Ana içeriğe atla

playpark

 

FORUM ERZURUM, TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLARAK 9 YILDIR ZİYARETÇİLERİNE HİZMET VERİYOR. FORUM ERZURUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ CANER SABANER, “ŞEHRİN VE BÖLGENİN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLAN FORUM ERZURUM’UN PERAKENDE TİCARETİNİN GELİŞİMİNDE BÜYÜK KATKISI OLDUĞUNA İNANIYORUZ. ERZURUM’UN BİZE VERDİĞİ DEĞERİN FARKINDAYIZ VE BUNU DAHA BİR ADIM ÖTEYE TAŞIMAK İÇİN YENİ YATIRIMLAR GERÇEKLEŞTİRMEYE BAŞLADIK.” DEDİ.

dfdfd

VERİMLİLİĞİ ÖLÇÜLEBİLİR VE DEVAMLILIĞI OLAN ETKİLİ PROJELER İLE HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALARIN HEM TİCARİ HEDEFLERİNE ULAŞMASINI SAĞLIYOR HEM DE ZİYARETÇİLERİNİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRMEYİ BAŞARIYORUZ.
POLIN WATERPARKS SATIŞ&PAZARLAMA DİREKTÖRÜ ŞÖHRET PAKİŞ: “BUGÜN BİRÇOK ÜLKENİN, HATTA KITANIN EN BÜYÜK VE ÖDÜLLÜ SU PARKLARINDA POLIN İMZASI BULUNUYOR.”
Müşteri Memnuniyetine Yönelik Olarak Bir İlke İmza Atarak App Store Ve Play Store’da Yer Aldıklarını Söyleyen Atlantis Funny City Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Sadakat Programları Bizim En Önemsediğimiz Projemizdi, Bunların Tamamını Hayata Geçirmiş Olmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz.”Dedi.
KURUMUNUZUN VE MARKALARINIZIN, İŞ GELİŞTİRME, İTİBAR YÖNETİMİ, ETKİNLİK YÖNETİMİ, TASARIM VE PRODÜKSİYON GİBİ KURUMSAL İLETİŞİM - PAZARLAMA İHTİYAÇLARINA ÖZEL, KURUM KÜLTÜR VE VİZYONUNA UYGUN PROFESYONEL FİKİRLER VE ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.
KARADENİZ UŞAKLARI ETKİNLİĞİNİN; KARADENİZ’İN GELENEKSEL ÜRÜNLERİNİ, MÜZİKLERİNİ, LEZZETLERİNİ, MİZAHI DURUŞUNU BİR ARAYA GETİREN ÖZEL BİR PROJE OLDUĞUNU BELİRTEN ORİJİN PR AJANSI SAHİBİ HÜLYA SEVİNÇ, “8 YILDIR GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇALIŞMANIN BAŞARISINI ARKAMIZDAN GELEN BENZERİ YÖRESEL ETKİNLİKLERDEN GÖREBİLİRSİNİZ. SANIRIM BU TÜR ETKİNLİKLER DE CİDDİ BİR ROL MODEL OLDUK.” DİYE BAHSETTİ.
Hizmet verdiği her alanda, markalarına #iyiişiyimarka mottosu ile projeler hazırlayan İyibirşey A.Ş. , geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da farklı, yenilikçi ve ses getiren işler sunarken, Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde de farklı disiplinler içeren çalışmalarına başlayacak.
Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, işletmelerin işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Cep telefonu ve tabletlere indirilen uygulamayla her an her yerde mağazadaki tüm hareketleri takip eden ikas’ın yeni özellikleri sayesinde satış sırasında işlemlerin hızlanmasıyla kasa önündeki uzun kuyruklar son buluyor.
XPLACE SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ AYDIN ÖZYURT : “ELEKTRONİK ETİKETLER PERAKENDECİLERİN KAMPANYALARINI SATIŞ NOKTALARINDA ÇOK DAHA HIZLI HAYATA GEÇİRMELERİNE OLANAK SAĞLIYOR.”
AYVOS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUCU ORTAĞI ERAY HANGÜL, PERAKENDE SEKTÖRÜNE YÖNELİK YAZILIM ÜRÜNLERİ HAKKINDA BİLGİLER VEREREK AVANTAJLARINDAN BAHSETTİ.
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

