Ana içeriğe atla

 

AVM

Romantik bir akşam yemeği

15.02.2018 - 12:01

Üstün hizmet kalitesiyle kalıplaşmış steak restoranlarından ayrışan Grill Branche, yılın en romantik gününde sevgilisiyle baş başa keyifli bir akşam yemeği yemek isteyenlere, tadı damakta iz bırakacak lezzetler sunuyor. 
Modern mimarisi ve romantik ambiyansıyla Ataşehir Watergarden’da yer alan Grill Branche, bu özel günü unutulmaz kılmak isteyen aşıklara dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimleme fırsatı veriyor. Kombu sosuyla servis edilen Tataki, Dana Carpaccio ve Fransız usulü masada hazırlanan Steak Tartar gibi başlangıç tabakları dikkat çeken lezzetler arasında yer alıyor. Yepyeni ve sofistike bir ızgara kültürü konseptiyle kurulan mekanda, dünyaca kabul görmüş tüm steak kesimlerinin yer aldığı geniş bir et menüsü bulunuyor. 
Grill Branche şeflerinin özel olarak tasarladığı Branche Burger’de ise özel burger köfteleri kömür ızgarada pişiyor, yarı brioche ekmeği arasında masada koklatılarak tıraşlanan siyah trüf, yine masada bitirilen foie gras ve demi-glace sos, limon&biberiyeli aioli, kırmızı soğan reçeli, mantar duxelle, Brie peyniri gibi özel lezzetlerle tamamlanarak hamburger tutkunlarına bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca Türkiye ve dünyadan özel olarak seçilen zengin şarap kavındaki 160’a yakın şarap çeşidi, çiftlerin romantik gecesine muazzam bir eşlikçi oluyor. 
Grill Branche Restaurant&Lounge, 14 Şubat’ta çiftlere özel yüzde 20 indirim kampanyası sunarken, özel sürpriz Sevgililer Günü tatlısı ve şampanya ikram ediyor.

ASDAS

Yukarı