLMESİ İLE ARANAN MARKA OLMANIN KAÇINILMAZ OLDUĞUNU SÖYLEYEN BOWLINGO&PLAYPARK ŞİRKET SAHİBİ FATİH KEÇEBİR, “BİR EBEVEYN İÇİN ÇOCUĞUNU GETİRDİĞİ EĞLENCE MERKEZİNİN GÜVENLİ OLMASI, HİJYEN KONUSUNDA SINIFI GEÇMİŞ OLMASI VE ÇALIŞANLARIN GÜLER YÜZLÜ OLMASI ÖNCELİKLİ ŞART.” DEDİ.

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINA MUTLAKA ÇÖZÜM BULUNUYOR

14.08.2018 - 12:04

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINI KISA SÜREDE ÇÖZÜME ULAŞTIRDIKLARINI SÖYLEYEN Enjoy Park İTHALAT-İHRACAT MÜDÜRÜ VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ HALİL ULUĞNUYAN, “YENİLİKLERE VE YENİ YATIRIMLARA AÇIK BİR FİRMAYIZ.” DİYOR.

Rusya’nın En Büyük Su Parkı LetoLeto Waterpark, Tyumen’de Açıldı!

14.08.2018 - 12:00

MOSKOVA’NIN DOĞUSUNDA YER ALAN RUSYA’NIN EN BÜYÜK ŞEHRİ TYUMEN, BÖLGENİN SOSYO-EKONOMİK AÇIDAN GELİŞİMİNE VE TURİZMİNE KATKI SAĞLAYACAK ÖNEMLİ BİR YATIRIMA İMZA ATTI. SIBINTEL HOLDİNG TARAFINDAN YAPILAN YATIRIMLA TYUMEN, ŞEHRİN VE BÖLGENİN LOKOMOTİFİ OLACAK BİR EĞLENCE MERKEZİNE SAHİP OLDU.

“MARKAMIZ VERMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETİN KİMLİĞİDİR”

14.08.2018 - 11:58

KENDİLERİNİ SÜREKLİ YENİLEYEREK BUNUN ÜZERİNE CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPTIKLARINI BELİRTEN BOWLING ADASI KURUCU ORTAĞI HALİL KEÇEBİR, SEKTÖRDE KENDİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN BİR ANLAYIŞLA, MÜŞTERİLERİNE HER ZAMAN NEZİH VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA EN İYİ HİZMETİ SUNMA GAYRETİNDE OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Subscribe to Eğlence

playpark

Yukarı