Ana içeriğe atla

S

 

ERZURUM MNG’NİN MİSAFİRLERİ, MAYIS AYINI RAMAZAN COŞKUSU VE BAYRAM HAZIRLIKLARI İLE GEÇİRDİ. TASAVVUF DİNLETİLERİNDEN ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZ GÖSTERİLERİNE VARINCAYA DEK, HER HAFTA SONU PEK ÇOK ETKİNLİĞİN YER ALDIĞI MERKEZDE, HAZİRAN AYINDA DA KONUKLARI YİNE İLGİ ÇEKİCİ KAMPANYALAR VE HER YAŞA HİTAP EDEN RENKLİ AKTİVİTELER BEKLİYOR.

pasaport pizza

ANADOLU'NUN EN BÜYÜK TEMAPARKI OLAN DAL TEMAPARK ERZURUM MNG AVM’DE MİSAFİRLERİNE KEYİFLER ANLAR SUNUYOR. DAL TEMAPARK GENEL MÜDÜR MUSTAFA DAL, “SADECE ANADOLU DEĞİL ERZURUM’UN ÖNDE GELEN KIŞ TURİZM MERKEZİ OLMASINDAN DOLAYI İRAN, RUSYA, GÜRCİSTAN GİBİ ÜLKELERDEN GELEN TURİSTLERİMİZİ DE PARKIMIZDA AĞIRLIYORUZ.” DİYOR.
Merlin Entertainments Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner: “Ziyaretçi potansiyelimizin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla eğlence alanlarımız içerisinde sürekli farklı ve yeni deneyimler yaratıyoruz.”
ÇAĞIN GETİRDİĞİ YENİLİKLERİ VE MÜŞTERİLERİN BEKLENTİLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK KENDİLERİNİ SÜREKLİ OLARAK GELİŞTİRDİKLERİNİ İFADE EDEN PLAYKIDS YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ, “EĞLENCE SEKTÖRÜNE FARKLI AÇIDAN IŞIK TUTUYORUZ.” DİYOR.
Alışveriş merkezlerinin kalite standartlarına uygun organizasyonlar planladıklarını belirten Fikir Tasarımcısı Event Designer Tuğçe Sevim, En güvendiğimiz yönümüz yaratıcılık, sosyal iletişimdeki yüksek becerimiz ve hız.” ifadesinde bulundu.
KALİTELİ BİR ORGANİZASYONDA OLMASI GEREKENLER HAKKINDA KONUŞAN TURNAGÖL TİYATROSU SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, ETKİNLİKLERDE FİZİKSEL GÜVENLİKTEN ÇOK DUYGUSAL GÜVENLİĞE ÖNEM VERDİĞİNİ SÖYLEDİ.
YAPTIKLARI İŞİN HER NOKTASINDA KALİTENİN TEMEL BİR STANDART OLDUĞUNU SÖYLEYEN EVENTTIME ŞİRKET SAHİBİ ALPTEKİN MARAL, “HİZMET SEKTÖRÜNDE TECRÜBE, BİLGİ VE İŞE KARŞI DUYULAN SAYGI ARTTIKÇA KALİTE DE ARTAR.” DEDİ.
UÇAR GRUP 30 YILA YAKIN TECRÜBESİYLE SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTEREN BİR FİRMA. TOPLU YAŞAM ALANLARINA SAĞLADIKLARI HİZMETLERDEN BAHSEDEN UÇAR GRUP ŞİRKET SAHİBİ ŞADUMAN UÇAR, “TEK BİR FİRMA İLE ÇALIŞMAK HEM VAKİTTEN TASARRUF HEM DE MADDİ ANLAMDA CİDDİ TASARRUFLAR SAĞLIYOR.” DEDİ.
"TEK FİRMA İLE ÇALIŞMANIN SORUNLARI ÇÖZMEDE DAHA HIZLI VE KOLAY OLDUĞUNU İFADE EDEN SİTEPLUS ENTEGRE TESİS VE SİTE YÖNETİMLERİ KOORDİNATÖRÜ ERKAN BATUR, “TERCİH EDİLİRLİĞİMİZİN YÜKSEK OLMA SEBEBİ PROBLEMLERE IŞIK HIZIYLA YANIT VERİP, MÜŞTERİNİN BEKLENTİSİNDEN DE ÖTE KALİTELİ BİR ÇÖZÜM SUNMAKTIR. ”DİYOR.
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

