Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

SICACIK BİR LEZZET SOKAĞI; İSFANBUL MUTFAK

10.11.2020 - 10:21

İsfanbul Alışveriş Caddeleri, uzun süredir renovasyon çalışmalarının devam ettiği food court alanını İsfanbul Mutfak adıyla hizmete açtı. Ziyaretçilerine daha eğlenceli ve renkli bir lezzet dünyasının kapılarını açan İsfanbul Mutfak’taki dönüşümü, İsfanbul Alışveriş Caddeleri Yönetim Direktörü Kemal Baştürk ile konuştuk.

İsfanbul Alışveriş Caddeleri olarak pandemi döneminde daha güvenli ve hijyenik bir ortam sunmak adına nasıl bir yenilenmeye gittiniz?

İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nin açılış tarihinden bugünlere ziyaretçilerimizi hijyenik, düzenli ve temiz bir atmosferde misafir etmek bizim için oldukça önem teşkil ediyor. Pandemi sürecine girmemizle beraber oluşan yeni hijyen standartlarının uygulanmasında ‘Önlemler En Büyük Gücümüz’ ve ‘Temassız Operasyon’ başlıklarıyla ziyaretçilerimize karşı tutumumuzda her zaman sorumluluk bilinciyle harekete geçiyoruz. Misafirlerimizin gönül rahatlığıyla vakit geçirerek sosyalleşebildiği, alışveriş ihtiyaçlarını giderebildiği Alışveriş Caddelerimizde yeme içme ihtiyaçlarından, asansörlere, ortak alanların dezenfeksiyonundan tuvaletlerde kullanılan ekipmanlara değin titizlikle tedbirlerimizi alıyoruz. Pandemi dönemi içerisinde daha da önemli bir konuma gelen temiz havayla temas hali caddelerimizin açık hava konsepti hizmeti vermesinden dolayı ziyaretçilerimize konforlu, güvenli ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebileceklerinin güvencesi oluyor.

Yenilenme çalışmalarınız kapsamında İsfanbul Mutfak’ta da önemli değişimler yaşandı. Bu değişimlerden bahsedebilir misiniz?

İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde markalarımızın hizmet verdiği meydan, cadde ve sokaklarımızdaki yaşanmışlık atmosferiyle yeme-içme alanımız arasındaki bağ tam anlamıyla kurulamamıştı. Müşterilerimizin davranışlarını ve eğilimlerini, önem verdiğimiz verimlilik ve optimizasyon başlıkları üzerine yaptığımız incelemeler sonucunda bulunduğu lokasyon ile bütünleşebilecek dinamik bir food court alanı için kollarımızı sıvadık. Beklentilerimiz doğrultusunda uzun süredir renovasyon çalışmalarının devam ettiği food court alanımızı İsfanbul Mutfak adıyla hizmete açtık. Eğlenceli, renkli, sürdürülebilir, doğal dizayn edilmiş değer katan bir yaşam alanı oluşturduk. Müşteri memnuniyeti misyonumuzu odak noktasına koyarak geliştirdiğimiz projemizde rengarenk salonlarımız ve güçlü mimari tasarımımızla bulunduğumuz lokasyonda anı yaşatarak güçlü bir bağ yaratmak istiyoruz.

İsfanbul Mutfak’ta ne tür etkinliklere imza atıyorsunuz? Ziyaretçilerinizden nasıl dönüşler alıyorsunuz?

Sıcak bir kent atmosferini ziyaretçilerimize yaşatan projemiz İsfanbul Mutfak ile Big Chefs, Viyana Kahvesi, Doyuyo dahil olmak üzere dünyada en çok tercih edilen 19 restorana ev sahipliği yapıyoruz. Tüm misafirlerimizin keyifli vakit geçirebileceği, sosyalleşebileceği, spor yapabileceği, nostaljik tramvayımız ile gezinteye çıkabileceği Alışveriş Merkezimizin bünyesine İsfanbul Mutfak enerjisini de dahil ederek çıtamızı yükseltiyoruz. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği saatlerinde mutfağından sıcacık kokular gelen lezzet sokağımıza, Türk ve Dünya mutfağının yanı sıra vegan ve vejetaryen alternatif beslenme tarzlarını da menülerimizin içeriğine dahil ediyoruz. İsfanbul Mutfakla misafirlerimizle aramızda güçlü bir bağ geliştirebileceğimizi ve sunduğumuz atmosferlerde vakit geçiren herkesin güzel hatıralar kazanarak bizi tekrar ziyaret etmelerine sebep olacağımızı temenni ediyoruz. Aslına bakarsanız bu anlamda da son derece olumlu geri dönüşler aldığımızı memnuniyetle ifade edebiliriz.

ASDAS

Yukarı