Ana içeriğe atla

ds

 

HCA MİMARLIK’TAN KORONAVİRÜSE KARŞI KORUYUCU PANELLER

14.09.2020 - 10:55

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi salgını sonrası yeni normalleşmeyle birlikte birçok firma, temmuz ayı itibariyle yeniden ofislerine dönmeye başladı. Bununla ilgili olarak firmalar, çalışanlarının sağlığı ve güvenliği için iyileştirme koşullarını araştırmaya ve ilgili tedbirler almaya özen gösteriyorlar. Sadece temel ihtiyaçlarımızı almak için bile maske takmak zorunda kalmak, nefes alamamak ne kadar zor, hepimiz biliyoruz artık. Çağın vebası olarak görülen koronavirüs ile birlikte “sosyal mesafe” kavramı da hayatımıza girmiş oldu. Sosyal mesafeye uyabilmemiz için uygulanan bazı önemlerden biri de virüs koruyucu seperatörler. Dünya Sağlık Örgütü’nün de (WHO) geçirgenliği ve bulaşı önlediğini açıkladığı virüs koruyucu seperatörler, geçtiğimiz son birkaç ayda en çok araştırılan ürün olarak karşımıza çıkıyor.

AVM’LER, AÇIK OFİSLER VE YEMEKHANELERDE RAHATLIKLA KULLANIN

Bu kapsamda HCA Mimarlık, ürettiği ergonomik ve şık tasarımlı virüs  koruyucu panellerle öne çıkıyor. HCA Mimarlık tarafından yapılan açıklamada, “Zincir markalara mağaza dekorasyonu, ofis dekorasyonu, cafe&restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile hayatın normalleşmesi ve bir an önce iş yerlerimize dönmek en büyük isteğimiz. Bu yüzden, HCA Mimarlık olarak, evde kaldığımız bu korona günlerini, tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi, içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak görüp açık ofisler, yemekhaneler, AVM’ler vb. alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek, ergonomik ve şık tasarımlı virüs koruyucu paneller ürettik.” ifadelerine yer verildi.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Ürünün tasarımına ilişkin detaylarında yer aldığı açıklamada şu özelliklere vurgu yapıldı: “Panelleri tasarlarken, masa üzerinde estetik durması ve masaya hiçbir şekilde zarar vermemesini amaçladığımız ürünlerimizi kullanım alanlarına göre çeşitlendirdik. Mümkün olduğu durumlarda kendi ayakları üzerinde durabileceği dekoratif ayaklarla süsleyerek şıklık kattığımız, aynı zamanda masaya vidalamadan da kullanılabilecek ya da tavandan sarkıtarak kullanım kolaylığı sağladığımız modellerimiz tasarımlarımızdan yalnızca birkaçı… Panellerimizin, vidalanmadan ve yapıştırılmadan kullanıma uygun olmasının yarattığı bir diğer özelliği sayesinde de, pandemi sürecinden çıktıktan sonra yerleşim alanlarından kolaylıkla kaldırıp ofislerinizi eski haline dönüştürebilirsiniz.

KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN

Tasarladığımız, masaya vidalamadan ve  yapıştırmadan uygulanabilinen, şık tasarımlı virüs koruyucu Panel sayesinde, çalışanlarınız, ofislerinde kendilerini güvende hissedecektir. Her segmente göre farklı tasarımlar geliştirdiğimiz ürünlerimizin lojistik, sevkiyat ve ürün kullanılabilirliği bizim için çok önemli. Virüs koruyucu seperatör haricinde logo baskılı yıkanabilir yüz maskesi ve logo baskılı dezenfektan standı üretimimiz de mevcuttur.”

ds

Yukarı