Ana içeriğe atla

ds

 

COVID-19 denetimlerinden tam puan alan 39 Burda “Yıldız İşletme” belgesinin sahibi oldu

17.09.2020 - 13:52

Lüleburgaz’ın alışveriş ve yaşam merkezi 39 Burda Alışveriş Merkezi, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Hijyen önlemlerini “Burda Sağlığınız Esas” anlayışıyla uygulayan 39 Burda Alışveriş Merkezi, T.C. Kırklareli Valiliği’nce yeni tip koronavirüs (COVID-19) tedbirlerine uyan ve yapılan denetimlerde yüksek puan alan işletmelere verilen "Yıldızlı İşletme" belgesini almaya hak kazandı.

METROMALL 3. YAŞINA 3 ÖDÜL İLE BİRLİKTE GİRDİ

10.09.2020 - 16:52

Üstü açılabilen çatısı ile Ankara’ya yeni bir nefes getiren Metromall AVM, 3’üncü yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. 200’e yakın markasıyla Metromall AVM’nin kiralama ve yönetimini yapmakta olan KA Danışmanlık Kurucu Ortağı Esra Filiz Kösoğlu ile Metromall hakkında merak edilenleri konuştuk. Pandemi döneminde de en gözde alışveriş merkezlerinden olan Metromall AVM'nin temiz havalı, bol oksijenli ve gün ışığı eşliğinde bir alışveriş deneyimi sunduğunu belirten Kösoğlu, “Metromall AVM’de temiz hava ve gün ışığı eşliğinde bir alışveriş deneyimi için yolunu uzatan ya da değiştiren değerli ve yeni misafirlere sahibiz.” dedi.

AVM YATIRIMINA PANDEMİ RÖTARI

10.09.2020 - 15:48

KDM Danışmanlık, Türkiye’nin AVM haritasını çıkardı. Türkiye’de AVM sayısının 434’e ulaştığını belirten KDM Danışmanlık Kurucusu Murat İzci, 2022 sonuna kadar 40 yeni AVM yatırımı planlandığını belirterek, “Ancak pandemi yüksek olasılıkla bu açılışları etkileyecek, sadece yeni yatırımları değil mevcut AVM’lerin önümüzdeki dönem işleyiş şekillerini de değiştirecek. Önümüzdeki dönemde kapanmalar olabilir.” dedi.

BATMAN’DA 100 MİLYON LİRALIK AVM VE OTEL YATIRIMI

10.09.2020 - 15:42

Arces İnşaat tarafından Batman'da yapılacak Erzenia Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile 5 yıldızlı Ramada Plaza By Wyndham Oteli’nin temeli atıldı. Erzenia AVM Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Müjdecioğlu; üstü açık, meydan ve sokaklardan oluşan yapısıyla Erzenia Alışveriş ve Yaşam Merkezinin Batman'ın en büyük outlet merkezi olacağını dile getirirken, proje tutarının 100 milyon lira olduğunu ifade etti.

E-TİCARET, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN CİROLARINI DENGELEN BİR UNSUR

10.09.2020 - 15:20

Doğubayazıt Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mehmet Emin Çolak: “E-ticaret’in alışveriş merkezlerini olumsuz etkileyen değil tam tersine alışveriş merkezlerindeki mağazaların cirolarını dengeleyen bir unsur olduğunu görüyoruz. Tüketici genellikle internet üzerinden fiyatına baktığı ürünü alışveriş merkezlerinde görüp deneyerek satın almayı tercih ediyor.”

TEMMUZDA AVM'LERİ GÜNDE 4 MİLYON KİŞİ ZİYARET ETTİ

10.09.2020 - 15:17

Alışveriş merkezlerine ziyaretçi sayılarında toparlanma başladı. Haziranda yaklaşık 3 milyon olan AVM'lere günlük ziyaretçi sayısının temmuzda 4 milyona yükseldiğini söyleyen AYD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, “Ağustosta günlük yaklaşık 4,5 milyon ziyaretçiye ulaşmayı bekliyoruz. Ziyaretlerdeki artış beklentimizin üzerinde gerçekleşiyor.” dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖREN KAMPANYALARIMIZ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

10.09.2020 - 15:14

Metro Properties Gayrimenkul Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departman Müdürü Nesrin Özkan, M1Adana ve M1Gaziantep’teki yeni dönem kampanyalarını anlattı. Dijital dünyanın tüm gereklerini müşterileriyle buluşturduklarını söyleyen Özkan, “Son yıllarda büyük ilgi gören ve AVM mobil uygulaması üzerinden katılarak yüzlerce TL’lik hediye çeki kazanılan satış kampanyamız ve “Depo Satış Günleri” kampanyamız da salgın sürecinden sonra hayata geçmeye devam ediyor.” dedi.

VENEZİA’DA KAMPANYA VE İNDİRİMLER YILIN 365 GÜNÜ DEVAM EDİYOR

10.09.2020 - 15:12

Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü, yeni dönem kampanyaları hakkında şöyle konuştu: “Özel günler için düzenlediğimiz indirim panayırımız var. Son olarak Kurban Bayramı için İndirim Panayırı düzenledik. Ve ekstra indirimlerle AVM’mizi alışverişte daha da cazip hale getirdik. Outlet konseptimizin avantajıyla, markalarımız yılın 365 günü indirimler ve kampanyalar uyguluyorlar.”

Subscribe to AVM

ds

Yukarı