DÜNYANIN ÖNDE GELEN ARAŞTIRMA ŞİRKETİ NIELSEN, HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARINDA GELİŞEN TÜKETİCİ EĞİLİM VE DAVRANIŞLARINA IŞIK TUTTU. KÜRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU’NUN SONUÇLARINI İLK KEZ KAMUOYUYLA PAYLAŞAN NIELSEN, SEKTÖRDE GELİŞEN İYİ YAŞAM VE SAĞLIK TRENDİNİN ALTINI ÇİZDİ.
AVM VE PERAKENDE DÜNYASININ GÜÇLÜ İLETİŞİM MECRASI MALL REPORT DERGİSİ OLARAK ORGANİZE EDİLEN YUVARLAK MASA TOPLANTISINDA “AVM’LERDE FRANCHISE İŞLETMELERİ VE POTANSİYELİ” TEMASI ÜZERİNDE DURULDU. HOLİDAY INN ŞİŞLİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, KONUŞMACILAR ÖNEMLİ TESPİTLER YAPTI.
 • Çamaşırlarında mükemmel temizlik arayanların seçimi Persil, yeni geliştirdiği derin temizleme teknolojisini, İstanbul’daki Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleştirdiği keyifli bir relansman organizasyonu ile tanıttı. Persil’in son reklam filmindeki lunapark konseptini yansıtan organizasyona; markanın elçisi Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte katıldı.

 • AVM sektörünün en canlı tartışma konularının başında “ortak alan giderleri” gelmektedir. Ortak alan giderlerinin nasıl bölüştürülmesi gerektiğiyle ilgili tartışmalar tüm hararetiyle devam etmekte.
  Dolayısıyla ortak alan giderleri, AVM yöneticileri ve kiracıları için gündemden düşmeyen bir konu niteliği arz ediyor. Konuya dair tartışmaların kaynağında ise iki temel neden yatmaktadır.
  Tartışmaların kaynağında birinci olarak, ortak alan giderlerinin hangi kıstasa veya kıstaslara göre hesap edileceği yatıyor.

 • Yatırımcı, perakendeci ve ziyaretçi mutlu eden bir AVM projesi nasıl olmalıdır? AVM’leri meydana getiren tüm bu bileşenler arasında şeffaflık, koordinasyon ve denge nasıl sağlanır?

 • Her ramazan olduğu gibi bu ramazan da birbirinden özel etkinliklerle manevi ve geleneksel ramazan ruhu yaşatan MarkAntalya AVM, özlenen eski ramazanları Antalyalılarla buluşturdu. Ramazan ayı boyunca her gün; Karagöz- Hacivat, orta oyunu, mehter, semazen, neyzen gibi manevi değerleri ziyaretçileriyle buluşturan AVM, misafirlerine ramazan şerbeti ikramında bulunmayı da ihmal etmedi.

  GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARININ EN GÜZEL ÖRNEKLERİ “SANAT SOKAĞI”NDA

 • Ödeme sektöründe yaklaşık 35 yıllık tecrübeye sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri, en küçük işletmelerden en büyük zincir mağazalara kadar yaşanan tüm ihtiyaç ve problemlerden yola çıkarak geliştirmiş olduğu bulut tabanlı ProVAS yazılımı ile işletme sahiplerinin şubelerini ve gelirlerini istedikleri zaman ve istedikleri yerden kontrol edebilmelerini sağlıyor.

 • İstanbul Merkezli Baruh&Timoçin Hukuk Danışmanlık Ofisi; Gayrimenkul , Ticaret , İcra-İflas, İş Hukuku , Sözleşme/Şirket danışmanlığı ve Koruyucu Avukatlık gibi  alanlarda 25 yıldır çalışmalarını sürdürmekle birlikte özellikle AVM, Perakende ve Gayrimenkul Sektörlerine odaklı başarılı yoğun çalışmalarını ülke genelinde yaygınlaştırmaya kararlı. Ayrıca; AVM yatırımcıları, işletmecileri ve perakendecilerle birlikte başta bölge ülke pazarları olmak üzere yurtdışı açılımlarını da hızlandıracak..

 • Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Venezia Mega Outlet, muhafazakar giyimin sevilen markası Modanisa’nın yeni deneyim mağazasına ev sahipliği yapmaya başladı. Modanisa Venezia Mega Outlet deneyim mağazasında, Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş platformu olan Modanisa.com’un şaldan abiyeye, aksesuar ve başörtüsünden ayakkabıya kadar geniş yelpazedeki ürünlerini inceleyebileceğiniz gibi, indirimli fiyatlarla satın da alabilirsiniz.

n

Yukarı