Ana içeriğe atla

S

 

TAVADA TAVUK İLK ŞUBESİNİ 2015 YILINDA AVCILAR PELİCAN MALL ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE AÇTI. ŞU AN TÜRKİYE GENELİNDE 50 ŞUBE, YURT DIŞINDA 3 ÜLKE İLE YOLLARINA DEVAM ETTİKLERİNİ BELİRTEN TAVADA TAVUK FRANCHISE KOORDİNATÖRÜ AKIN GÜRBÜZ, “2020 YILI İÇİN TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİMİZE ULAŞMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ. AYRICA YURT DIŞINDA AVRUPA, BALKANLAR VE ORTADOĞU'DA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERLE BERABER BAYRAĞIMIZI DAHA FAZLA ÜLKEDE DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ.” İFADELERİNDE BULUNDU.

pasaport pizza

Marketing Toys Genel Müdürü Dilay Özdemir, “Organizasyonlar, katılımcıların hayatının her anında hatırlayacağı bir etki bırakmalı.” ifadesinde bulundu.
Salonlarının her jenerasyona hitap ettiğini vurgulayan Atlantis Fun Cıty Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Geleneksele de bağlı kalarak yeniliğin sıkı takipçisi olma yönünde salon kurgusu yapıyoruz.” dedi.
Alya İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Firuze Kaymaz Fahjan: “Farklı ve sıra dışı özel bir kurgu ile etkinliğe iştirak eden herkesin hafızasında aylarca kalmak mümkün olabilir.”
TURNAGÖL TİYATROSU 21. YILINDA İNSANSI ROBOT SANBOT İLE METROPOL İSTANBUL’DA DAHA ÖNCE YAPILMAMIŞ BİR AÇILIŞ ETKİNLİĞİNE İMZA ATTI.
Zamansız organizasyonlardan bahseden Varyasyon Event Ajans Başkanı Eyüp Bolat, “Masal tadında, maskotlu müzikal tiyatro oyunlarımız uygulanabilirliği en kolay ve zamansız organizasyonlarda günü kurtarmak anlamında en ideal organizasyonlarımızdır.” dedi.
GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ ETKİNLİKLERDE HEDEF KİTLEYE FARKLI DENEYİMLER YAŞATARAK KALICI ANILAR BIRAKMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTEN KROMOZOM EVENT GENEL MÜDÜRÜ AYŞENUR KRANDA, “AVM ZİYARETÇİLERİ ARTIK HİKAYESİNİ DİNLEYECEKLERİ ETKİNLİKLERDEN ZİYADE BU HİKAYEYE DAHİL OLACAKLARI ETKİNLİKLERE KATILMAK İSTİYOR.” DİYOR.
Cam filmlerinin özelliklerinden bahseden Affani Cam Güvenlik ve Güneş Filmleri Firma Sahibi Fatma Güven, kurumsal firmalarda cam güvenliği kullanımı üzerine de bilgiler verdi.
NEGOSMART’IN YENİ NESİL SATINALMA DÖNGÜSÜ İMKANI SUNDUĞUNU BELİRTEN NEGOSMART CEO’SU DR. SENCER YÜCEL, BULUT ÇÖZÜMLERİYLE
ŞİRKETLERE SAĞLAMIŞ OLDUKLARI AVANTAJLARDAN BAHSETTİ.
MRC LOJİSTİK PAZARLAMA MÜDÜRÜ BÜLENT ALKAŞ: “AVM LOJİSTİK YAZILIM PROGRAMI SAYESİNDE İŞLETMELER SATIŞ PERSONELLERİ İLE ARAÇLARINDA FATURA KESME ÖZGÜRLÜĞÜNÜ YAŞIYOR, İŞLEMLERİNİ HIZLI BİR ŞEKİLDE TAMAMLIYOR VE İŞLETME VERİMLİLİĞİ ARTIYOR.”
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

TUİK’in araştırmasına göre, e-ticaret sektörü son bir yılda 2,9 milyon yeni müşteri kazandı.
AVM VE PERAKENDE DÜNYASININ GÜÇLÜ İLETİŞİM MECRASI MALL REPORT DERGİSİ OLARAK ORGANİZE EDİLEN YUVARLAK MASA TOPLANTISINDA “AVM’LERDE FRANCHISE İŞLETMELERİ VE POTANSİYELİ” TEMASI ÜZERİNDE DURULDU. HOLİDAY INN ŞİŞLİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, KONUŞMACILAR ÖNEMLİ TESPİTLER YAPTI.
Perakende ve bilişim sektörü profesyonelleri 1 Ekim Salı günü Perakende Teknolojileri Konferansı’nda bir araya gelerek, sektörün güncel konularına ve yakın geleceğine ilişkin stratejilerine değindi.
 • Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) tarafından 1 Ekim 2019’da altıncısı düzenlenen “Perakende Teknolojileri Konferansı”nda perakende ve bilişim sektörlerine yön veren profesyoneller bir araya geldi. 

 • Gençler ve çalışan kadınların yoğun ilgisiyle sürekli büyüyen online alışveriş sektörünün müşteri sayısı 20 milyonu aştı.
  TÜİK’in Hanehalkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması’na göre, 2018 yılında yüzde 29,3 olan, internet üzerinden mal ve hizmet siparişi veren ya da satın alanların oranı 2019 yılında yüzde 34,1’e yükseldi.

 • Müşteri deneyimi, sunulan ürün ve hizmet bazında farklılaşıyor. Her sektörün müşteri deneyimine yaklaşımı ve stratejisi farklılık gösteriyor. İşletmelerin müşteri deneyimi stratejilerini belirlerken dikkat etmesi gereken diğer önemli bir konu ise hitap edilen kuşak. 

 • Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’nin düzenlediği Solal Pazarlama Ödülleri’nde, Avrupa’nın en büyük gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketlerinden Multi’nin Türkiye portföyündeki AVM’lerine ödül yağdı.  
  25 Eylül gecesi İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde, Multi Türkiye çatısı altındaki AVM’lerin kazandıkları ödüller ve kategorileri şu şekilde:

 • Multi Corporation Grubu’na bağlı Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nin müdürlüğüne  Meriç Kaptan atandı. Marmara Forum’un yeni müdürü Meriç Kaptan, Marmara Forum’un gücüne güç katacak, yeniden yapılanma sürecine liderlik edecek ve toplumsal faydaya hizmet sunan yeni nesil projeleri yönetecek. 

 • İstMarina AVM, Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Genç Liderler/ Girişimciler Derneği  (JCI Avrasya) ile örnek oluşturacak çevreci bir etkinliğe daha imza attı. 18 Eylül Çarşamba günü gerçekleşen etkinlikte, en önemli çevre sorunları arasında yer alan su sorununa dikkat çekmek ve kamuoyunda farkındalık yaratmak amacıyla çevreci dalgıçlardan oluşan bir ekip, ‘Su Yoksa Hayat Yok’ sloganıyla denizden atık topladı.

 • Hayallerindeki sihir dünyasına kitaplar ve filmlerle ulaşan çocuklar, 29 Eylül-13 Ekim tarihleri arasında “Sihirbaz Okulu” ile artık sihirlerin gizemini çözecekler. Aktivite konseptine yeni bir bakış açısı getiren sihirbaz okulunda; asa yapım atölyesi ve led ekranda sihirbazlığın incelikleri gibi tiyatral aktiviteler yer alırken, çocuklara kendi çizdikleri ejderhaları canlandırabilecekleri sihirli bir dünya sunuluyor. 

FGG

GGG

Yukarı