Ana içeriğe atla

S

 

“Hayata dair her şey” sloganıyla ziyaretçilerinin tüm yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitliliğe sahip olan ANKAmall; Ankara ile bütünleşmiş, Ankara denildiğinde başta gelen değerlerden biri haline gelmiştir. Alışverişte sunduğu kalite ve çeşitlilik yanında, gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinliklerle insanların bireysel ihtiyaç ve beklentilerine de cevap veren bir alışveriş merkezi olduklarını vurgulayan ANKAmall AVM Müdürü Evren Kırcalı ile etkinlik ve kampanyaları hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

pasaport pizza

2019 yılını kendi markaları adına değerlendiren Atlantis Fun City Genel Müdürü Sedat Dönmez, 2020’de yine başarı getiren işler yapacaklarını söyledi.
Çocuklara yeni jenerasyon eğlenceyi keşfetme fırsatı sunduklarını belirten Playland Oyuncak Genel Müdürü Muhammet Taş, oyun alanları hakkında bilgiler verdi.
Koton Skirtly Yours Koleksiyonu, sezonun en trend detaylarının kullanıldığı tasarımlarıyla aktif şehir hayatını yansıtan modern stillere imza atıyor. 
İş yerlerinde gün içinde biriken nakit parayı bankaya yatırmadan özel bir kasada biriktirmek, ama kasaya yatırdığınız andan itibaren aslında bankaya yatırmış olduğunuz güvencesini hissetmek mümkün. G4S Cash360 Proje Müdürü Cihat Solakoğlu ile iş yerinde nakit para bulundurma riskinden kurtaran Cash360’ı konuştuk.
İş yerlerinde gün içinde biriken nakit parayı bankaya yatırmadan özel bir kasada biriktirmek, ama kasaya yatırdığınız andan itibaren aslında bankaya yatırmış olduğunuz güvencesini hissetmek mümkün. G4S Cash360 Proje Müdürü Cihat Solakoğlu ile iş yerinde nakit para bulundurma riskinden kurtaran Cash360’ı konuştuk.
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

AVM VE PERAKENDE DÜNYASININ GÜÇLÜ İLETİŞİM MECRASI MALL REPORT DERGİSİ OLARAK ORGANİZE EDİLEN YUVARLAK MASA TOPLANTISINDA “AVM’LERDE FRANCHISE İŞLETMELERİ VE POTANSİYELİ” TEMASI ÜZERİNDE DURULDU. HOLİDAY INN ŞİŞLİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, KONUŞMACILAR ÖNEMLİ TESPİTLER YAPTI.
  • Kablolu ve kablosuz ağ çözümleri alanında lider şirketlerden biri olan Extreme Networks, geçtiğimiz ay Atina'da Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki iş ortaklarına yönelik bir etkinlik düzenledi. 175'in üzerinde iş ortağının katıldığı etkinlikte, yeni ürünler, demolar,  iş ortağı programındaki yenilikler, satış ve pazarlama stratejileri katılımcılara aktarılırken, aynı zamanda ülkelere göre yılın en başarılı ve yenilikçi iş ortakları da belirlendi. Türkiye’de “Yılın İş Ortağı” olarak kamu ve özel sektörde birçok başarılı projeye imza atan Sensormatic seçildi.

  • 2020 yılında ‘’Şimdi Aker Zamanı’’sloganı ile yola çıkan;  kaliteyi koruma ilkesi ile her sezon yenilikçi tasarım ve kreasyonları ile adından söz ettirmeye başlayan Aker, 39. mağazasını Antalya’da MarkAntalya AVM’de açtı.
    Açıldığı günden bu yana ‘’Şehrin Tam Kalbindeyiz’’ sloganı ile bir çok ünlü markaya ve binlerce turiste  ev sahipliği yapan, Turizm Başkentimiz Antalya’nın gözde AVM’lerinden MarkAntalya , bu sefer de Aker, mağazasını bünyesine kazandırdı.  Aker, MarkAntalya AVM bünyesinde açılan ilk muhafazakar giyim markası oldu.

  • Zaman kaybını ortadan kaldırarak market alışverişi yapanların hayatını kolaylaştıran #çoksüpermarket istegelsin, İstanbul’daki kullanıcılarının 2019 yılındaki satın alma tercihlerini açıkladı. İstanbul’un Anadolu yakası sipariş sayısında Avrupa yakasını geçerken, en çok alışveriş yapan, en çok ürün satın alan ve en çok net ciro getiren ilçeler Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Bakırköy, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe ve Ataşehir oldu. istegelsin satışlarının çoğunu atıştırmalık, içecek ve yemeklik kategorileri oluşturdu. Bu kategoriyi temizlik malzemeleri izledi.

  • İyi niyetli, sosyal sorumluluk duygusunu pekiştiren olumlu paylaşımların çoğalması hedefiyle düzenlenen Pozitif Günler projesi, pozitif bir toplumda yaşamanın ve daha duyarlı bireyler olmanın önemini bir kez daha vurgulayarak sona erdi. 

  • Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Çorlu’daki 2. mağazasını Adnan Doğu Caddesi Lale İş Merkezi’nde açtı.Tekzen Çorlu mağazasının açılışı Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Tekzen Operasyon ve Emlak Geliştirme Müdürü Hüseyin Menteşe, Tekzen Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Tekzen Bölge Müdürü Ali Aksoy, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un yanı sıra Lale İş Merkezi yatırımcıları ve Tekzen çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

  • Dünyanın önde gelen moda merkezlerinden New York’ta bu yıl ilk kez İTHİB tarafından düzenlenecek olan I Of The World Fuarı ile, öne çıkan Türk tekstil firmaları Amerika’da görücüye çıkıyor. 21-22 Ocak tarihlerinde Inter Continental Barcklay New York’ta Türkiye’nin önde gelen 32 Türk kumaş firması ile gerçekleştirilecek fuar, İTHİB’in 2020 yılı “sürdürülebilirlik” teması stratejisinde kurgulanıyor.  Küresel alım gruplarının yer alacağı fuara, New York dışından firmalar da davet edildi.

  • Türkiye'nin erkek giyimde önde gelen smart casual markası olan AVVA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik, 2019'u yüzde 50'nin üzerinde büyüme ile kapatacaklarını, 2020’de de en az yüzde 30 ciro artışı hedeflediklerini açıkladı. Atik, mağaza sayılarını 100'ü yurt içinde 100'ü de yurt dışında olmak üzere iki yılda toplam 200'e çıkaracaklarını bildirdi. 

FGG

GGG

Yukarı