Ana içeriğe atla

playpark

 

İnşaat ve finansmanı TOKİ tarafından yaptırılan Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi KUMSmall Factory’nin lansmanı gerçekleştirildi. 1 Nisan 2019’da açılacak olan ve merakla beklenen bu dev projenin yönetimi GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yürütülüyor.

nts

YILLARDIR SEKTÖR LİDERLERİ ARASINDAKİ EN ÖNEMLİ MARKALARDAN BİRİ OLDUKLARINI SÖYLEYEN ATLANTIS FUNNY CITY GENEL MÜDÜRÜ SEDAT DÖNMEZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE BAĞLI OLARAK DEVAMLILIĞI SAĞLADIKLARINI İFADE ETTİ.
KALİTEYİ SAĞLAYAN BAZI KRİTERLERİN OLDUĞUNU, BU KRİTERLERİN UYUM İÇİNDE VE EKSİKSİZ OLARAK HAYATA GEÇİRİLMESİ İLE ARANAN MARKA OLMANIN KAÇINILMAZ OLDUĞUNU SÖYLEYEN BOWLINGO&PLAYPARK ŞİRKET SAHİBİ FATİH KEÇEBİR, “BİR EBEVEYN İÇİN ÇOCUĞUNU GETİRDİĞİ EĞLENCE MERKEZİNİN GÜVENLİ OLMASI, HİJYEN KONUSUNDA SINIFI GEÇMİŞ OLMASI VE ÇALIŞANLARIN GÜLER YÜZLÜ OLMASI ÖNCELİKLİ ŞART.” DEDİ.
MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINI KISA SÜREDE ÇÖZÜME ULAŞTIRDIKLARINI SÖYLEYEN Enjoy Park İTHALAT-İHRACAT MÜDÜRÜ VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ HALİL ULUĞNUYAN, “YENİLİKLERE VE YENİ YATIRIMLARA AÇIK BİR FİRMAYIZ.” DİYOR.
TEKNOLOJİNİN OLMAZSA OLMAZ KAYNAKLARDAN OLDUĞUNU İFADE EDEN TM ETKİNLİK AJANS BAŞKANI MURAT KALAMAN, TEKNOLOJİYİ OLABİLDİĞİNCE DOĞRU KULLANMANIN ÖNEMİNE DEĞİNDİ.
Geleneksel duygudan uzaklaşmadan yapılan emek yoğun projelerin tüketiciye haz vereceğini savunan Varyasyon Event Ajans Başkanı Eyüp Bolat, “Biz duygulara hitap eden bir sektörüz.” dedi.
TEKNOLOJİNİN OLMAZSA OLMAZ BİR İHTİYAÇ OLDUĞUNU ANCAK ETKİNLİKLERDE GEREKTİĞİ KADAR KULLANDIKLARINI SÖYLEYEN TURNAGÖL TİYATROSU FİRMA SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, “YARATICILIĞIN DEVAM ETMESİ İÇİN GELENEKSEL YAPI OLMALI. BU YAPININ İÇİNE BİR MİKTAR TEKNOLOJİK UNSUR DA EKLENMELİ. AMA HER ŞEY DOZUNDA OLMALI.” DEDİ.
KOKULANDIRMAYI, ORTAMDA HOŞ BİR KOKU YAYMANIN ÖTESİNDE MARKA İLE BÜTÜNLEŞEN VE MARKAYI TANIMLAYAN BİR KİMLİK OLARAK BELİRTEN SCENTFUME KURUMSAL KOKULANDIRMA ŞİRKETİ SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ AYŞEGÜL BAŞTUĞ, MARKANIN HİTAP ETTİĞİ KİTLEYE, VERMEK İSTEDİĞİ MESAJA VE MARKANIN KURUMSAL KİMLİĞİNE UYGUN KOKULAR SEÇMEK GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.
TEKNOLOJİK ENTEGRASYONUN ARTMASI İLE GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN İLETİŞİM KABİLİYETİ KAZANDIĞINI İFADE EDEN TAV GÜVENLİK İŞ GELİŞTİRME VE TESİS GÜVENLİĞİ KOORDİNATÖRÜ GÖKSEL KAYA, “CCTV TABANLI İZLEME VEYA BİYOMETRİK SİSTEMLER GİBİ HER TÜRLÜ GÜVENLİK UYGULAMASI İLE GÜVENLİ YAŞAM DAHA KOLAY ERİŞİLEBİLEN, DAHA HIZLI VE DAHA KONFORLU BİR HALE GELİYOR.” DEDİ.
GÜVENLİK VE İLETİŞİM ÜRÜNLERİ ALANINDA DÜNYANIN ÖNDE GELEN TEDARİKÇİLERİNDEN BOSCH GÜVENLİK SİSTEMLERİ’NİN 7. İŞ ORTAKLARI BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ SAİT HALİM PAŞA YALISI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

