Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

En renkli Sevgililer Günü jesti SinemIa’da

15.02.2018 - 12:00

14 ŞUBAT’A EN ÇOK YAKIŞAN HEDİYE ÖZEL SİNEMA KULÜBÜ SİNEMİA’DAN GELİYOR. SİNEMİA’NIN ÇİFT KİŞİLİK PAKETLERİYLE SEVGİLİLER AYRILMIYOR; SİNEMANIN KEYFİNİ BİR ARADA ÇIKARIYOR.

Sevdiğini yanına alıp sinema salonlarında yepyeni maceralara atılmak isteyenler için bu yıl en iyi 14 Şubat hediyesi, Özel Sinema Kulübü Sinemia’dan geliyor. Bu paketler, tek bir üyeliği ve tek kartı iki kişi için kullanmayı mümkün kılıyor. Üstelik sıra beklemeden ileri tarihli yan yana bilet almak mümkün oluyor. 
Sinemia Çift Kişilik Paket, tek bir üyelik sahibine tanımlanıyor, üyelik sahibi kendisine ve yanındaki bir kişiye üyelik planı dahilinde ücretsiz sinema bileti alabiliyor. Ayda 2 ya da 3 kez ikişer kişilik bilet alma hakkı sunan paketlerin fiyatı aylık 38,99 TL’den başlıyor. Çift Kişilik Paketleri Sevgililer Günü öncesinde satın alıp sevdiğine hediye etmek veya onu götüreceği nice filmler için kendi adına başvuru yapmak isteyenler Sinema web adresi üzerinden hızlıca işlemlerini tamamlayabiliyor.
Sinemia Premium Üyesi sinemaseverler Türkiye’nin her yerindeki sinema salonlarını ücretsiz kullanabiliyor. 2D, 3D, IMAX veya 4DX fark etmeksizin vizyona giren tüm filmleri izleyebiliyor. Sinema biletine ek olarak, her gün 400’den fazla anlaşmalı restoran ve kafedeki üyelere özel ayrıcalıklardan ve indirimlerden faydalanabiliyor.

ds

Yukarı