Ana içeriğe atla

d's

 

Sevgililer Günü Hediyesinin Adresi; Koton

15.02.2018 - 11:54

Koton, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel en yeni ve en moda hediye seçeneklerini sunuyor. 2017-2018 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu sezonun en trend tasarımlarını bir araya getirirken, Koton aksesuar koleksiyonunda sıcacık atkı, bere, eldiven alternatifleri ve Koton Beauty Koleksiyonu’nda en etkileyici parfüm çeşitleri yer alıyor. Sevgililer Günü’nde özel tasarım bir elbise hediye etmek isteyenlerin adresi ise Dillek Hanif ve Zeynep Tosun tasarımlarının yer aldığı Koton Partywear Koleksiyonu oluyor. Koton, Sevgililer Günü’nü ‘Sen Kalp Ben’ mesajıyla kutluyor.

ÖZEL TASARIM ŞIKLIĞI
Koton Partywear Koleksiyonu, Dilek Hanif for Koton ve Zeynep Tosun for Koton koleksiyonlarıyla özel tasarım şıklığını sunuyor. Gecenin konseptine göre farklı tasarım seçenekleri sunan Koton Partywear Koleksiyonu, sevgiliye alınacak en özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor.
Siyahın büyüsünü taşıyan Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu romantik bir akşam yemeği öncesinde sevgiliye hediye edilecek en asil tasarımlardan oluşurken Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu eğlenceli bir Sevgililer Günü kutlamasına eşlik ediyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜN KOKUSU
Koton’un en sevilen parfümleri Pink Crystal ve Candy Crystal ile gizem ve tutkunun buluşma noktasını temsil eden Black Lust, en etkileyici hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Armut, taze çiğli gül, ylang ylang ve misk koku aromalarını bir araya getiren Candy Crystal kadınların içini çiçek, meyve karışımı kokularla iyimserlik ve neşeyle dolduruyor. Çarkıfelek, şakayık ve çam kokularını harmanlayan Pink Crystal ise mor meyveler, orkide ve vanilyanın da yer aldığı kokusuyla kadınların ruhuna dokunuyor. 

d's

Yukarı