Mall Report dergisinin organize ettiği AVM Workshop’un XV. oturumunda ‘Alışveriş Merkezlerinde aydınlatma, süsleme ve dönemsel dekorasyon’ konusu masaya yatırıldı. Armonipark Alışveriş Merkezi Yönetim Ofisi ev sahipliğinde 3 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, konuşmacılar önemli noktaları vurguladılar.
KPMG VE TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ FORUMU (CGF) KÜRESEL ÖLÇEKTE TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ VE PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN DİNAMİKLERİNİ ARAŞTIRDI. TÜRKİYE’DEN DE KATILIM SAĞLANAN KÜRESEL TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ VE PERAKENDE YÖNETİCİLERİ ARAŞTIRMASI 2018, TEKNOLOJİ VE YENİ NESLİN AKTİF KATILIMIYLA BOYUT DEĞİŞTİREN SEKTÖRÜN EN TEMEL UNSURU OLAN MÜŞTERİ SADAKATİNDEKİ DEĞİŞİME DİKKAT ÇEKİYOR.

abone

 • Sosyal medya kanalları potansiyel müşterilere ulaşmanın en kısa yolu. Peki, siz sosyal medyayı etkin olarak kullanıyor musunuz?

 • Mağaza içerisindeki bazı unsurların (koku, müzik, vitrin dekorasyonu) müşteri çekimine etkisi büyük. Siz, mağazalardaki bu atmosferin müşteri çekimi ve satın alma üzerindeki etkisini nasıl değerlendiriyorsunuz?

 • 2018 yılının en önemli projelerinden biri olan LetoLeto Water Park, Tyumen Valisi Alexander Moore, Sibintel Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vladimir Shevchik ve proje ile yakından ilgilenen protokol ekibinin katılım gösterdiği özel bir açılış töreni ile ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 

  HER MEVSİM TROPİKAL SU PARKI…

 • Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 7. Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX,  bu yıl da eğlence ve rekreasyon sektöründen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarları bir araya getirmeye hazırlanıyor. ATRAX çalışmaları kapsamında bu yıl da fuarın dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşmesi bekleniyor.

  İŞTE KATILIMCI FİRMALARDAN BAZILARI!

 • Günümüzde teknoloji her alana entegre edilmeye başlandı. Peki, organizasyon şirketi olarak siz teknolojiyi nasıl kullanıyorsunuz?

 • Günümüzde teknoloji her alana entegre edilmeye başlandı. Peki, organizasyon şirketi olarak siz teknolojiyi nasıl kullanıyorsunuz?
  Teknoloji olmazsa olmaz bir ihtiyaç. Gerekli yerlerde mutlaka kullanılmalı. Ancak bu ihtiyaç dışına çıkılırsa bağımlılık olur. Bu durum da tehlikeli… Biz sosyal paylaşımlarımızda ve etkinliklerimizde teknolojiyi gerektiği kadar kullanıyoruz. 

  TEKNOLOJİ İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA KULLANILMALI
  Teknoloji ve event dengesi nasıl sağlanıyor?

 • Elektronik güvenlik entegratörleri, yüksek performanslı görüntüleme sistemlerini, ileri düzey analiz yazılımlarıyla buluşturarak firmaların çok daha verimli süreçlere kavuşmasını sağlıyor. Ancak yarının dünyasında güvenlik yönetimini kolaylaştıran etkenler bununla sınırlı değil. Sensormatic CEO’su İsmail Uzelli güvenlik teknolojilerinde geleceği şekillendirecek 5 trendini değerlendirdi.

  KAMERALAR ARAMA MOTORUNA DÖNÜŞTÜ

 • ECE Türkiye tarafından yönetilen MetroCity Alışveriş Merkezi, düzenlediği aktivitelerle İstanbul'a renk katmaya devam ediyor. Yetişkin ziyaretçiler kadar çocuk ziyaretçiler için de eğlenceli bir yaşam alanı sunan AVM, temmuz ve ağustos ayları boyunca devam edecek olan Yaz Okulu ile tüm çocukları sanata ve eğlenceye davet ediyor.
 • Dünya Kupası heyecanı devam ederken Marmara Park AVM, özgün bir etkinliğe imza atıyor. Futbol dünyasının efsane isimlerinin giymiş olduğu formalar, nice gole imza atan kramponlar ve önemli maçlarda kullanılan topların yer aldığı sergi Marmara Park AVM’de meraklılarını bekliyor.
 • Ece Türkiye tarafından yönetilen Metrocity Alışveriş Merkezi, 15. yılını ziyaretçilerine yaptığı muhteşem sürprizlerle kutluyor.
 • Axis Kağıthane AVM, 8 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında çocukları Robot Kodlama Atölyesi’yle buluşturuyor. Çocuklar, ileri robot teknolojisi ve kodlama mantığı ile tanışıyor, geleceğin mühendisleri olma yolunda ilk adımı atıyor.
 • Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin “10. Yıla Özel 10 Mini Cooper” kampanyasının finali ünlü Radyo Programcısı Yasemin Şefik'in sunumu ve sevilen şarkıcı İlyas Yalçıntaş'ın canlı performansıyla gerçekleşti.
 • Bilkent Center Dünya Çevre Günü nedeniyle renkli bir etkinlik gerçekleştirdi. Daha yaşanabilir bir çevre yaratmak amacıyla gerçekleşen etkinlikte, AVM ziyaretçilerine bilgi verilip mavi selvi fidesi dağıtıldı.

playpark

Yukarı