Ana içeriğe atla

S

 

FUTBOL HEYECANI MARMARA PARK’TA!

06.07.2018 - 13:47

Dünya Kupası heyecanı devam ederken Marmara Park AVM, özgün bir etkinliğe imza atıyor. Futbol dünyasının efsane isimlerinin giymiş olduğu formalar, nice gole imza atan kramponlar ve önemli maçlarda kullanılan topların yer aldığı sergi Marmara Park AVM’de meraklılarını bekliyor.

Ece Türkiye yönetiminde bulunan, Türkiye’nin ilk ‘uzay’ temalı alışveriş merkezi Marmara Park, 2018 Dünya Kupası’nı takip edenlerin heyecanına ortak oluyor. Futbol dünyasının önemli argümanlarından oluşan futbol tarihi sergisi 15 Temmuz’a kadar Marmara Park’ta görülebiliyor.

ITE (International Travel Exhibitions)’a ait Zico’dan Messi’ye, Maradona’dan Puska’ya futbol dünyasının efsane isimlerinin giymiş oldukları formalar, kramponlar, önemli maçlarda kullanılan toplar ve Dünya Kupası dokümanından oluşan sergi ile alışveriş merkezi ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkartıyor.

nya Kupası Sonuçlarını Tahmin Et, Hediyeler Senin Olsun!

Marmara Park AVM farklı bir futbol etkinliğine daha ev sahipliği yapıyor. 2018 Dünya Kupası maç heyecanına ziyaretçilerini de dahil ediyor. AVM içerisinde bulunan belirli istasyonlardan katılım sağlayarak, maç skorlarını doğru tahmin edenleri sürpriz hediyeler bekliyor. 15 Temmuz’a kadar devam edecek yarışmada doğru tahmin yapan ilk üç ziyaretçi Apple’den hediyeler kazanacak. Bunun yanı sıra; “Futbol Quiz” yarışmasına katılıp, futbol bilgisine güvenen katılımcılar ise her hafta hediye sinema bileti kazanma şansı yakalıyor.

n

Yukarı