Ana içeriğe atla

S

 

Gordion AVM'den 10'uncu yıla özel sokak hayvanları festivali

10.10.2019 - 12:15

Başkentte toplam 50 bin metrekarelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile hizmet veren Gordion Alışveriş Merkezi, 10’uncu yaşını çok özel bir sosyal sorumluluk projesi ile kutladı.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve “MamaFest” adı verilen etkinlik kapsamında, hayvan barınaklarına bağışlanmak üzere kedi ve köpek maması bağışı yapıldı. Toplanan mamaların hayvan barınaklarına bağışlanacağı etkinlik kapsamında, çocuklar için de çok sayıda renkli ve eğitici stantlar kuruldu.
Gordion AVM Müdürü Selin Anıl Oktay, Gordion AVM’nin 10’uncu yıl kutlamaları kapsamında çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini, etkinlik alanlarında kurulan stantlarla çocukların sokak hayvanlarıyla ilgili çeşitli etkinliklere katılmalarının sağlandığını ifade ederek şöyle dedi: ‘’1 kilo mama bağışında bulunan tüm ziyaretçilerimiz, Mazhar Alanson konserine birer davetiye kazandı. Hayvan sahibi olan tüm ziyaretçilerimiz veteriner hekim ve kuaför hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma imkânı buldu. Burada toplanan bütün mamaları, Ankara Büyükşehir Belediyesi Gölbaşı Sokak Hayvanları Barınağı’na bağışlayacağız.”
27-29 Eylül arasında düzenlenen etkinliğin son gününde sevilen sanatçı Mazhar Alanson sahne aldı. Konserin biletleri de mama bağışı karşılığında temin edildi. Alanson, 1.5 saat boyunca hayranlarına tam bir müzik ziyafeti yaşattı. 

GGG

Yukarı