Uluslararası araştırma şirketi 4Service’in Türkiye çapındaki 10 süpermarket zincirinin 20 noktasında yürüttüğü “gizli müşteri araştırması”, müşteri hizmetleri kalitesinin ideal ölçüden çok uzak olduğunu ortaya çıkardı. Tespit edilen temel sorunlar müşterilerin güler yüzle karşılanmaması, bir ürün ya da reyon sorulduğunda müşteriye eşlik eden bir çalışan bulunmaması, çalışanların ihtiyaca yönelik ürün önerisinde bulunamaması, personelin yaka kartı kullanmaması, kasada sadakat kartının olup olmadığının sorulmaması, hizmet hızı, tozlu raflar ve raflardaki hasarlı ürünler olarak kayda geçti.
Mall Report dergisinin organize ettiği AVM Workshop’un XV. oturumunda ‘Alışveriş Merkezlerinde aydınlatma, süsleme ve dönemsel dekorasyon’ konusu masaya yatırıldı. Armonipark Alışveriş Merkezi Yönetim Ofisi ev sahipliğinde 3 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, konuşmacılar önemli noktaları vurguladılar.
Mobilya sektörünün öncü markalarından Alfemo, 2018’de 2017 yılına oranla yüzde 30’un üzerinde bir büyüme gerçekleştirdi. Bugün yurt içinde 100’ün üzerinde mağazası bulunan Alfemo; Muğla, Kocaeli, Balıkesir, Edirne gibi büyük şehirler başta olmak üzere yurt genelinde açacağı yeni mağazalarla bu rakamı önümüzdeki dönemde 160 mağazaya ulaştırmayı hedefliyor.

abone

 • Alışveriş merkezi yönetimi konusunda edindikleri bilgi birikimi neticesinde alışveriş merkezi yönetim şirketi Fiba CPM’i kurma kararı aldıklarını açıklayan Fiba CP CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, Fiba CPM ile farklı şirketlere de değer katmayı hedeflediklerini dile getirdi. Kahraman, “Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova’da yürüttüğü çalışmalarla sadece Türkiye’de değil global alanda da pek çok ödüllü projeye imza atan FİBA CP, toplamda; 900’ü aşkın marka ve mağazaya, 550 bin m2’den fazla kiralanabilir alan ile hizmet veriyor.

 • Perakende sektörü çalışanlarının motivasyonunu arttırmaya yönelik olarak 2011 yılında Hindistan'da kutlanmaya başlanan "12 Aralık Mağazacılık Günü"nde ECE Türkiye yönetiminde bulunan Marmara Park çalışanlarını eğlenceli sürprizler bekliyor. Renkli kostümleri ile müzisyenler müzik yaparken, performans sanatçıları tüm çalışanları müziğin ritmi ile dans etmeye davet ediyor.

  12 Aralık Çarşamba günü saat 14:00, 15:00 ve 16:00 saatlerinde üç seans şeklinde düzenlenecek etkinlik ile Marmara Park AVM’de çalışanların günü renklendiriyor.

 • 2003 yılında kurulan MetroCity AVM, 15 yıldır birçok ilke ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Düzenlediği etkinlikler ve kampanyalarla ziyaretçilerinin yüzünü güldüren MetroCity AVM, 100 TL ve katlarındaki her alışverişe bir çekiliş hakkı verdiği Mercedes-Benz çekiliş kampanyası ile üç kişiyi Mercedes-Benz sahibi yaptı.

