Ana içeriğe atla

 

AVM

Gebze Center'a uluslararası 5 ödül birden

15.06.2017 - 16:47

Gebze Center, yeni ve yaratıcı teknolojilerin ödüllendirildiği uluslararası yarışma Hermes Creative Awards 2017 ödüllerinde 5 ödüle birden layık görüldü. Sosyal medya üzerinden yürüttüğü 7/24 uygulamasıyla ödül alan alışveriş merkezi, özel etkinlik ve dijital pazarlama kampanyaları dallarında 2 Platin, müşteri ilişkileri, iletişim/pazarlama kampanyası ve interaktif marka deneyimi dallarında ise 3 Gold ödülün sahibi oldu.

JLL Türkiye tarafından yönetilen Gebze Center, dünyanın en saygın pazarlama ve iletişim platformlarından AMCP’nin (Association of Marketing and Communication Professionals) her yıl gerçekleştirdiği Hermes Creative Awards’ta 5 dalda ödülün sahibi oldu.
Pazarlama iletişimi ve yaratıcılık alanında en büyük projelerin değerlendirildiği Hermes Creative Awards’ta 7/24 uygulamasıyla ödüle layık görüldü. Gebze Center, sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiği projeyle, özel etkinlik ve dijital pazarlama kampanyaları dallarında 2 Platin, müşteri ilişkileri, iletişim/pazarlama kampanyası ve interaktif marka deneyimi dallarında ise 3 Gold ödülün sahibi oldu.
Tüm sosyal medya kanallarında ziyaretçilerinin sıkı bir takipçisi olan Gebze Center, 7/24 uygulamasıyla ziyaretçilerin her anlarına sosyal medya aracılığıyla eşlik etti. Kişiye özel olarak gerçekleştirilen bu etkileşimlerle kimi zaman Instagram hesabında AVM’de çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ziyaretçiye 'hoş geldin' diyerek, kimi zaman da doğum günü kutlamalarına tebrikleriyle dahil oldu ve anlık olarak yaşattığı bu güzel etkileşimlerle ziyaretçilerinin yüzünü güldürdü.
 

ASDAS

Yukarı