Ana içeriğe atla

S

 

AVM Etkinlikleri

VAN AVM, Vanlı ve İranlı ziyaretçileriyle Ulu Önder Atatürk'ü andı

12.11.2019 - 16:26

Van AVM, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, 10 Kasım'da dağıttığı hediyeler ile andı. Ziyaretçilere Atatürk rozeti ve bayrak dağıtılan Van AVM'de, minik ziyaretçilere ise Yılmaz Özdil'in Mustafa Kemal Atatürk Serisi’nden kitaplar hediye edildi. İranlı turistler de rozet, bayrak ve kitaplara yoğun ilgi gösterdi.

Gordion AVM’den, valsli türkülü 29 Ekim kutlaması

31.10.2019 - 10:28

Gordion AVM, Cumhuriyetimizin 96’ncı yaşını çok renkli bir organizasyonla kutladı. Dans gösterilerinden orkestra eşliğinde marşlar ve türkülere pek çok farklı etkinliğe sahne olan Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, büyük ilgi topladı.

Geleneksel 44’üncü Yeşil Bursa Ralli yarışması Sur Yapı Marka AVM’de

31.10.2019 - 10:26

Sur Yapı Marka AVM, 44’üncü Yeşil Bursa Rallisi’ne ev sahipliği yapacak. 1 Kasım saat 18.00’da Nilüfer Belediyesi Halkevi önünden start seremonisiyle başlayacak yarışçılar 2 Kasım sabahında Dağgüney, Firuz ve Harmanalanı etaplarını ikişer kez geçerek Sur Yapı Marka AVM Otoparkı’nda yer alan servis alanında günü tamamlayacak. AVM’nin açık otoparkının servis bölgesi olduğu alanda birbirinden renkli ralli arabaları da sergilenecek. Organizasyonun son gününde ise sporcuları Uludağ eteklerinde zorlu bir mücadele bekleyecek.

Subscribe to AVM Etkinlikleri

GGG

Yukarı