 • 1997 yılında faaliyete geçen Beylikdüzü Migros AVM, farklı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. ‘Mutluluk Gardırobu’ projesiyle, kampanyaya dahil olan markalarda sunulan ayrıcalıklar sayesinde çocuk ürünleri alışverişi yapan ziyaretçiler bağışta bulunmuş oldular. Yapılan bağışlar, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı) tarafından binin üzerinde ihtiyaç sahibi miniğe ulaştırıldı. 

 • 2012 yılında kurulan yüzde yüz yerli Türk erkek giyim markası Tudors, uluslararası perakende sektöründe yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.Sırbistan perakende sektöründe pazar liderleri arasında yer alan Tudors, Sırbistan’ın ikinci büyük şehri Novi Sad’da yeni açılan Promenada AVM’ de 15. mağazasını açtı. Sırbistan’ın en büyük alışveriş merkezi olan Promenada AVM'deki mağazasıyla Avrupa'daki mağaza sayısını 43'e çıkardı.

 • Türkiye’de ve dünyada çok sayıda reklamveren markaya hizmet veren medya planlama ve Satınalma uzmanlığı GroupM Türkiye’de hizmet verdiği markalar için oluşturduğu “Akıllı Çözümler Platformu”nda ekonomide yaşanan dalgalanmalar ve değişen tüketici alışkanlıklarına karşın markaların nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair yol haritası ve bu günleri fırsata çevirmek için çözüm önerilerini paylaştı. 

  BAŞARININ ANAHTARI ODAĞI KORUMAK

 • KPMG’nin Avrupa Aile Şirketleri Derneği (EFB) ile birlikte hazırladığı Avrupa Aile Şirketleri Barometresi’nin 7’ncisi yayımlandı. Araştırmaya 26 Avrupa ülkesinden, 41’i Türk, bin 576 aile şirketi yöneticisi katıldı. Araştırma, Avrupalı aile şirketlerinin büyük bölümünün önümüzdeki 12 aya güvenle baktığını, buna karşın Türk aile şirketlerinin dörtte birinden fazlasının gelecek yılla ilgili kaygıları olduğunu ortaya koydu.

 • Yeni yılı “Sihirli Kış” konseptiyle karşılayan Ege Perla, Kış Bahçesi’nde çocuklara rengârenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sihirli Çocuk Atölyeleri’nde İzmirli küçükler 2019’u eğlenerek karşılıyor.
 • VAN AVM 2018 yılının son haftasına girerken muhteşem bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından Sunay Akın VAN AVM’nin konuğu olacak.Vanlı hayranlarıyla keyifli bir söyleşi yapacak sanatçı, “Kalede 1 Başına” adlı kitabını imzalayacak.
 • Birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Marmara Park, aynalı canlı heykel gösterisi ve yılbaşı etkinlileriyle sanat ve eğlenceyi alışveriş merkezine taşıyor. Üç gün sürecek etkinlikler ile ziyaretçiler 2018’e eğlenerek veda edecek.
 • Tepe Nautilus, yeni yılı pop müziğinin başarılı ismi Oğuzhan Koç ile kutluyor. 22 Aralık’ta gerçekleşecek konserde Oğuzhan Koç, en sevilen parçalarıyla hayranlarıyla buluşacak.
 • JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, çok değerli bir yardım projesine imza atıyor. 'Çocuklar Hepimizin Derneği' ile elele verip bir köy okulu öğrencileri için harekete geçen Palladium, minik bir kalbe umut olmak için tüm misafirlerini 'Dilek Ağacı Etkinliği'ne davet ediyor
 • Tepe Nautilus, 16 Aralık’ta ünlü Astrolog Zeynep Turan’ı ağırlıyor. Sosyal medyada Twitburç olarak bilinen Zeynep Turan, astroloji hakkında tüm bilinmeyenleri ve merak edilenleri anlatacak, “2019’da burçları neler bekliyor?” sorusu yanıt bulacak.

playpark

Yukarı